Úvod

19.10.2019

Webdesign

Startovka kategorie                                                        9.6.2005 18:05:42
                                             žB
===ČSOB-PZR========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10C        2.3km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  210 Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 C   52013  46.00      
  2   26 Procházková Marie        TJ Sokol Dobrichovic DCE9550 C   51177  52.00      
  3  675 Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C  410790  58.00      
  4  140 Matejusová Edita         SK Tyniste nad Orlic TYN9351    416341  64.00      
  5  985 Hovoráková Anna          VSK MZLU Brno        VBM9652 C  416017  70.00      
  6   27 Pavlu Katerina           TJ Sokol Dobrichovic DCE9551 C  232017  76.00      
  7  732 Raichartová Helena       TJ Slavia Hradec Krá SHK                82.00      
  8   75 Kovárová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750    232915  88.00      
  9 1185 Vakant                                                           94.00      
 
Startovka kategorie: D10N        1.7km   75m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  139 Matejusová Aneta         SK Tyniste nad Orlic TYN        416259  49.00      
  2  315 Machácková Eliska        Jizersky klub OB Fry FYD9851 C   49994  56.00      
  3 1125 Richterová Natasa        TJ Spartak Adamov    ADA9651 C   49285  63.00      
  4  310 Machácková Barbora       Jizersky klub OB Fry FYD0051 C   49995  70.00      
  5  676 Samková  Katerina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 C    9467  77.00      
  6 1186 Vakant                                                           84.00      
 
Startovka kategorie: D12C        2.8km   65m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  983 Jemelíková Denisa        VSK MZLU Brno        VBM9351 B   49313  13.00      
  2  418 Procházková Katerina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C   52317  19.00      
  3  702 Blazková Katerina        SK Radioklub Blansko RBK9350 C   53161  25.00      
  4  672 Kamenická  Katerina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 C    9832  31.00      
  5  565 Cechmánková Petra        SK OK 24 Praha       OKP9350 C    8575  37.00      
  6 1033 Borankova Karolina       USK Praha            VSP9550 C   53599  43.00      
  7  704 Tesarová Markéta         SK Radioklub Blansko RBK9451 B  219242  49.00      
  8  828 Pavlovcová Petra         TJ Stadion Novy Bor  STB9399 B   52906  55.00      
  9 1068 Machácková Klára         SK Zabovresky Brno   ZBM9452 C     119  61.00      
 10  236 Voborníková Alena        SK Chotebor          CTB9451 C    4536  67.00      
 11 1043 Hrusková Barbora         Klub turistu a lyzar YBM9351 C  416102  73.00      
 12  703 Sestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249  79.00      
 13  883 Sulerová Hana            TJ Tesla Brno        TBM9451 C  410378  85.00      
 14  899 Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 C   51353  91.00      
 15  386 Havlícková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 B   49432  97.00      
 16 1100 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451    416850 103.00      
 17 1069 Machácková Zuzana        SK Zabovresky Brno   ZBM9453 C  410331 109.00      
 18  674 Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 B    9830 115.00      
 19  321 Mutinská Daniela         SK Hlinsko           HVC9351 C     131 121.00      
 20  389 Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 C    9970 127.00      
 21 1187 Vakant                                                          133.00      
 
Startovka kategorie: D14B        3.7km   65m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  314 Machovicová Tereza       Jizersky klub OB Fry FYD9251 C   49991   5.00      
  2   58 Zunova Marketa           AC Sparta Praha      SCP9150 C  410717   8.00      
  3  532 Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 C  405975  11.00      
  4  809 Hnyková Renata           TJ Start Náchod      SNA9151 B  405985  14.00      
  5   67 Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 B  232236  17.00      
  6 1181 Mackova Lucia            SK Kamenice          KAM9151 B  416131  20.00      
  7  367 Svecová Katerina         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB9353 B    4670  23.00      
  8  671 Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 B    9423  26.00      
  9  332 Valesová Jana            OK Chrastava         CHA9152 B    8190  29.00      
 10 1162 Kozinova Anna            SK Praga Praha       PGP9350 B   53009  32.00      
 11  938 Vytinová Monika          OOB TJ Turnov        TUR9150 B  410745  35.00      
 12  793 Kociánová Iveta          TJ Slavia Hradec Krá SHK9252 B    9114  38.00      
 13   68 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 B  301408  41.00      
 14  276 Dlouhá Hana              SK Kotlárka Praha    DKP9450 B    8645  44.00      
 15  995 Volná Jitka              VSK Slavia TU Libere VLI9252 B   49954  47.00      
 16  639 Cermáková Kristyna       SK Praga Praha       PGP9154 B   53007  50.00      
 17 1105 Strakova Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 B  232413  53.00      
 18   70 Beranová Bára            KOB Baník Sokolov    BSO9152 B  232238  56.00      
 19  235 Voborníková Katerina     SK Chotebor          CTB9252 B    4752  59.00      
 20   31 Rusá Sárka               TJ Sokol Dobrichovic DCE9150 B  301314  62.00      
 21  273 Nemcová Lucie            SK Kotlárka Praha    DKP9153 B   49896  65.00      
 22  516 Skálová Eliska           OK Lokomotiva Pardub LPU9159 B  416257  68.00      
 23 1188 Vakant                                                           71.00      
 24  670 Lamichová  Martina       OK 99 Hradec Králové PHK9152 B    9839  74.00      
 25  572 Urbánková Katerina       SKOB Ostrov          ONO9250 B  301498  77.00      
 26  585 Wurzelová Pavlína        SK Orientacní sporty OSN9273 B   52143  80.00      
 27  687 Veselá Anna              OK Potucky           PTK9252 B  301402  83.00      
 28   30 Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobrichovic DCE9351 B  416159  86.00      
 29  417 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B   52316  89.00      
 30  911 Klusácková Zuzana        OOB Trebíc           TTR9151 B     116  92.00      
 31  274 Seifertová Magda         SK Kotlárka Praha    DKP9155 B  219291  95.00      
 32  847 Jozová Magdalena         KOB TRETRA Praha     TAP9252 B  232150  98.00      
 33  994 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B   49951 101.00      
 34  683 Meineltová Miroslava     OK Potucky           PTK9151 B  232206 104.00      
 35  789 Mervartová Kristyna      TJ Slavia Hradec Krá SHK9155 B    9473 107.00      
 36  821 Rícarová Zaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 B    9804 110.00      
 37  640 Sámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 B  515039 113.00      
 38  331 Gorcicová Eliska         OK Chrastava         CHA9150 B    8197 116.00      
 39  522 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 B  416265 119.00      
 40   29 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobrichovic DCE9350 B  301313 122.00      
 41  684 Benáková Denisa          OK Potucky           PTK9152 B  232209 125.00      
 42  794 Fundová Eliska           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 B   51176 128.00      
 43 1104 Strakova Andrea          SK Kamenice          KAM9152 B  301154 131.00      
 44  846 Mucková Tereza           KOB TRETRA Praha     TAP9159 B  416008 134.00      
 45  820 Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 B    9471 137.00      
 46  103 Doskárová Tereza         OK Jiskra Novy Bor   BOR9150 B    4383 140.00      
 47   69 Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 B  232239 143.00      
 48   28 Rusá Pavla               TJ Sokol Dobrichovic DCE9450 B  416316 146.00      
 49 1085 Petrácková Klára         OK Jihlava           SJI9251 A  301283 149.00      
 50 1010 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A    8991 152.00      
 51  788 Chmelarová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A    9197 155.00      
 52  880 Sulerová Pavlína         TJ Tesla Brno        TBM9151 A  232355 158.00      
 53  792 Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A    9199 161.00      
 
Startovka kategorie: D14C        3.2km   80m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  544 Suková Anna              VSSK MFF UK Praha    MFP9250     53196 145.00      
  2  145 Mudrová Anna             TJ Sokol Hostivice   HCE9250 C   51983 150.00      
  3  979 Hojsáková Martina        VSK MZLU Brno        VBM9153 C   53696 155.00      
  4  320 Mutinská Ivana           SK Hlinsko           HVC9151 C   52324 160.00      
  5  200 Muselíková Vladislava    KOB MOIRA Brno       ABM9151 B   49695 165.00      
  6  700 Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B  301286 170.00      
  7 1132 Parízková Eliska         Orientacní klub TOM  ROZ9252 C  416136 175.00      
  8 1042 Hrusková Kristyna        Klub turistu a lyzar YBM9152 C  416101 180.00      
  9 1118 Bartova Jana             OK 99 Hradec Králové PHK9161 C   53166 185.00      
 10 1122 Kislická Hana            KOB MOIRA Brno       ABM9257 C  232054 190.00      
 11  138 Zitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251     49973 195.00      
 12  701 Tesarová Eva             SK Radioklub Blansko RBK9253 C  219244 200.00      
 13 1189 Vakant                                                          205.00      
 
Startovka kategorie: D16B        5.0km  120m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  509 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A    9332   7.00      
  2   64 Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B    8691  12.00      
  3 1087 Reznícková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B   53452  17.00      
  4  104 Folbrechtová Sárka       OK Jiskra Novy Bor   BOR9051 B    8479  22.00      
  5 1130 Petrzelová Tereza        OK Jilemnice         JIL8953 A  301640  27.00      
  6  780 Kinzlová Iveta           TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 B    9853  32.00      
  7 1063 Hyblová Jitka            SK Zabovresky Brno   ZBM8956 C   53898  37.00      
  8 1190 Vakant                                                           42.00      
  9 1081 Kafková Tereza           OK Jihlava           SJI8956 B   52335  47.00      
 10  731 Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 C  301144  52.00      
 11  288 Peterová Alena           KOB Dobruska         DOB8953      7247  57.00      
 12  582 Wurzelová Hana           SK Orientacní sporty OSN8972 B   52144  62.00      
 13  505 Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 B    9278  67.00      
 14  105 Polmová Klára            OK Jiskra Novy Bor   BOR9052 B    8480  72.00      
 15  784 Svobodová Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK9052 C  416214  77.00      
 16  845 Sinenkaja Tána           KOB TRETRA Praha     TAP9057 B  416007  82.00      
 17 1077 Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 B  301266  87.00      
 18  936 Horáková Aneta           OOB TJ Turnov        TUR9051 C   51225  92.00      
 19 1191 Vakant                                                           97.00      
 20  949 Bednárová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B    9673 102.00      
 21  507 Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 B    9885 107.00      
 22  271 Precechtelová Tereza     SK Kotlárka Praha    DKP8951 B    8564 112.00      
 23  155 Vágnerová Denisa         SK lyzování a OB Nov NPA8953 B    9709 117.00      
 24  636 Nemecková Hana           SK Praga Praha       PGP9051 B   53013 122.00      
 25  414 Kettnerová Dana          TJ Lokomotiva Beroun LBE8950 B   51986 127.00      
 26  844 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B  232158 132.00      
 27  309 Cincibusová Jana         VSTJ Stavební fakult FSP9050 C    8665 137.00      
 28  510 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A  410785 142.00      
 29 1192 Vakant                                                          147.00      
 30  164 Bísková Sárka            Sportcentrum Jicín   SJC9054 B    9921 152.00      
 31  154 Smidrkalová Monika       SK lyzování a OB Nov NPA9051 B    9711 157.00      
 32  440 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115 162.00      
 33  504 Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B    9250 167.00      
 34  682 Freyová Andrea           OK Potucky           PTK8952 A   49618 172.00      
 35  934 Papezová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B   51819 177.00      
 36  530 Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 B    9894 182.00      
 37  329 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B    4664 187.00      
 38  808 Zákravská Sárka          TJ Start Náchod      SNA8951 B  410778 192.00      
 39  508 Maresová Michaela        OK Lokomotiva Pardub LPU8959 A  405959 197.00      
 40  416 Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A  515151 202.00      
 
Startovka kategorie: D16C        4.5km   90m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  877 Marková Anna             TJ Tesla Brno        TBM8989 C    4768  87.00      
  2 1119 Hendrychova Zuzana       OK 99 Hradec Králové PHK8954 C  416329  94.00      
  3  878 Minaríková Zuzana        TJ Tesla Brno        TBM8998 B   53231 101.00      
  4  198 Fasurová Tereza          KOB MOIRA Brno       ABM9059 B  232052 108.00      
  5  976 Svobodová Vendula        VSK MZLU Brno        VBM9052 B  416023 115.00      
  6 1065 Jíchová Petra            SK Zabovresky Brno   ZBM9051 C     114 122.00      
  7  197 Soldánová Lucie          KOB MOIRA Brno       ABM8955 C    8874 129.00      
  8  975 Loupová Anna             VSK MZLU Brno        VBM9051 C  232354 136.00      
  9 1193 Vakant                                                          143.00      
 
