Úvod

19.10.2019

Webdesign

Startovka oddílů                                                   9.6.2005 18:06:15
                                         žB
===ČSOB-PZR================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno                            12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   178 Blatny Jan               ABM0008 219259    HDR      0.00      
  2   179 Adámek Filip             ABM0101 232879    HDR      0.00      
  3   180 Mulícková Zuzana         ABM0157 232043    HDR      0.00      
  4  1169 Radova Katerina          ABM0199 232044    HDR      0.00      
  5   181 Obrátil Miroslav         ABM6502 232864    T1     130.00      
  6   182 Mokry Jan                ABM6611 232736    H21D     9.00      
  7   183 Obrátilová Nada          ABM6654 232876    D21D    81.00      
  8   184 Adámek Libor             ABM6707 500260    H35C    82.00      
  9