Startovka kategorie: D18B        6.1km  135m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  327 Gorcicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 B    4126  13.00      
  2  413 Hamácková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 B   52973  18.00      
  3 1030 Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 C   52278  23.00      
  4 1194 Vakant                                                           28.00      
  5  773 Hypiusová Tereza         TJ Slavia Hradec Krá SHK8853 B    9187  33.00      
  6  270 Setínková Eva            SK Kotlárka Praha    DKP8759 B    8946  38.00      
  7 1178 Folova Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B  416834  43.00      
  8  709 Lazárková Dita           TJ Ruzená            RUZ8753 C  416123  48.00      
  9  991 Kopalová  Markéta        VSK Slavia TU Libere VLI8750 B   49966  53.00      
 10  932 Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 B   51825  58.00      
 11  285 Peterová Vera            KOB Dobruska         DOB8751      7248  63.00      
 12 1059 Stratilová Marie         SK Zabovresky Brno   ZBM8751 B   52075  68.00      
 13  136 Svábková Lenka           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8752      7731  73.00      
 14  166 Spicarová Michaela       Sportcentrum Jicín   SJC8754 A    9971  78.00      
 15  501 Mrstíková Kveta          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 A  219207  83.00      
 16  378 Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 C    9064  88.00      
 17  774 Vlosinská Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8854 C    9110  93.00      
 18 1082 Mádrová Hana             OK Jihlava           SJI8763 B  301294  98.00      
 19  348 Kopácková Iva            SK Chrast            CHT8851 B   52315 103.00      
 20  633 Smolková Katerina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556 108.00      
 21  528 Kultová Iveta            Lokomotiva Trutnov   LTU8751 C   51442 113.00      
 22 1195 Vakant                                                          118.00      
 23  771 Vízková Karolína         TJ Slavia Hradec Krá SHK8754 B    9183 123.00      
 24  430 Vlazná Lucie             TJ Slovan Luhacovice LCE8762 A   52675 128.00      
 25 1005 Gaspariková Petra        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8751 B    8961 133.00      
 26 1235 Hrstkova Vladena         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8753 A   52356 138.00       R: 690
 27  931 Knoblochová Jana         OOB TJ Turnov        TUR8851 B   51814 143.00      
 28  287 Végsöová Markéta         KOB Dobruska         DOB8850     51491 148.00      
 29 1141 Rambousková Hana         SK Zabovresky Brno   ZBM8860 A   52025 153.00      
 30  137 Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753      7721 158.00      
 31  165 Kakrdová Iva             Sportcentrum Jicín   SJC8757 B    9976 163.00      
 32  500 Suvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 B    9309 168.00      
 33  380 Kellnerová Dominika      OK Jilemnice         JIL8853 C  416276 173.00      
 34  779 Mádlová Vera             TJ Slavia Hradec Krá SHK8951 A    9191 178.00      
 
Startovka kategorie: D18C        5.5km  135m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  972 Bravená Martina          VSK MZLU Brno        VBM8751 C   53208 116.00      
  2  365 Stupalová Tamara         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8852 B   52352 122.00      
  3  349 Stursová Michala         SK Chrast            CHT8852 C  416226 128.00      
  4   32 Belostíková Pavla        TJ Sokol Dobrichovic DCE8851 C  232733 134.00      
  5 1196 Vakant                                                          140.00      
 
Startovka kategorie: D20B        7.9km  160m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  167 Ondrejová Dita           Sportcentrum Jicín   SJC8559 B    9915  11.00      
  2  629 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R   51278  17.00      
  3  495 Udrzalová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8555 B    9239  23.00      
  4  326 Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 B    8193  29.00      
  5  768 Nunová Jana              TJ Slavia Hradec Krá SHK8656 B    9174  35.00      
  6  126 Kosinska Malgorzata      Polish Junior Nation PL1         54040  41.00      
  7  630 Masopustová Eliska       SK Praga Praha       PGP8656 B   49844  47.00      
  8  268 Skálová Gabriela         SK Kotlárka Praha    DKP8658 B  515053  53.00      
  9 1197 Vakant                                                           59.00      
 10  628 Nováková Lucie           SK Praga Praha       PGP8552 A   51806  65.00      
 11  124 Machowska Weronika       Polish Junior Nation PL1         54121  71.00      
 12  889 Soudková Martina         KOB Temelín          TEM8551 B   52190  77.00      
 13  947 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 A    9674  83.00      
 14  766 Kohoutová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8651 B    9170  89.00      
 15 1127 Foglarová Kamila         SK Kotlárka Praha    DKP8655 B    8638  95.00      
 16  896 Kovárová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 B  232379 101.00      
 17  767 Gazdacková Michala       TJ Slavia Hradec Krá SHK8653 B    9172 107.00      
 18 1198 Vakant                                                          113.00      
 19  664 Justová  Hana            OK 99 Hradec Králové PHK8556 C   49630 119.00      
 20  361 Kuncírová Kamila         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8557 B   52370 125.00      
 21  665 Dusátková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK8557 C    9364 131.00      
 22  527 Sombotová Jana           Lokomotiva Trutnov   LTU8651 B  416291 137.00      
 23  125 Grzelak Agnieszka        Polish Junior Nation PL1         54068 143.00      
 
Startovka kategorie: D21B        8.7km  225m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  156 Tauchmanová Ivana        SK lyzování a OB Nov NPA7852 C    9697   1.00       R: 129
  2  727 Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C   51567   4.00       R: 229
  3  537 Tahalová Lenka           VSSK MFF UK Praha    MFP6850    410727   7.00       R: 161
  4   83 Matousková Petra         VSTJ Ekonom Praha    EKP7855 C   51597  10.00       R: 147
  5 1004 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952  13.00       R: 160
  6  834 Znamenáckova Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848  16.00       R: 167
  7  623 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C   52268  19.00       R: 158
  8  660 Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 C    9416  22.00       R: 105
  9  284 Krásná Václava           KOB Dobruska         DOB8181      8130  25.00       R: 133
 10  707 Kodysová Hana            TJ Ruzená            RUZ8051 C   51780  28.00       R: 153
 11  810 Mikulecká Natasa         SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C    9485  31.00       R: 113
 12  988 Skodová Zuzana           VSK Slavia TU Libere VLI5650 C    8303  34.00       R: 212
 13   82 Kunová Dagmar            VSTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594  37.00       R: 174
 14   99 Hradecka Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  40.00       R:  89
 15  439 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114  43.00       R:  75
 16  762 Dolezalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C    9148  46.00       R: 126
 17 1028 Klichova Jana            USK Praha            VSP8152 C    9480  49.00       R: 217
 18  825 Zdárská Romana           TJ Stadion Novy Bor  STB8196 C   49983  52.00       R: 191
 19 1097 Krístková Hana           VSTJ Ekonom Praha    EKP7451     51608  55.00       R: 233
 20 1124 Richterová Natasa        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715  58.00       R: 195
 21  657 Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431  61.00       R: 120
 22  301 Borovicková Lenka        VSTJ Stavební fakult FSP7350 C    8909  64.00       R: 188
 23 1074 Dulovcova Marie          TJ Sokol Kremze      KRE7051 C   51411  67.00       R:  95
 24   84 Maunová Romana           VSTJ Ekonom Praha    EKP8350 C   51270  70.00       R:  74
 25  873 Cigosová Eva             TJ Tesla Brno        TBM8088 C   53292  73.00       R: 197
 26  836 Kucharová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C   53635  76.00       R: 179
 27  813 Marvanová Pavla          SOOB Spartak Rychnov SRK7554 C   53216  79.00       R: 149
 28   81 Klapalová Pavla          VSTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589  82.00       R: 176
 29   63 Rambousková Katerina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C    7874  85.00       R: 140
 30  965 Fucíková Hana            VSK MZLU Brno        VBM7751 C    8008  88.00       R:  80
 31   34 Pavlu Veronika           TJ Sokol Dobrichovic DCE6950 C  232198  91.00       R: 170
 32  437 Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C    8113  94.00       R: 185
 33   86 Sedlácková Martina       VSTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816  97.00       R: 189
 34  816 Dytrtová Dagmar          SOOB Spartak Rychnov SRK7952 C   51175 100.00       R:  70
 35 1078 Jirku Kamila             OK Jihlava           SJI8161 R   51138 103.00       R:  65
 36  624 Rysavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C   51718 106.00       R:  63
 37   33 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobrichovic DCE7450 C   53598 109.00       R:  92
 38  835 Piskácková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C   51856 112.00       R: 192
 39   85 Rancáková Barbora        VSTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189 115.00       R: 190
 40  491 Juracková Katerina       OK Lokomotiva Pardub LPU8353 C    9236 118.00       R: 178
 41 1017 Horova Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782 121.00       R:  86
 42   77 Fedorová Katarína        Pezinok              SPE7451      9817 124.00      
 43  436 Jedlicková Radka         KOB Chemopetrol Litv LIT8151 C    8112 127.00       R:  58
 44  815 Hrobarová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C    9482 130.00       R: 117
 45  313 Machácková Michaela      Jizersky klub OB Fry FYD7299 C    8328 133.00       R: 123
 46  374 Zlesáková Daniela        OK Jilemnice         JIL8451 C    9067 136.00       R: 134
 47  826 Bernásková Petra         TJ Stadion Novy Bor  STB8297 C   49987 139.00       R: 143
 48 1027 Baldrianova Bara         USK Praha            VSP7850 C    9784 142.00       R:  39
 49 1049 Zácková Iva              SK Zabovresky Brno   ZBM7753 C   52036 145.00       R: 112
 50  811 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 R    9501 148.00       R:  35
 51  722 Teringlová Martina       AC Sparta Praha      SCP7851 C   52113 151.00       R: 135
 52  924 Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 R  515086 154.00       R:  19
 53  872 Cigosová Katerina        TJ Tesla Brno        TBM7995 C   53252 157.00       R:  49
 54  267 Malisová Barbora         SK Kotlárka Praha    DKP8654 A   49898 160.00       R:  62
 55 1026 Fialova Pavla            USK Praha            VSP7750 C   51619 163.00       R:  36
 56  487 Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 R    9203 166.00       R:  31
 57   87 Zurynková Jana           VSTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  416340 169.00       R:  88
 58 1114 Kosinska Dorota          Polish Orienteering  PL2        300696 172.00      
 59  354 Kasparová Sárka          SK Jamnice           JAM7253 C   52295 175.00       R:  83
 60  107 Krafková Lucie           OK Jiskra Novy Bor   BOR8650 R    8537 178.00       R:  30
 61  169 Kalenska Romana          Sportcentrum Jicín   SJC8351 R    9900 181.00       R:  45
 62  652 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E    4146 184.00       R:  10
 63  492 Skodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R    9557 187.00       R:  32
 64  869 Ptácková Veronika        TJ Tesla Brno        TBM7374 R   53240 190.00       R:  34
 65  724 Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 C   49639 193.00       R:  27
 66  616 Kozinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089 196.00       R:  67
 67  812 Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E    9499 199.00       R:  14
 68  258 Waldová Lucie            SK Kotlárka Praha    DKP8154 R    9785 202.00       R:  26
 69 1002 Paseková Vladimíra       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C   51599 205.00       R:  48
 70  106 Rufferová Iva            OK Jiskra Novy Bor   BOR8354 E    9394 208.00       R:  16
 71  484 Vlcovská Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 R  301173 211.00       R:  40
 72 1023 Borankova Kristyna       USK Praha            VSP7054 C  232324 214.00       R:  50
 73 1199 Vakant                                                          217.00      
 
Startovka kategorie: D21C        6.8km  165m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  746 Langrová Monika          TJ Slavia Hradec Krá SHK7251 C    9802   4.00      
  2 1110 Paleckova Lucie          OOB TJ Turnov        TUR8450 C    5588   8.00       R: 292
  3   51 Chaloupková Marie        SK Slavia Praha      SLP8151 C  410377  12.00       R: 497
  4  168 Fejková Marcela          Sportcentrum Jicín   SJC7751 C    9910  16.00       R: 306
  5   62 Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C  301417  20.00      
  6  802 Kachlíková Zuzana        SKOB STAVIMAT Slany  SLA8151 C    8800  24.00      
  7  765 Pátková Sárka            TJ Slavia Hradec Krá SHK8556 C    9164  28.00      
  8 1103 Zlámalová Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7257      9398  32.00       R: 483
  9 1172 Cejpkova Katerina        KOB MOIRA Brno       ABM7777 C  232048  36.00      
 10 1200 Vakant                                                           40.00      
 11   54 Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960 C   52166  44.00       R: 265
 12  306 Bajgarová Tereza         VSTJ Stavební fakult FSP7754 C    8891  48.00      
 13 1055 Reinerová Barbara        SK Zabovresky Brno   ZBM8451 C  232015  52.00      
 14  345 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504  56.00      
 15 1117 Holasova Sarka           SK Jamnice           JAM7879 C   51195  60.00       R: 775
 16  761 Weinerová Adéla          TJ Slavia Hradec Krá SHK8253 C    9146  64.00       R: 384
 17  800 Bejcková Jana            SKOB STAVIMAT Slany  SLA7150 C  301616  68.00      
 18  298 Cincibusová Ivana        VSTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  72.00      
 19  342 Bulvová Hana             SK Chrast            CHT6655 C    8700  76.00       R: 241
 20 1146 Boumová Irena            USK Praha            VSP7751 C   51739  80.00       R: 329
 21  259 Stanková Mariana         SK Kotlárka Praha    DKP8158 C    9880  84.00       R: 299
 22  543 Suková Martina           VSSK MFF UK Praha    MFP8750     53191  88.00      
 23  570 Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C   52182  92.00       R: 424
 24  929 Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C    7791  96.00       R: 428
 25  215 Ptácková Nikol           KPKS BETA Brno       BBM7850 C   53291 100.00      
 26 1166 Lomakova Iveta           KOB TRETRA Praha     TAP8152 C   51553 104.00       R:  73
 27  578 Nechanická Daniela       SK Orientacní sporty OSN7557 C   51975 108.00      
 28  908 Dvorácková Jana          OOB Trebíc           TTR7852 C   52230 112.00      
 29  708 Kodysová Eva             TJ Ruzená            RUZ8151 C   51923 116.00       R: 290
 30  244 Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C  515029 120.00       R: 339
 31 1173 Svandova Pavlina         KOB MOIRA Brno       ABM7870 C  232049 124.00       R: 711
 32  619 Pribíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618 128.00      
 33  770 Dolezalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 A    9182 132.00      
 34  264 Janská Eva               SK Kotlárka Praha    DKP8451 C   52060 136.00       R: 248
 35  868 Hlavácová Sárka          TJ Tesla Brno        TBM7258 C   49656 140.00      
 36  921 Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C    8206 144.00       R: 328
 37  343 Svecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167 148.00      
 38  999 Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C    8968 152.00      
 39 1201 Vakant                                                          156.00      
 40  194 Mulícková Eva            KOB MOIRA Brno       ABM7469 C   52041 160.00       R: 526
 41  721 Vítkova Eva              AC Sparta Praha      SCP7550 C   52118 164.00       R: 258
 42 1025 Bohatá Jana              USK Praha            VSP7455 C  211303 168.00      
 43  263 Havlícková Vendula       SK Kotlárka Praha    DKP8350 C   51759 172.00       R: 298
 44  757 Touzilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C    9165 176.00      
 45 1000 Hlavácová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966 180.00      
 46  662 Erlebachová  Martina     OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264 184.00       R: 247
 47  425 Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7362 C   52029 188.00      
 48  538 Pelikánová Lucie         VSSK MFF UK Praha    MFP6950    410387 192.00      
 49 1139 Mestková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C   49546 196.00       R: 239
 50  227 Stastná Alena            SK Chotebor          CTB7351 C   51829 200.00       R: 242
 51  968 Chmelíková Katerina      VSK MZLU Brno        VBM8253 C   49675 204.00      
 52  579 Dvoráková Eva            SK Orientacní sporty OSN7960 C   51979 208.00      
 53 1176 Solinova Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 R    9448 212.00       R:  66
 
Startovka kategorie: D21D        4.8km  125m 10k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  427 Tomanová Veronika        TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7751 C  219277  76.00      
  2  183 Obrátilová Nada          KOB MOIRA Brno       ABM6654 C  232876  81.00      
  3  748 Hanovcová Helena         TJ Slavia Hradec Krá SHK7453 C  301631  86.00      
  4 1204 Vakant                                                           91.00      
  5  186 Mokrá Regina             KOB MOIRA Brno       ABM6854 C  232740  96.00      
  6  593 Pospísilová Iva          TJ Spartak První Brn PBM7752 C  232339 101.00      
  7 1171 Radova Martina           KOB MOIRA Brno       ABM7451 C    8010 106.00      
  8 1167 Holubova Veronika        Klub turistu a lyzar YBM7451 C  232899 111.00       R: 767
  9  190 Otrusinová Helena        KOB MOIRA Brno       ABM7070 C   52057 116.00      
 10  594 Svédová Lenka            TJ Spartak První Brn PBM8153 C  410373 121.00      
 11  195 Hlásková Michaela        KOB MOIRA Brno       ABM8554 C  232745 126.00      
 12    5 Halacová Milada          Farmaceut Bratislava FBA7151           131.00      
 
Startovka kategorie: D35B        6.6km  125m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  961 Jemelíková Lada          VSK MZLU Brno        VBM6555 C   53223   4.00      
  2  564 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681   9.00      
  3  859 Kucharová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C   53261  14.00      
  4  388 Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C   51618  19.00      
  5  615 Slavíková Katerina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275  24.00      
  6  189 Muselíková Vladislava    KOB MOIRA Brno       ABM7051 C  416013  29.00      
  7  563 Nemecková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  34.00      
  8  226 Voborníková Eva          SK Chotebor          CTB6851 C   51837  39.00      
  9  613 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567  44.00      
 10  317 Mutinská Zdenka          SK Hlinsko           HVC6453 C   51751  49.00      
 11  865 Kostelková Jitka         TJ Tesla Brno        TBM6777 C   53401  54.00      
 12  596 Stluková Eliska          SKP Ceské Budejovice PCB6851 C   51408  59.00      
 13  942 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676  64.00      
 14  824 Abelová Ivana            TJ Stadion Novy Bor  STB6798 C   49988  69.00      
 15   36 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobrichovic DCE5550 C    7868  74.00      
 16  477 Cermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  79.00      
 17 1107 Troupova Vladena         TJ Sokol Kremze      KRE6351 C   51412  84.00      
 18  410 Havelková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5950 C   52974  89.00      
 19  480 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258  94.00      
 20  863 Lukásová Lenka           TJ Tesla Brno        TBM6653 C   53288  99.00      
 21  614 Valentová Helena         SK Praga Praha       PGP6550 C   52099 104.00      
 22  412 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  232247 109.00      
 23 1106 Strakova Lenka           SK Kamenice          KAM6751 C  301162 114.00      
 24  108 Andresová Radka          OK Jiskra Novy Bor   BOR6751 C    8475 119.00      
 25 1046 Kabáthová Jitka          SK Zabovresky Brno   ZBM5582 C  232005 124.00      
 26  719 Tloustová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C   52114 129.00      
 27  576 Kamenická Lenka          SK Orientacní sporty OSN6955 C   51969 134.00      
 28  679 Kamarytová Martina       OK Potucky           PTK6650 C  232210 139.00      
 29 1205 Vakant                                                          144.00      
 
Startovka kategorie: D35C        5.0km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  957 Dokoupilová Zuzana       VSK MZLU Brno        VBM5754 C   53306 142.00      
  2  862 Jurenová Iveta           TJ Tesla Brno        TBM6557 C  230667 147.00      
  3 1040 Sosková Renata           Klub turistu a lyzar YBM6651 C   53162 152.00      
  4  148 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984 157.00      
  5  955 Potesilová Vladimíra     VSK MZLU Brno        VBM5655 C   53238 162.00      
  6  536 Suková Eva               VSSK MFF UK Praha    MFP6450    232264 167.00      
  7  653 Kavalírová  Katerina     OK 99 Hradec Králové PHK6756 C    9833 172.00      
  8  866 Nykodymová Monika        TJ Tesla Brno        TBM6870 C  232038 177.00      
  9  473 Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C    9251 182.00      
 10  690 Tesarová Jitka           SK Radioklub Blansko RBK6451 C  416103 187.00      
 11 1038 Hrusková Lenka           Klub turistu a lyzar YBM6251 C   49398 192.00      
 
Startovka kategorie: D40B        5.7km  115m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 1086 Petrácková Zuzana        OK Jihlava           SJI6552 C  301216   3.00      
  2  959 Bravená Alexandra        VSK MZLU Brno        VBM6155 C   53207   9.00      
  3  147 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C   51988  15.00      
  4  469 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316  21.00      
  5   56 Zunova Lenka             AC Sparta Praha      SCP6251 C   49477  27.00      
  6  394 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C  301347  33.00      
  7  740 Chmelarová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C    9122  39.00      
  8  524 Sombotová Alena          Lokomotiva Trutnov   LTU6151 C    9769  45.00      
  9 1019 Lacigova Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732  51.00      
 10 1179 Hrabankova Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C  232184  57.00      
 11  943 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  63.00      
 12   20 Havlickova Jindra        Sokol Kostelec n. C. KNC6150 C   52259  69.00      
 13   88 Bochenková Jana          VSTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  75.00      
 14  468 Juracková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237  81.00      
 15  443 Silhavá Jana             OK Lokomotiva Plzen  LPM5951     51152  87.00      
 16  423 Janská Iva               TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5795 C  219280  93.00      
 17 1071 Vejvodova Mirka          KOB Vimperk          VIK5751 C   51269  99.00       R: 715
 18  717 Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C   51570 105.00      
 19  478 Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C   51183 111.00      
 20  905 Klusácková Jitka         OOB Trebíc           TTR6152 C  303944 117.00      
 21  550 Jezková Regina           SK Meteor Kacerov Pr MKP6350 C   51660 123.00      
 22  429 Vlazná Mirka             TJ Slovan Luhacovice LCE5852 C   52698 129.00      
 23  743 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125 135.00      
 24  526 Petrzelová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972 141.00      
 25  716 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143 147.00      
 26 1020 Michalkova Jirina        USK Praha            VSP6151 C   51734 153.00      
 27  609 Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C   53005 159.00      
 28  944 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317 165.00      
 29   21 Komersova Jana           Sokol Kostelec n. C. KNC6550 C   52265 171.00      
 30   89 Fantová Libuse           VSTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 177.00      
 31  472 Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C    9311 183.00      
 
Startovka kategorie: D45B        5.0km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  738 Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C    9118   2.00      
  2   37 Procházková Miluse       TJ Sokol Dobrichovic DCE5450 C   51966   7.00      
  3  568 Gabrielová Sárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C    8680  12.00      
  4  339 Zemlicková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957  17.00      
  5  240 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226  22.00      
  6  252 Mrázková Ivana           SK Kotlárka Praha    DKP5650 C   51795  27.00      
  7  470 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C    8913  32.00      
  8  918 Konopácová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  37.00      
  9  467 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211  42.00      
 10  281 Tichá Jirina             KOB Dobruska         DOB6052      7255  47.00      
 11  605 Dolezalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  52.00      
 12  677 Pánková Hana             OK Potucky           PTK5750 C  232214  57.00      
 13 1145 Hrusková Zdenka          SK Orientacní sporty OSN5950 C  590124  62.00      
 14  465 Dockalová Jirina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  67.00      
 15  855 Cigosová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53286  72.00      
 16 1213 Vakant                                                           77.00      
 17   90 Sedivá Miroslava         VSTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  82.00      
 18  853 Slámová Hana             TJ Tesla Brno        TBM4951 C   53246  87.00      
 19  157 Kalibánová Jirina        SK lyzování a OB Nov NPA5351 C    9688  92.00      
 20  242 Cabrnochová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C   53520  97.00      
 21  254 Dudová Hana              SK Kotlárka Praha    DKP5752 C   49892 102.00      
 22  887 Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C   52184 107.00      
 23  647 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429 112.00      
 24  255 Setínková Zuzana         SK Kotlárka Praha    DKP5753 C    8945 117.00      
 25  737 Gazdacková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117 122.00      
 26  369 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068 127.00      
 
Startovka kategorie: D45C        3.7km   85m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  856 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247 131.00      
  2  341 Jansová Alena            SK Chrast            CHT5852 C   51897 139.00      
  3  358 Hradecká Dagmar          TJ Jiskra Havlíckuv  JHB5651 C   53613 147.00      
  4  393 Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C  301394 155.00      
  5  849 Liscinská Eva            TJ Tesla Brno        TBM4451 C   49660 163.00      
  6  356 Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíckuv  JHB5451 C   52354 171.00      
  7  422 Salajková Vera           TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5558 C   52058 179.00      
 
Startovka kategorie: D50B        4.8km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  915 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C  515012  11.00      
  2  432 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  16.00      
  3 1212 Vakant                                                           21.00      
  4  222 Grygarová Alena          TJ Baník Ostrava OKD BOV5251 C   52172  26.00      
  5  251 Dlasková Anna            SK Kotlárka Praha    DKP5350 C   49842  31.00      
  6  322 Saffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  36.00      
  7  278 Nedvídková Jitka         OB Rozmaryn Litomeri DLT5151 C    5991  41.00      
  8  893 Kovárová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C  232411  46.00      
  9  464 Mrstíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C    9216  51.00      
 10  644 Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371  56.00      
 11  409 Hamácková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  61.00      
 12  250 Stehnová Hana            SK Kotlárka Praha    DKP5150 C   51799  66.00      
 
Startovka kategorie: D55B        4.3km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  602 Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C   53006   8.00      
  2  997 Knoblochová Vera         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998  15.00      
  3  221 Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C   52178  22.00      
  4  892 Mestková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647  29.00      
  5  453 Kubíková Kveta           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  36.00      
  6  891 Vítková Ivana            Tempo Praha          TEP4850 C  303909  43.00      
  7   17 Rysavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  50.00      
  8  421 Tomanová Jana            TJ Lokomotiva-Ingsta LBM4955 C   52055  57.00      
  9  913 Kvapilová Helena         OOB TJ Turnov        TUR4751 C    8209  64.00      
 10  220 Dolezalová Vlasta        TJ Baník Ostrava OKD BOV4851 C  232125  71.00      
 11  454 Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C  301172  78.00      
 12 1214 Vakant                                                           85.00      
 
Startovka kategorie: D55C        2.8km   65m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  951 Ríhová Marie             VSK MZLU Brno        VBM3086 C   53219 145.00      
  2 1035 Machová Hana             Klub turistu a lyzar YBM3851 C   49672 151.00      
 
Startovka kategorie: D60B        3.7km   85m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1    7 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  67.00      
  2   53 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612  75.00      
  3  293 Urbancová Heide          VSTJ Stavební fakult FSP4450 C   51869  83.00      
  4  601 Dvoráková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  91.00      
  5  216 Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C    9576  99.00      
  6   16 Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C   53532 107.00      
 
Startovka kategorie: D65B        3.2km   80m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  109 Langrová Marie           OK Jiskra Novy Bor   BOR3750 C    8542 120.00      
  2  290 Vondrová Radmila         VSTJ Stavební fakult FSP3750 C   51864 125.00      
  3  600 Hankovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698 130.00      
 
Startovka kategorie: H10C        2.3km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  587 Kamenicky Jeronym        SK Orientacní sporty OSN9549 C   51995  10.00      
  2  153 Laczlo Daniel            Orientacní klub TOM  ROZ9502 C  416137  16.00      
  3 1044 Hruska Jakub             Klub turistu a lyzar YBM9501 C  232254  22.00      
  4  588 Boril Jan                SK Orientacní sporty OSN9700 C  232250  28.00      
  5 1207 Vakant                                                           34.00      
 
Startovka kategorie: H10N        1.7km   75m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  209 Svanda Ondrej            KOB MOIRA Brno       ABM9505 C  232011  14.00      
  2 1180 Seda Martin              VSK MZLU Brno        VBM9206            21.00      
  3 1208 Vakant                                                           28.00      
 
Startovka kategorie: H12C        3.2km   80m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  981 Svoboda Marek            VSK MZLU Brno        VBM9301 B  416022   5.00      
  2  207 Mokry Ondrej             KOB MOIRA Brno       ABM9410 C  416014  10.00      
  3  688 Hájek Lukás              OK Potucky           PTK9400 C  301427  15.00      
  4  144 Kettner  Lukás           TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C   51288  20.00      
  5 1138 Kloucek Martin           SK Studenec          STH9301 B   51112  25.00      
  6   15 Smolka Ondrej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 B   53502  30.00      
  7  204 Toman Filip              KOB MOIRA Brno       ABM9309 C  232055  35.00      
  8  641 Nemecek Jan              SK Praga Praha       PGP9301 C  301135  40.00      
  9  521 Slanar Matej             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 C  232610  45.00      
 10  882 Juren Václav             TJ Tesla Brno        TBM9318 C  230668  50.00      
 11   76 Látal Dominik            TJ Lokomotiva Teplic LTP9300    232917  55.00      
 12  208 Blatny Tomás             KOB MOIRA Brno       ABM9412 C  219255  60.00      
 13  673 Kamenicky  Ondrej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 C  301383  65.00      
 14 1209 Vakant                                                           70.00      
 15  912 Klusácek Jan             OOB Trebíc           TTR9301 B  303912  75.00      
 16  206 Obrátil Stepán           KOB MOIRA Brno       ABM9409 C  219256  80.00      
 17 1067 Ríha Jan                 SK Zabovresky Brno   ZBM9301 C     122  85.00      
 18 1032 Cernin Daniel            USK Praha            VSP9301 C    4025  90.00      
 19  827 Ludvík Vojtech           TJ Stadion Novy Bor  STB9301 B   53565  95.00      
 20  205 Suchy Václav             KOB MOIRA Brno       ABM9404 C  232056 100.00      
 21  520 Kos Oldrich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 B  410796 105.00      
 22  881 Nykodym Ondrej           TJ Tesla Brno        TBM9307 C  232034 110.00      
 
Startovka kategorie: H14B        5.8km  135m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  977 Jemelík Hynek            VSK MZLU Brno        VBM9101 A   53489   6.00      
  2   73 Skara Vojtech            TJ Lokomotiva Teplic LTP9102     52928   9.00      
  3 1101 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101    416840  12.00      
  4  384 Stach Jan                OK Jilemnice         JIL9103 C  416277  15.00      
  5  234 Zanda Matej              SK Chotebor          CTB9201 C   53137  18.00      
  6 1092 Skrabánek Matej          OK Jihlava           SJI9203 C  301219  21.00      
  7  275 Klaska Pavel             SK Kotlárka Praha    DKP9301 C  416113  24.00      
  8  785 Stulík Matej             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B    9195  27.00      
  9  937 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 B    8226  30.00      
 10  993 Kopal Ondrej             VSK Slavia TU Libere VLI9101 B   49965  33.00      
 11 1094 Snobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B  301218  36.00      
 12   23 Sedivy Ondrej            Sokol Kostelec n. C. KNC9103 B   52898  39.00      
 13  791 Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B   49603  42.00      
 14  383 Kobrle Ales              OK Jilemnice         JIL9101 B   49353  45.00      
 15  513 Procházka Tomás          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 B  301633  48.00      
 16  366 Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíckuv  JHB9103 B    4682  51.00      
 17  638 Landovsky Tomás          SK Praga Praha       PGP9103 B  416118  54.00      
 18 1215 Vakant                                                           57.00      
 19  790 Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B  405953  60.00      
 20   38 Rusy Tomás               TJ Sokol Dobrichovic DCE9300 B  301101  63.00      
 21  669 Kamenicky  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 B    9831  66.00      
 22  385 Vik Martin               OK Jilemnice         JIL9202 B  500838  69.00      
 23  786 Chmelar Lukás            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 B    9196  72.00      
 24  557 Bína Roman               MLOK Mariánské Lázne MLA9209 B  416176  75.00      
 25  787 Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 B    9843  78.00      
 26  431 Vlazny Jakub             TJ Slovan Luhacovice LCE9102 B   52709  81.00      
 27 1009 Machek Vojta             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9102 B    9003  84.00      
 28  978 Braveny Vít              VSK MZLU Brno        VBM9102 B   53576  87.00      
 29  512 Seidl Jakub              OK Lokomotiva Pardub LPU9104 B    9865  90.00      
 30 1089 Suchy Jirí               OK Jihlava           SJI9201 B  301278  93.00      
 31 1137 Kucera Michal            SK Studenec          STH9201 B   51110  96.00      
 32  642 Prásek Premysl           SK Praga Praha       PGP9302 B  410392  99.00      
 33  518 Valach Ondrej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 B  410786 102.00      
 34  533 Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B  405974 105.00      
 35 1216 Vakant                                                          108.00      
 36  898 Tichy Tomás              TJ OK Tolar          TJH9201 B   51355 111.00      
 37  685 Frey Martin              OK Potucky           PTK9200 B  301425 114.00      
 38  822 Handl Jindrich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 B    9486 117.00      
 39  511 Macl Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU9102 B    9867 120.00      
 40  110 Kohout Jakub             OK Jiskra Novy Bor   BOR9200 B    4378 123.00      
 41  686 Kamaryt Michal           OK Potucky           PTK9203 B  301403 126.00      
 42  515 Tichy Ondrej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 B  416274 129.00      
 43  637 Valenta David            SK Praga Praha       PGP9100 B   52102 132.00      
 44  556 Bína Martin              MLOK Mariánské Lázne MLA9102 B  416173 135.00      
 45   66 Kovár Tomás              KOB Baník Sokolov    BSO9101 B  301405 138.00      
 46  517 Ptácek Adam              OK Lokomotiva Pardub LPU9203 B    9298 141.00      
 47  399 Stránsky Jirí            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9100 B  410725 144.00      
 48  586 Kamenicky Tobiás         SK Orientacní sporty OSN9339 A   51993 147.00      
 49 1165 Kubat Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 A    9386 150.00      
 50  531 Petrzela Jan             Lokomotiva Trutnov   LTU9201 A  405973 153.00      
 51 1008 Krajícek Václav          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9101 A    8992 156.00      
 52  351 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158 159.00      
 53   65 Svirák Ondrej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A  301422 162.00      
 54  330 Broz Petr                OK Chrastava         CHA9106 A    9870 165.00      
 55  519 Cermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A    9304 168.00      
 56 1066 Zimmermann Stepán        SK Zabovresky Brno   ZBM9101 A  232031 171.00      
 57  514 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A  416266 174.00      
 58  584 Boril Petr               SK Orientacní sporty OSN9137 A   52135 177.00      
 59  152 Belohlavek Jiri          Orientacní klub TOM  ROZ9201 A  416138 180.00      
 
Startovka kategorie: H14C        4.5km   90m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  202 Novotny Ondrej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 B  232705  17.00      
  2  980 Kucera Krystof           VSK MZLU Brno        VBM9204 C          24.00      
  3  201 Mokry Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 B   53172  31.00      
  4  699 Berka Miroslav           SK Radioklub Blansko RBK9210 B  232027  38.00      
  5  203 Otrusina Jan             KOB MOIRA Brno       ABM9225 C  232872  45.00      
  6  350 Stefec Jaroslav          SK Chrast            CHT9101 C    4632  52.00      
  7  199 Hrobar Stepán            KOB MOIRA Brno       ABM9106 B  416012  59.00      
  8  698 Kazda Adam               SK Radioklub Blansko RBK9104 B  232343  66.00      
  9 1210 Vakant                                                           73.00      
 
Startovka kategorie: H16B        7.3km  170m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  135 Zitny Tomás              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8901     49979   5.00      
  2 1031 Pichal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C   52269  10.00      
  3  777 Tomalík Ondrej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 C    9190  15.00      
  4 1163 Myslivecek Marek         SK Praga Praha       PGP8908 C   53706  20.00      
  5  782 Hausvater Jan            TJ Slavia Hradec Krá SHK9005 C  301601  25.00      
  6  681 Spazierer Filip          OK Potucky           PTK8901 B  301424  30.00      
  7  581 Hruska Ondrej            SK Orientacní sporty OSN8935 B   52125  35.00      
  8  398 Frey Marek               SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9001 B  301338  40.00      
  9  775 Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 B    9188  45.00      
 10  308 Tkadlec Josef            VSTJ Stavební fakult FSP9001 B   53561  50.00      
 11  381 Havlícek Lukás           OK Jilemnice         JIL9003 B   49363  55.00      
 12 1140 Danek Jáchym             OOS TJ Spartak Vrchl VRL8901 B    8989  60.00      
 13  555 Tengler Martin           MLOK Mariánské Lázne MLA8901 B  232234  65.00      
 14  112 Karvánek Matous          OK Jiskra Novy Bor   BOR9006 B   52902  70.00      
 15  328 Hradil Frantisek         OK Chrastava         CHA8900 B    4663  75.00      
 16 1136 Kloucek Tomás            SK Studenec          STH9002 B    9049  80.00      
 17  382 Cerny Vojtech            OK Jilemnice         JIL9006 B    9091  85.00      
 18  634 Cervinka Jan             SK Praga Praha       PGP8902 B  303940  90.00      
 19  781 Sabatka Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK9001 B    9193  95.00      
 20  933 Kucera Petr              OOB TJ Turnov        TUR8902 B   51820 100.00      
 21 1075 Stransky Michal          OK Jiskra Novy Bor   BOR8900 B   52901 105.00      
 22 1135 Exner Jan                SK Studenec          STH9001 B   51109 110.00      
 23  529 Kult Martin              Lokomotiva Trutnov   LTU9002 B  416290 115.00      
 24  783 Pavel Tomás              TJ Slavia Hradec Krá SHK9006 B    9848 120.00      
 25  935 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B  410746 125.00      
 26  158 Brendl Radek             SK lyzování a OB Nov NPA9002 B    9708 130.00      
 27  272 Betlach Martin           SK Kotlárka Praha    DKP9000 B   49881 135.00      
 28  819 Pátek Lukás              SOOB Spartak Rychnov SRK8905 B    9498 140.00      
 29  159 Stuchlík Jaroslav        SK lyzování a OB Nov NPA8901 B    9706 145.00      
 30  776 Sabatka Zdenek           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 B    9189 150.00      
 31  233 Hájek Stepán             SK Chotebor          CTB8901 B    4681 155.00      
 32  635 Lejsek Tadeás            SK Praga Praha       PGP8903 B   51675 160.00      
 33  111 Cech Ladislav            OK Jiskra Novy Bor   BOR9000 B    8470 165.00      
 34  897 Kovár Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 B  232396 170.00      
 35  778 Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B    9847 175.00      
 36 1184 Stransky Vojtech         SK Kotlárka Praha    DKP9005 A  301385 180.00      
 37  583 Kamenicky Matej          SK Orientacní sporty OSN9036 A   51990 185.00      
 38 1064 Nykodym Milos            SK Zabovresky Brno   ZBM9005 A  232040 190.00      
 39  415 Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE9000 A  410363 195.00      
 40  910 Klusácek Matej           OOB Trebíc           TTR8901 A  303927 200.00      
 41 1152 Pavlu Ondrej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039 205.00      
 42 1217 Vakant                                                          210.00      
 
Startovka kategorie: H16C        6.1km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  196 Simácek Karel            KOB MOIRA Brno       ABM8901 B  416011 183.00      
  2  696 Sesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 B  301284 188.00      
  3  146 Mudra Martin             TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C   51985 193.00      
  4  879 Sedlácek Marek           TJ Tesla Brno        TBM9001 C   49665 198.00      
  5  697 Berka Milan              SK Radioklub Blansko RBK9011 A  232026 203.00      
 
Startovka kategorie: H18B        8.4km  170m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  948 Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 B    9670  10.00      
  2  113 Srb Tomás                OK Jiskra Novy Bor   BOR8801 B   52905  14.00      
  3  170 Spicar Petr              Sportcentrum Jicín   SJC8801 A    9972  18.00      
  4  375 Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 B    8958  22.00      
  5   22 Havlicek Tomas           Sokol Kostelec n. C. KNC8700 B   52257  26.00      
  6 1061 Dedic Filip              SK Zabovresky Brno   ZBM8836 A  301212  30.00      
  7  842 Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 B  232148  34.00      
  8  376 Maly Ales                OK Jilemnice         JIL8702 A    9099  38.00      
  9  992 Skoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 A    8305  42.00      
 10  667 Justa  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK8701 A    9373  46.00      
 11 1218 Vakant                                                           50.00      
 12  364 Cejka Michal             TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8702 B   53620  54.00      
 13 1128 Malis Jirí               OK Jilemnice         JIL8806 A    8555  58.00      
 14 1006 Mejznar Radek            OOS TJ Spartak Vrchl VRL8802      8967  62.00      
 15   57 Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP8801 C  301184  66.00      
 16  499 Kopecky Ondrej           OK Lokomotiva Pardub LPU8704 A    9862  70.00      
 17  769 Smehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 A    9844  74.00      
 18 1148 Cernik Pavel             SK Orientacní sporty OSN8732 B    8022  78.00      
 19  631 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B   52106  82.00      
 20 1060 Boril Tomás              SK Zabovresky Brno   ZBM8833 A   52136  86.00      
 21  818 Samek Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8701 B    9511  90.00      
 22  680 Kamaryt Tomás            OK Potucky           PTK8805 B  301412  94.00      
 23  102 Novak Daniel             OK Doksy             DOK8700 B    7767  98.00       R: 936
 24  841 Balajka David            KOB TRETRA Praha     TAP8703 C   53646 102.00      
 25  379 Tuma Marek               OK Jilemnice         JIL8803 B  303917 106.00      
 26  909 Fiala Martin             OOB Trebíc           TTR8801 B  515502 110.00      
 27  571 Gabriel Vojtech          SKOB Ostrov          ONO8702 B    8681 114.00      
 28  269 Duda Radim               SK Kotlárka Praha    DKP8707 B   51756 118.00      
 29 1219 Vakant                                                          122.00      
 30 1062 Zimmermann Jakub         SK Zabovresky Brno   ZBM8928 A   49686 126.00      
 31  377 Budín Václav             OK Jilemnice         JIL8705 B  301426 130.00      
 32  286 Lzícar Martin            KOB Dobruska         DOB8803      7230 134.00      
 33  930 Vlcek Petr               OOB TJ Turnov        TUR8703 B    8348 138.00      
 34  843 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B   53644 142.00      
 35 1129 Perutka Jan              OK Jilemnice         JIL8808 A   52705 146.00      
 36 1007 Safránek Michal          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8804      8970 150.00      
 37  730 Vrabec Tomás             AC Sparta Praha      SCP8701 B  232028 154.00      
 38  498 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 B    9274 158.00      
 39  772 Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C    9841 162.00      
 40  580 Rajnosek Matej           SK Orientacní sporty OSN8800 A   52965 166.00      
 41  632 Fliegl Ondrej            SK Praga Praha       PGP8703 B   51290 170.00      
 42 1058 Zelinka Jirí             SK Zabovresky Brno   ZBM8740 A  232019 174.00      
 
Startovka kategorie: H18C        7.2km  155m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  143 Petrov Michal            SK Praga Praha       PGP8801    253110 124.00      
  2   74 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801     52916 131.00      
 
Startovka kategorie: H20B       10.8km  195m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 1221 Vakant                                                            6.00      
  2  279 Budaj Radoslav           OB Rozmaryn Litomeri DLT8601 B    7257  12.00      
  3  129 Mazurek Filip            Polish Junior Nation PL1         54013  18.00      
  4  401 Paták Pavel              TJ Kasperské Hory    KSH8501 B    8676  24.00      
  5  497 Kastánek Petr            OK Lokomotiva Pardub LPU8607 B    9350  30.00      
  6 1091 Svoboda Martin           OK Jihlava           SJI8602 B   51767  36.00      
  7  764 Svoboda Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK8508 B    4351  42.00      
  8  362 Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8604 B   52355  48.00      
  9  666 Balcar  Ales             OK 99 Hradec Králové PHK8602 A    9354  54.00      
 10  265 Juzek Martin             SK Kotlárka Praha    DKP8604 B   51792  60.00      
 11  839 Zmek Ondrej              KOB TRETRA Praha     TAP8609 C   53645  66.00      
 12  127 Nowacki Lukasz           Polish Junior Nation PL1         54004  72.00      
 13  346 Kysilko Zdenek           SK Chrast            CHT8601 B   52304  78.00      
 14  496 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 A  253358  84.00      
 15  397 Kohl Ondrej              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8600 B  301370  90.00      
 16  128 Pancerowicz Tomasz       Polish Junior Nation PL1         54074  96.00      
 17  245 Cabrnoch Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C   53577 102.00      
 18  971 Hojsák Ondrej            VSK MZLU Brno        VBM8603 B  232321 108.00      
 19  448 Silhavy Jakub            OK Lokomotiva Plzen  LPM8500 B   51151 114.00      
 20  763 Chmelar Tomás            TJ Slavia Hradec Krá SHK8501 B    9154 120.00      
 21  363 Klusácek Jan             TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8615 B   49812 126.00      
 22  494 Fukátko Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8503 B    9317 132.00      
 23  130 Weber Michal             Polish Junior Nation PL1         54164 138.00      
 24  663 Dusátko  Jan             OK 99 Hradec Králové PHK8501 B    9363 144.00      
 25  266 Vlach Martin             SK Kotlárka Praha    DKP8605 B   51807 150.00      
 26  840 Zajíc Vítezslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 B  232140 156.00      
 
Startovka kategorie: H21B       14.3km  290m 29k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  323 Kadavy Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188   2.00       R: 243
  2  618 Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C    2460   4.00       R: 212
  3  481 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325   6.00       R: 151
  4 1052 Otrusina Jirí            SK Zabovresky Brno   ZBM8201 C  410337   8.00       R: 126
  5  756 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140  10.00       R: 109
  6  860 Hlavác Jirí              TJ Tesla Brno        TBM6116 C   53247  12.00       R: 164
  7 1155 Kratochvil Martin        OK Jihlava           SJI8304 C    4537  14.00       R: 224
  8  625 Novák Michal             SK Praga Praha       PGP8205 C   51782  16.00       R: 232
  9  261 Procházka Jan            SK Kotlárka Praha    DKP8201 C   51802  18.00       R: 150
 10  655 Kunart  Tomás            OK 99 Hradec Králové PHK7205 C    9407  20.00       R: 247
 11  228 Gregor Martin            SK Chotebor          CTB7701 C   51663  22.00       R: 190
 12  479 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230  24.00       R: 188
 13  945 Veverka Tomás            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  26.00       R: 176
 14  620 Hybl Lukás               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628  28.00       R: 242
 15  753 Svoboda Ondrej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135  30.00       R: 132
 16 1156 Zrnik Tomas              SKOB Zlín            TZL7118 C    9579  32.00       R: 184
 17  482 Jirásek Ales             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321  34.00       R: 221
 18  806 Sokolár Zdenek           TJ Start Náchod      SNA7201 C    9614  36.00       R: 240
 19  920 Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C    8218  38.00       R: 152
 20  627 Sysel Ondrej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105  40.00       R: 204
 21  260 Procházka Tomás          SK Kotlárka Praha    DKP8200 C   51803  42.00       R: 160
 22  283 Lestínsky Tomás          KOB Dobruska         DOB7801      7245  44.00       R: 228
 23   93 Lebeda Dusan             VSTJ Ekonom Praha    EKP7301 C   51596  46.00       R: 122
 24  610 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  48.00       R: 252
 25  232 Král Michal              SK Chotebor          CTB8201 C   51831  50.00       R: 146
 26 1053 Brabec Jaroslav          SK Zabovresky Brno   ZBM8242 C   52054  52.00       R: 214
 27  817 Janda Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002 C    7231  54.00       R: 147
 28  485 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C    9288  56.00       R: 223
 29  695 Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 A   52006  58.00       R: 215
 30  867 Ptácek Ondrej            TJ Tesla Brno        TBM7120 C   53250  60.00       R: 216
 31  621 Pokorny Ondrej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637  62.00       R:  90
 32  307 Cech Jan                 VSTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195  64.00       R: 241
 33  404 Halama Jakub             Klub vytrvalostních  KSU7940      8879  66.00       R:  79
 34  344 Matras Tomás             SK Chrast            CHT8001 C   51980  68.00       R: 222
 35  161 Novák Jirí               SK lyzování a OB Nov NPA7502 R    9693  70.00       R:  53
 36 1054 Kabáth David             SK Zabovresky Brno   ZBM8433 C    8871  72.00       R:  86
 37   61 Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C    7872  74.00       R:  73
 38 1116 Holas Tomas              SK Jamnice           JAM7800 C  232139  76.00       R: 112
 39   50 Fiser Jirí               SK Slavia Praha      SLP8503 A   51287  78.00       R: 206
 40  223 Kolek Petr               TJ Loko Ceská Trebov CET7501 C   53775  80.00       R: 235
 41  658 Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797  82.00       R:  72
 42  759 Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    9153  84.00       R: 144
 43  884 Budík Radek              TJ Elektrárny Kadan  TCE7201 R   52505  86.00       R: 101
 44  590 Prikryl Petr             TJ Spartak První Brn PBM6707 C   52008  88.00       R: 134
 45 1072 Zimermann Pavel          TJ Sokol Kremze      KRE6401 C   51418  90.00       R: 236
 46  114 Vobr Marek               OK Jiskra Novy Bor   BOR7801 C    8529  92.00       R: 106
 47  229 Král Ales                SK Chotebor          CTB7801 C   51835  94.00       R: 209
 48  493 Krcál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 C    9275  96.00       R: 154
 49  870 Dosla Jan                TJ Tesla Brno        TBM7412 C  230677  98.00       R: 213
 50  927 Korínek Jindrich         OOB TJ Turnov        TUR8406 R  515082 100.00       R:  88
 51 1057 Pracny Jakub             SK Zabovresky Brno   ZBM8614 A  416225 102.00       R: 149
 52  990 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298 104.00       R: 139
 53  193 Palát Petr               KOB MOIRA Brno       ABM7415 C   52056 106.00       R: 123
 54  907 Dvorácek Jirí            OOB Trebíc           TTR7502 C   52250 108.00       R: 172
 55  474 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231 110.00       R: 205
 56  174 Kotátko Zdenek           Sportcentrum Jicín   SJC7701 C  500264 112.00       R: 166
 57  760 Bláha Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK8215 C    9145 114.00       R:  81
 58  871 Procházka Jirí           TJ Tesla Brno        TBM7633 C   53264 116.00       R: 148
 59  805 Doucha Jirí              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626 118.00       R: 198
 60  837 Makovsky Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 A   51846 120.00       R: 196
 61  608 Kozina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632 122.00       R: 158
 62  591 Kheil Radim              TJ Spartak První Brn PBM7301 C   52061 124.00       R: 218
 63  282 Sedlák Radek             KOB Dobruska         DOB7500    502086 126.00       R: 156
 64 1111 Bernaciak Aleksander     Polish Orienteering  PL2        405942 128.00      
 65   52 Safka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614 130.00       R: 183
 66 1021 Kozak Petr               USK Praha            VSP6501 C   51733 132.00       R:  39
 67  925 Broz Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C    8054 134.00       R: 161
 68  659 Kaderávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399 136.00       R: 142
 69   47 Vodrázka Ondrej          KOS Slavia VS Plzen  VPM7702 R   52377 138.00       R:  63
 70  661 Novotny  Tomás           OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410 140.00       R:  69
 71  725 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 C   51791 142.00       R:  26
 72  231 Hübner Jan               SK Chotebor          CTB7902 C   51833 144.00       R: 143
 73 1051 Prokop Petr              SK Zabovresky Brno   ZBM7908 C    8070 146.00       R: 185
 74  257 Pasek Frantisek          SK Kotlárka Praha    DKP7600 C   52300 148.00       R: 141
 75 1133 Palas Jan                Sportcentrum Jicín   SJC8507 E  500267 150.00       R:  30
 76  747 Netuka Martin            TJ Slavia Hradec Krá SHK7302 C    9119 152.00       R: 116
 77 1056 Stehlík Martin           SK Zabovresky Brno   ZBM8503 A   49689 154.00       R: 167
 78   60 Pilar Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C    7871 156.00       R: 131
 79 1113 Kowalczyk Jacek          Polish Orienteering  PL2        405940 158.00      
 80  402 Srámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801     52601 160.00       R: 121
 81  490 Knízek Jirí              OK Lokomotiva Pardub LPU8204 C  410781 162.00       R: 136
 82  612 Janovsky Tomás           SK Praga Praha       PGP6401 C   51636 164.00       R: 104
 83 1047 Zrídkavesely Libor       SK Zabovresky Brno   ZBM7207 E     101 166.00       R:  15
 84   92 Jirku Libor              VSTJ Ekonom Praha    EKP8302 C   51139 168.00       R: 135
 85  964 Fucík Karel              VSK MZLU Brno        VBM7246 R   49674 170.00       R:  35
 86  160 Novák Zdenek             SK lyzování a OB Nov NPA7701 C    9694 172.00       R: 115
 87  928 Holas Ondrej             OOB TJ Turnov        TUR8501 R  515048 174.00       R:  74
 88  875 Liscinsky Zdenek         TJ Tesla Brno        TBM8215 R   53282 176.00       R:  57
 89  488 Udrzal Tomás             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E    9229 178.00       R:  11
 90  726 Kovár Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 C  232330 180.00       R:  44
 91  622 Mateju Lubos             SK Praga Praha       PGP7601 E   51745 182.00       R:  47
 92  262 Janata Martin            SK Kotlárka Praha    DKP8306 R    8277 184.00       R:  29
 93  387 Henek Vladan             SK Prostejov         JPV8002 R   52039 186.00       R:  28
 94  967 Mazal Zdenek             VSK MZLU Brno        VBM8103 C   53285 188.00       R: 103
 95  486 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 C    9337 190.00       R:  67
 96 1112 Grabowski Maciej         Polish Orienteering  PL2         36973 192.00      
 97  874 Kozák Osvald             TJ Tesla Brno        TBM8201 R  515009 194.00       R:  16
 98  173 Zikmund Zdenek           Sportcentrum Jicín   SJC6705 R    9967 196.00       R:  84
 99  751 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E    9133 198.00       R:   5
100  626 Hora Vojtech             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301 200.00       R:  96
101  814 Vítek Tomás              SOOB Spartak Rychnov SRK7704 C    9526 202.00       R:  80
102  355 Besta Michal             SK Jamnice           JAM7600 C   52290 204.00       R:  85
103  885 Pleticha Richard         TJ Elektrárny Kadan  TCE7502 R  301661 206.00       R:  43
104 1222 Vakant                                                          208.00      
 
Startovka kategorie: H21C       11.6km  250m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1    3 Teringl Radek            TJ OB Ceské Budejovi VCB6502 C    8044   3.00       R: 276
  2  426 Toman Ondrej             TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7517 C   52017   5.00       R: 601
  3  857 Minarík Lubos            TJ Tesla Brno        TBM5711 C   53235   7.00       R: 411
  4  560 Zrostlík Marek           TJ AERO Odolena Voda ODV7101     52893   9.00       R: 508
  5  996 Jirka Jakub              VSK VSB TU Ostrava   VOV7905 C   52429  11.00       R: 445
  6  567 Popjuk Viktor            SKP OLYMP Praha      OLP7614 C  515077  13.00       R: 327
  7 1108 Kuzel Tomas              VSTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098  15.00       R: 302
  8 1223 Vakant                                                           17.00      
  9  801 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slany  SLA8002 C    8802  19.00       R: 351
 10 1070 Zoubek Petr              SK Zbraslav          ZBP7602 C  232261  21.00       R: 857
 11  755 Svoboda Lukás            TJ Slavia Hradec Krá SHK7905 C    9138  23.00       R: 433
 12  718 Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C   52109  25.00       R: 375
 13  300 Zácek Martin             VSTJ Stavební fakult FSP6803 C  301346  27.00       R: 450
 14  540 Perina Jan               VSSK MFF UK Praha    MFP7601    301610  29.00       R: 708
 15  832 Sebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851  31.00       R: 626
 16  939 Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C   52222  33.00       R: 461
 17   14 Peterka Frantisek        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861  35.00       R: 301
 18  888 Korecky Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C  301360  37.00       R: 310
 19   46 Krenek Jaroslav          KOS Slavia VS Plzen  VPM7502 C   52375  39.00       R: 277
 20  299 Tojnar Jan               VSTJ Stavební fakult FSP6701 C    8912  41.00       R: 405
 21  447 Ryjácek Jan              OK Lokomotiva Plzen  LPM8004     51486  43.00       R: 657
 22 1083 Orany Tomás              OK Jihlava           SJI7311 C   52192  45.00       R: 400
 23  745 Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101 C    9849  47.00       R: 421
 24  192 Mulícek Ondrej           KOB MOIRA Brno       ABM7405 C  232047  49.00       R: 988
 25 1102 Zlamal Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7004 C    9397  51.00       R: 750
 26  922 Kubícek Zdenek           OOB TJ Turnov        TUR7902 C   51811  53.00       R: 476
 27 1029 Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C   53726  55.00       R: 482
 28  373 Konderla Michal          OK Jilemnice         JIL8402 C    9065  57.00       R: 495
 29  319 Stepánek Milan           SK Hlinsko           HVC8301 C   52322  59.00       R: 811
 30  894 Tichy Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C   51929  61.00       R: 480
 31 1224 Vakant                                                           63.00      
 32  728 Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558  65.00       R: 413
 33  297 Cincibus Pavel           VSTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  67.00       R: 466
 34  539 Halír Radim              VSSK MFF UK Praha    MFP7000      8073  69.00       R: 646
 35  966 Rous Pavel               VSK MZLU Brno        VBM8102 C   53679  71.00       R: 604
 36 1126 Horálek Radek            SK Kotlárka Praha    DKP8013 C    9875  73.00       R: 360
 37  592 Pospísil Jirí            TJ Spartak První Brn PBM7401 C  232344  75.00       R: 749
 38  116 Janás Jirí               OK Jiskra Novy Bor   BOR6201 C    8478  77.00       R: 580
 39  172 Fejk Zbynek              Sportcentrum Jicín   SJC7501 C    9911  79.00       R: 262
 40 1003 Hanc Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001      8980  81.00       R: 945
 41  758 Jedlicka Lukás           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C    9856  83.00       R: 957
 42  324 Vokál Vojtech            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  85.00       R: 337
 43  876 Liscinsky Tomás          TJ Tesla Brno        TBM8411 C  416107  87.00       R: 493
 44   91 Janecek Jura             VSTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  89.00       R: 368
 45  693 Sindelka Antonín         SK Radioklub Blansko RBK7215 C    4453  91.00       R: 851
 46  304 Hrouda Martin            VSTJ Stavební fakult FSP7612 C  232957  93.00       R: 615
 47  483 Drzka Stepán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  95.00       R: 316
 48  833 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C   51855  97.00       R: 286
 49  435 Kucerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  99.00       R: 318
 50  617 Drbal Jan                SK Praga Praha       PGP7101 C   52225 101.00      
 51 1050 Denemarek Ivo            SK Zabovresky Brno   ZBM7901 C     136 103.00       R: 614
 52  723 Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C   51561 105.00       R: 343
 53  302 Kurfürst Pavel           VSTJ Stavební fakult FSP7400 C   53553 107.00       R: 438
 54  541 Kucera Petr              VSSK MFF UK Praha    MFP7602    515076 109.00       R: 529
 55  243 Cabrnoch Pavel           TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C  515075 111.00       R: 417
 56 1226 Vakant                                                          113.00      
 57  406 Dolezel Tomás            SK Kotnov Tábor      KTA7701 C  515080 115.00       R: 567
 58  444 Jirousek Pavel           OK Lokomotiva Plzen  LPM7704     51487 117.00       R: 332
 59 1079 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331 119.00       R: 376
 60  807 Skoda Jáchym             TJ Start Náchod      SNA8702 C  405988 121.00      
 61  750 Cecka Jirí               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600 C    7756 123.00       R: 722
 62  191 Krivánek Martin          KOB MOIRA Brno       ABM7312 C  232020 125.00       R: 853
 63  654 Cichy  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C    9470 127.00       R: 363
 64  923 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E  515087 129.00       R:  22
 65 1015 Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C  515013 131.00       R: 471
 66  295 Tkadlec Josef            VSTJ Stavební fakult FSP6002 C   53573 133.00       R: 528
 67  230 Stastny Karel            SK Chotebor          CTB7901 C   51830 135.00       R: 295
 68  830 David Frantisek          KOB TRETRA Praha     TAP5301 C   51857 137.00       R: 531
 69 1041 Cízek Petr               Klub turistu a lyzar YBM7101 C         139.00       R:1124
 70  562 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679 141.00       R: 563
 71 1073 Klimes Petr              TJ Sokol Kremze      KRE7701 C   51416 143.00       R: 457
 72  720 Zemla Tomas              AC Sparta Praha      SCP7105 C   51565 145.00       R: 266
 73  303 Vondra Jirí              VSTJ Stavební fakult FSP7600 C  515028 147.00       R: 381
 74  534 Hric Jan                 VSSK MFF UK Praha    MFP6300    515200 149.00       R: 809
 75  749 Jedlicka Marek           TJ Slavia Hradec Krá SHK7502 C    9131 151.00       R: 254
 76  347 Krejsa Jan               SK Chrast            CHT8701 A   52175 153.00       R: 281
 77 1225 Vakant                                                          155.00      
 78  946 Rehák Pavel              OOB Vamberk          VAM8402 C    9662 157.00       R: 306
 79  305 Tomásek Jakub            VSTJ Stavební fakult FSP7613 C  410391 159.00       R: 559
 80  446 Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzen  LPM7901     51165 161.00       R: 263
 81  729 Stepanek Ondrej          AC Sparta Praha      SCP8304 C   49605 163.00       R: 632
 82  969 Kozumplík Ales           VSK MZLU Brno        VBM8403 C   49841 165.00       R: 248
 83 1095 Talavasek Kamil          OK Jihlava           SJI8404 C   52332 167.00       R: 602
 84  589 Robotka Libor            TJ Spartak První Brn PBM5303 C   52027 169.00       R: 565
 85  117 Balák Otakar             OK Jiskra Novy Bor   BOR8101 C    8525 171.00       R: 488
 86  171 Chrást Tomás             Sportcentrum Jicín   SJC7416 C    9974 173.00       R: 367
 87 1001 Kutlvasr Rudolf          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C    8982 175.00       R: 532
 88  752 Touzil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C    9134 177.00       R: 294
 89  325 Jezek Lukás              OK Chrastava         CHA8604 B   51534 179.00       R: 534
 90 1170 Rada Pavel               KOB MOIRA Brno       ABM7401 C    8004 181.00       R:1005
 91  656 Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430 183.00       R: 311
 92 1096 Krístek Lukás            VSTJ Ekonom Praha    EKP7100     51593 185.00       R: 765
 93  694 Hikl Tomás               SK Radioklub Blansko RBK8146 C    8003 187.00       R: 606
 94  926 Kubícek Michal           OOB TJ Turnov        TUR8403 C   51812 189.00       R: 903
 95  296 Borovicka Milan          VSTJ Stavební fakult FSP6104 C    8910 191.00       R: 346
 96  489 Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C    9282 193.00       R: 313
 97  838 Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 B   53636 195.00      
 98 1022 Cernin Zbynek            USK Praha            VSP6901 C    4101 197.00       R: 415
 99  542 Balco Tomás              VSSK MFF UK Praha    MFP7604           199.00       R: 796
100  438 Macek Jirí               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107 201.00       R: 406
101  611 Pribík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631 203.00       R: 379
102 1048 Pátek Richard            SK Zabovresky Brno   ZBM7609 C     130 205.00       R: 414
 
Startovka kategorie: H21D        7.0km  160m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  182 Mokry Jan                KOB MOIRA Brno       ABM6611 C  232736   9.00      
  2  577 Nechanicky Pavel         SK Orientacní sporty OSN7209 C   51972  16.00      
  3  970 Mazal Miroslav           VSK MZLU Brno        VBM8503 C   53485  23.00      
  4 1174 Soldan Michal            KOB MOIRA Brno       ABM8501 C  232051  30.00       R: 967
  5 1168 Filipovsky Pavel         Klub turistu a lyzar YBM7501 C  253149  37.00       R:1184
 
Startovka kategorie: H35B        9.9km  180m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1    4 Halac Jaro               Farmaceut Bratislava FBA6701             7.00      
  2  118 Karvánek Petr            OK Jiskra Novy Bor   BOR6600 C    8485  15.00      
  3 1131 Kubu Jaroslav            SKP OLYMP Praha      OLP6701 C   49480  23.00      
  4    9 Hubácek Libor            TJ Slovan Luhacovice LCE6721     53879  31.00      
  5   11 Procházka Josef          KOB Konice           KON7219    232487  39.00      
  6 1227 Vakant                                                           47.00      
  7  651 Kamenicky  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C    9376  55.00      
  8  318 Mutinsky Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C   51752  63.00      
  9  131 Widziewicz Remigius      Polish Junior Nation PL1         54117  71.00      
 10   10 Janda Jirí               I. Prazsky SK neslys KNP7003     53545  79.00      
 11  372 Havlícek Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C   49354  87.00      
 12  649 Novotny  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424  95.00      
 13  225 Zanda Jan                SK Chotebor          CTB6701 C   53140 103.00      
 14  134 Zitny Tomás              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401     49971 111.00      
 15  371 Maly Evzen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070 119.00      
 16 1228 Vakant                                                          127.00      
 17  650 Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C    9378 135.00      
 18  561 Cechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C   51719 143.00      
 19  963 Hrouda Petr              VSK MZLU Brno        VBM6900 C   53735 151.00      
 20  569 Urbánek Lumír            SKOB Ostrov          ONO6701 C   52181 159.00      
 21  551 Drábek Jan               SK Meteor Kacerov Pr MKP6700 C   51664 167.00      
 22    8 Vondrous Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201      9453 175.00      
 23  370 Král Martin              OK Jilemnice         JIL6101 C    9071 183.00      
 24  744 Langr Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK6701 C    9531 191.00      
 25  224 Voborník Petr            SK Chotebor          CTB6601 C   51836 199.00      
 
Startovka kategorie: H35C        7.2km  155m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  188 Svanda David             KOB MOIRA Brno       ABM7001 C  416016  12.00      
  2  424 Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6113 C   52063  19.00      
  3 1090 Suchy Jirí               OK Jihlava           SJI6601 C  301242  26.00      
  4  864 Horky Tomás              TJ Tesla Brno        TBM6747 C   49659  33.00      
  5 1120 Najbrt Tomas             DDM Valasské Meziríc VMZ5607 C   53395  40.00      
  6  960 Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C  515090  47.00      
  7   72 Kovár Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102    232906  54.00      
  8  691 Pekárek Ales             SK Radioklub Blansko RBK6602 C    4643  61.00      
  9  906 Veselsky Martin          OOB Trebíc           TTR69   C   52247  68.00      
 10  962 Hovorák Petr             VSK MZLU Brno        VBM6705 C  416024  75.00      
 11  184 Adámek Libor             KOB MOIRA Brno       ABM6707 C  500260  82.00      
 12 1039 Hruska Tomás             Klub turistu a lyzar YBM6401 C   49393  89.00      
 13 1220 Vakant                                                           96.00      
 14  187 Gross Michal             KOB MOIRA Brno       ABM6946 C   52009 103.00      
 
Startovka kategorie: H40B        9.2km  175m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  150 Stetina Jirí             TJ Sokol Hostivice   HCE6100 C   49154   6.00      
  2  559 Hartl Zdenek             TJ AERO Odolena Voda ODV6300     52121  11.00      
  3  535 Suk Jirí                 VSSK MFF UK Praha    MFP6401    515016  16.00      
  4  525 Petrzela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C  405971  21.00      
  5  442 Silhavy Miroslav         OK Lokomotiva Plzen  LPM5800     51153  26.00      
  6   55 Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP6101 C   52116  31.00      
  7  742 Chmelar Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C    9124  36.00      
  8  475 Procházka Tomás          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270  41.00      
  9  119 Krejcí Jaroslav          OK Jiskra Novy Bor   BOR6302 C    8512  46.00      
 10  989 Poloprutsky Tomás        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  51.00      
 11 1229 Vakant                                                           56.00      
 12  396 Stránsky Jirí            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6300 C  301353  61.00      
 13  312 Machácek Ales            Jizersky klub OB Fry FYD6400 C    8333  66.00      
 14 1149 Dokulil Miroslav         OK Jihlava           SJI6101    301300  71.00      
 15  554 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázne MLA5801 C    7880  76.00      
 16  100 Hradecky Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  81.00       R: 337
 17  359 Kuncír Jaroslav          TJ Jiskra Havlíckuv  JHB6301 C   49829  86.00      
 18  648 Hlavácek  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  91.00      
 19 1099 Lejsek Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN6201    307417  96.00      
 20  575 Boril Petr               SK Orientacní sporty OSN6207 C    6607 101.00      
 21  861 Nykodym Petr             TJ Tesla Brno        TBM6307 C   53263 106.00      
 22   40 Pavlu Jaroslav           TJ Sokol Dobrichovic DCE6100 C  232041 111.00      
 23  714 Kavka Jirí               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147 116.00      
 24  741 Teply Jirí               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C    9123 121.00      
 25  476 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783 126.00      
 26  411 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971 131.00      
 27  403 Rajnosek Zdenek          Klub vytrvalostních  KSU6345     52963 136.00      
 28   24 Funda Jirí               OK Andante Písek     API6401 C  232336 141.00      
 29  941 Kula Jirí                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465 146.00      
 30  256 Betlach Miroslav         SK Kotlárka Praha    DKP6300 C   49818 151.00      
 31  678 Hájek Jirí               OK Potucky           PTK6401 C  301420 156.00      
 32  395 Kohl Jirí                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391 161.00      
 33  715 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571 166.00      
 34  311 Machovic Ivo             Jizersky klub OB Fry FYD6200 C    8334 171.00      
 35 1084 Petrácek Ales            OK Jihlava           SJI6301 C   53455 176.00      
 36  904 Nespor Jan               OOB Trebíc           TTR6101 C   52248 181.00      
 37  739 Mádle Petr               TJ Slavia Hradec Krá SHK6101 C    9128 186.00      
 38  553 Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázne MLA5701 C    7881 191.00      
 39  471 Roudny Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277 196.00      
 40  101 Korinek Zdenek           OK Doksy             DOK6200 C    7762 201.00       R: 475
 
Startovka kategorie: H45B        8.2km  160m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  713 Precek Zdenek            AC Sparta Praha      SCP5200 C   51556   5.00      
  2  175 Drobník Ivan             Sportcentrum Jicín   SJC5601 C    9902   9.00      
  3  120 Krafka Jirí              OK Jiskra Novy Bor   BOR5500 C    8477  13.00      
  4  405 Dolezel Antonín          SK Kotnov Tábor      KTA5401 C    5296  17.00      
  5  823 Ludvík Petr              TJ Stadion Novy Bor  STB5701 C   49990  21.00      
  6  558 Kelnar Lubomír           TJ AERO Odolena Voda ODV5800     52123  25.00      
  7  606 Sámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601 C   52156  29.00      
  8  340 Stefec Jaroslav          SK Chrast            CHT5801 C   52327  33.00      
  9  919 Konopác Jirí             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  37.00      
 10  294 Sváb Jan                 VSTJ Stavební fakult FSP5801 C  410397  41.00      
 11  804 Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C  416261  45.00      
 12  903 Klusácek Martin          OOB Trebíc           TTR5601 C  303960  49.00      
 13  253 Dlouhy Jirí              SK Kotlárka Praha    DKP5700 C    8643  53.00      
 14 1230 Vakant                                                           57.00      
 15  734 Gazdacko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  61.00      
 16  607 Vohadlo Jirí             SK Praga Praha       PGP5701 C  410716  65.00      
 17 1080 Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C  301295  69.00      
 18 1016 Pichal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281  73.00      
 19   42 Jaros Vladimír           TJ Sokol Dobrichovic DCE5400 C   51973  77.00      
 20   95 Fanta Miroslav           VSTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  81.00      
 21  573 Kamenicky Radan          SK Orientacní sporty OSN6004 C   51960  85.00      
 22  858 Sebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C   53258  89.00      
 23  646 Dusátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C    9402  93.00      
 24  238 Sorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C   52229  97.00      
 25  391 Dobes Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374 101.00      
 26  595 Blabla Zdenek            SKP Ceské Budejovice PCB5901 C   51406 105.00      
 27  917 Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C    8219 109.00      
 28  466 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228 113.00      
 29 1161 Svic Michal              SK Praga Praha       PGP5700 C  301396 117.00      
 30  141 Dockal Zdenek            SK Tyniste nad Orlic TYN5601 C   51430 121.00      
 31  940 Tupec Jirí               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599 125.00      
 32  549 Tomascin Jaroslav        SK Meteor Kacerov Pr MKP5800 C   51691 129.00      
 33  142 Dikos Pavel              KOB Decín            LDC6002 C   50000 133.00       R: 737
 34  523 Sombota Jirí             Lokomotiva Trutnov   LTU5901 C    9772 137.00      
 35   78 Fedor Jozef              Pezinok              SPE5701     46281 141.00      
 36  831 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639 145.00      
 37  736 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648 149.00      
 38  604 Dolezal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753 153.00      
 39 1150 Benes Vladimír           OK Jihlava           SJI5801    301246 157.00      
 40 1018 Skorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275 161.00      
 41   41 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobrichovic DCE5500 C   51965 165.00      
 42   94 Bochenek Milan           VSTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581 169.00      
 43  574 Wurzel Bretislav         SK Orientacní sporty OSN6005 C   52146 173.00      
 44  851 Sláma Dusan              TJ Tesla Brno        TBM4730 C   53243 177.00      
 45  958 Hirs Libor               VSK MZLU Brno        VBM6000 C   53221 181.00      
 46  916 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C   51816 185.00      
 47  645 Behoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400 189.00      
 
Startovka kategorie: H45C        6.6km  125m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  852 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135 154.00      
  2  689 Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C   52078 159.00      
  3 1036 Smerk Pavel              Klub turistu a lyzar YBM4135 C   49845 164.00      
  4  954 Hladky Pavel             VSK MZLU Brno        VBM5306 C   53347 169.00      
  5  133 Svoboda Slavomír         SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5801      7715 174.00      
  6  850 Komínek Jirí             TJ Tesla Brno        TBM4639 C  410369 179.00      
  7  952 Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C   49651 184.00      
  8  357 Hradecky Ludek           TJ Jiskra Havlíckuv  JHB5601 C   53627 189.00      
  9  956 Svoboda Vladimír         VSK MZLU Brno        VBM5715 C  416021 194.00      
 10 1037 Macku Jaromír            Klub turistu a lyzar YBM4602 C   49653 199.00      
 11  735 Sabatka Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK5703 C    9115 204.00      
 12 1206 Vakant                                                          209.00      
 
Startovka kategorie: H50B        7.1km  155m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 1134 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  13.00      
  2  460 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  18.00      
  3  548 Libersky Mirko           SK Meteor Kacerov Pr MKP5100 C   51693  23.00      
  4  854 Zabloudil Pavel          TJ Tesla Brno        TBM5003 C   53256  28.00      
  5  338 Záhorec Frantisek        SK Chrast            CHT5502 C   53157  33.00      
  6  462 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C    9331  38.00      
  7  390 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  43.00      
  8  132 Podsiadly Leszek         Polish Junior Nation PL1         54018  48.00      
  9  886 Korecky Miroslav         KOB Temelín          TEM5501 C   52194  53.00      
 10  463 Sterba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  58.00      
 11 1231 Vakant                                                           63.00      
 12 1014 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  68.00      
 13  705 Kodys Václav             TJ Ruzená            RUZ5105 C   51920  73.00      
 14  241 Cabrnoch Jirí            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  78.00      
 15  433 Pavlík Miroslav          KOB Chemopetrol Litv LIT5301 C    8101  83.00      
 16  457 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328  88.00      
 17 1144 Hruska Jirí              SK Orientacní sporty OSN5501 C  550310  93.00      
 18  162 Kalibán Jaroslav         SK lyzování a OB Nov NPA5101 C    9687  98.00      
 19  337 Zemlicka Zbynek          SK Chrast            CHT5501 C   51955 103.00      
 20  458 Sánka Bedrich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209 108.00      
 21   44 Laciga Jirí              KOS Slavia VS Plzen  VPM5101 C    1480 113.00      
 22   96 Sedivy Jirí              VSTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605 118.00      
 23  461 Juracka Vojtech          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234 123.00      
 24  712 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562 128.00      
 25  603 Sysel Zdenek             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107 133.00      
 26  280 Tichy Boris              KOB Dobruska         DOB5501      7227 138.00      
 27  987 Skoda Premek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302 143.00      
 28  213 Ptácek Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273 148.00      
 29  902 Koudelny Jirí            OOB Trebíc           TTR5401 C   52251 153.00      
 30 1013 Horinek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 158.00      
 31  459 Farár Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260 163.00      
 32  336 Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C   51953 168.00      
 33  706 Kubálek Zdenek           TJ Ruzená            RUZ5306 C   49887 173.00      
 34  239 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343 178.00      
 35  434 Jedlicka Miroslav        KOB Chemopetrol Litv LIT5302 C    8120 183.00      
 
Startovka kategorie: H55B        6.4km  130m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  163 Novák Karel              SK lyzování a OB Nov NPA5001 C    9686   9.00      
  2 1232 Vakant                                                           14.00      
  3  333 Svadlena Jirí            KOB Chocen           CHC4601 C    9554  19.00      
  4 1151 Paulícek Jirí            OK Jihlava           SJI4911     52173  24.00      
  5  914 Kubícek Zdenek           OOB TJ Turnov        TUR4802 C   51813  29.00      
  6  400 Fiala Milos              TJ Kasperské Hory    KSH4801 C    8674  34.00      
  7  795 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4711 C    7890  39.00      
  8  547 Tousek Miloslav          SK Meteor Kacerov Pr MKP5000 C   51655  44.00      
  9 1234 Vakant                                                           49.00      
 10  455 Farár Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C    9261  54.00      
 11  368 Zlesák Zdenek            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  59.00      
 12  249 Stehno Pavel             SK Kotlárka Praha    DKP4900 C   51760  64.00      
 13  407 Tvrdek Vojtech           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  69.00      
 14  798 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slany  SLA4600 B    8805  74.00      
 15  218 Dolezal Libor            TJ Baník Ostrava OKD BOV4801 C  203180  79.00      
 16  334 Starka Frantisek         SK Chrast            CHT4801 C   51949  84.00      
 17 1115 Trzpil Lech              Polish Orienteering  PL2        412312  89.00      
 18  545 Koc Zdenek               SK Meteor Kacerov Pr MKP4700 C   51706  94.00      
 19  452 Cepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C    9334  99.00      
 20  803 Sokolár Zdenek           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610 104.00      
 21  176 Mikan vladimir           Sportcentrum Jicín   SJC4805 C    9913 109.00      
 22  998 Knobloch Jindrich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999 114.00      
 23   80 Pospísil Jirí            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323 119.00      
 24   13 Rysavy Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332 124.00      
 25 1164 Hrobar Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798 129.00      
 26    2 Rychtecky Josef          TJ OB Ceské Budejovi VCB4801 C   53730 134.00      
 27  277 Babicky Tomás            OB Rozmaryn Litomeri DLT5001 C    8890 139.00      
 28  953 Chmelík Ales             VSK MZLU Brno        VBM4732 C   53217 144.00      
 29 1109 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777 149.00      
 30  237 Fujan Bretislav          TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C   49645 154.00      
 31  408 Hamácek Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760 159.00      
 32  546 Cenovsky Jirí            SK Meteor Kacerov Pr MKP4900 C   51667 164.00      
 33  456 Mrstík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215 169.00      
 34  799 Svec Zdenek              SKOB STAVIMAT Slany  SLA4700 C    8806 174.00      
 35  219 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C   52171 179.00      
 36  335 Vítek Josef              SK Chrast            CHT4802 C   51948 184.00      
 
Startovka kategorie: H55C        5.7km  125m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 1034 Mach Milan               Klub turistu a lyzar YBM3519 C  416104 132.00      
  2  316 Vodrázka Oldrich         SK Hlinsko           HVC4701 C   52323 139.00      
  3  848 Dufek Jan                TJ Tesla Brno        TBM4231 C   53230 146.00      
 
Startovka kategorie: H60B        5.5km  135m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   12 Provazník Zdenek         OOB TJ Sokol Troja   TJP4300 C   53527   8.00      
  2 1012 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  14.00      
  3  711 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  20.00      
  4  890 Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C   52159  26.00      
  5   59 Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401 C    8689  32.00      
  6  451 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256  38.00      
  7 1093 Smrha Frantisek          OK Jihlava           SJI4138 C   51918  44.00      
  8 1211 Vakant                                                           50.00      
  9  291 Urbanec Antonín          VSTJ Stavební fakult FSP4100 C   51868  56.00      
 10  552 Fisák Jan                MLOK Mariánské Lázne MLA4401 C    7882  62.00      
 11  796 Grundel Ivan             TJ Slovan Jindrichuv SJH4201 C  301345  68.00      
 12  247 Procházka Zdenko         SK Kotlárka Praha    DKP4300 C   51800  74.00      
 13    6 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  80.00      
 14  797 Nemec Vladimír           SKOB STAVIMAT Slany  SLA4202 C  502087  86.00      
 15  217 Stary Bretislav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C    9577  92.00      
 16  292 Cadil Jan                VSTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  98.00      
 
Startovka kategorie: H65B        5.7km  125m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  733 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103  13.00      
  2 1142 Pich Josef               TJ CZ Strakonice     CST4002 C  416332  20.00      
  3  643 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460  27.00      
  4   19 Kalivoda Vladimir        Sokol Kostelec n. C. KNC3800 C   52260  34.00      
  5  901 Kruml Frantisek          OOB Trebíc           TTR3601 C  416215  41.00      
  6  246 Durcat Jozef             SK Kotlárka Praha    DKP3800 C   51763  48.00      
  7  121 Langr Jan                OK Jiskra Novy Bor   BOR3601 C    8541  55.00      
  8  449 Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C  416268  62.00      
  9  599 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700  69.00      
 10  123 Beránek Miroslav         OK Jiskra Novy Bor   BOR3900 C    4131  76.00      
 11  177 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jicín   SJC3601 C  500268  83.00      
 12 1177 Stindl Vladislav         TJ Sokol Kremze      KRE3701 C    5142  90.00      
 13  122 Krtensky Jaroslav        OK Jiskra Novy Bor   BOR3600 C    4132  97.00      
 14  450 Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU4001 C    9347 104.00      
 15 1233 Vakant                                                          111.00      
 
Startovka kategorie: H70B        4.3km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 1143 Reidinger Antonin        TJ Sokol Prazák      PVD3101 C  301160 106.00      
  2  289 Vondra Jaroslav          VSTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865 113.00      
  3   18 Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. C. KNC3300 C   52254 120.00      
  4   98 Hanak Milan              VSTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 127.00      
  5  710 Semorád Milos            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404 134.00      
 
Startovka kategorie: H75B        3.7km   85m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  598 Samohyl Richard          SK Praga Praha       PGP2800 C   52098   3.00      
  2   71 Petr Miroslav            Trakce Praha         TKP2700     51623  11.00      
  3   43 Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobrichovic DCE2200 C   51974  19.00      
  4 1011 Kreisinger Vladimir      USK Praha            VSP2900 C   51731  27.00      
  5  597 Macoun Jindra            SK Praga Praha       PGP2700 C   52350  35.00      
  6 1098 Mack Zdenek              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622  43.00      
 
Startovka kategorie: HDR         1.7km   75m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   25 Rusá Vendula             TJ Sokol Dobrichovic DCE0150    232737   0.00      
  2  151 Nechanická Klára         SK Orientacní sporty OSN0050     52138   0.00      
  3  178 Blatny Jan               KOB MOIRA Brno       ABM0008 C  219259   0.00      
  4  179 Adámek Filip             KOB MOIRA Brno       ABM0101 C  232879   0.00      
  5  180 Mulícková Zuzana         KOB MOIRA Brno       ABM0157 C  232043   0.00      
  6  211 Muselíková Michaela      KOB MOIRA Brno       ABM9898 C  219254   0.00      
  7  212 Svanda Dalibor           KOB MOIRA Brno       ABM9911 C  232743   0.00      
  8  352 Svec Petr                SK Chrast            CHT9901 C   53175   0.00      
  9  353 Svec Martin              SK Chrast            CHT9902 C   53199   0.00      
 10  419 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C   52319   0.00      
 11  420 Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM0151 C   52077   0.00      
 12  428 Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva-Ingsta LBM9898 C   52062   0.00      
 13  566 Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  232750   0.00      
 14  829 Ludvík Matyás            TJ Stadion Novy Bor  STB9801 C   52904   0.00      
 15  900 Nespor Jan               OOB Trebíc           TTR0101 C   52242   0.00      
 16  950 Pulec Matej              VSK MZLU Brno        VBM0001 C  515088   0.00      
 17  984 Hirsová Gabriela         VSK MZLU Brno        VBM9651 C  416028   0.00      
 18  986 Hirs Otakar              VSK MZLU Brno        VBM9801 C  416029   0.00      
 19 1045 Soska Marek              Klub turistu a lyzar YBM9801 C   53165   0.00      
 20 1154 Odstrcilová Sárka        Odstrcilovi          ODS                 0.00      
 21 1169 Radova Katerina          KOB MOIRA Brno       ABM0199 C  232044   0.00      
 
Startovka kategorie: T1          4.4km  115m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  149 Stetinová Ivana          TJ Sokol Hostivice   HCE6452 C   49153  11.00      
  2  441 Rulc Zdenek              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  18.00      
  3  185 Blatny Martin            KOB MOIRA Brno       ABM6804 C  219257  25.00      
  4 1160 C                        TJ AERO Odolena Voda ODV                32.00      
  5  445 Jedlicková Renata        OK Lokomotiva Plzen  LPM7854     51478  39.00      
  6 1076 Lamac Vratislav          OK Jiskra Novy Bor   BOR7500      4133  46.00      
  7 1182 Deaková Zuzana           neznam               XXX                53.00      
  8  974 Pulec Vojtech            VSK MZLU Brno        VBM8902 C  515032  60.00      
  9  392 Frey Eduard              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5800 C  301351  67.00      
 10 1123 Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C  352315  74.00      
 11   35 Rusá Lenka               TJ Sokol Dobrichovic DCE6452 C  232129  81.00      
 12 1175 Obratil Vilem            KOB MOIRA Brno       ABM9209 C  232053  88.00      
 13 1158 A                        TJ AERO Odolena Voda ODV                95.00      
 14 1236 Berhl Tomás              SK Praga Praha       PGP         51840 102.00      
 15 1024 Cerninova Dagmar         USK Praha            VSP7151 C   51644 109.00      
 16 1088 Suchá Eva                OK Jihlava           SJI6851 C  219248 116.00      
 17  692 sestáková Eva            SK Radioklub Blansko RBK6951 C  232117 123.00      
 18  181 Obrátil Miroslav         KOB MOIRA Brno       ABM6502 C  232864 130.00      
 19  982 Pintera Jan              VSK MZLU Brno        VBM9306 C  515010 137.00      
 20 1159 B                        TJ AERO Odolena Voda ODV               144.00      
 
Startovka kategorie: T2          7.0km  160m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 1153 Odstrcilová Hana         Odstrcilovi          ODS        515160  58.00      
  2  360 Svecová Marcela          TJ Jiskra Havlíckuv  JHB7351 C    4676  65.00      
  3   48 Tejkal Jan               TJ Spartak Adamov    ADA8110     52714  72.00      
  4   39 Rusy Pavel               TJ Sokol Dobrichovic DCE6400 C          79.00      
  5   49 Tejkal Vojtísek          TJ Spartak Adamov    ADA8111     49867  86.00      

10:14



Danihel.com

Westernové městečko




cyklo chlubna

Partneři ČSOB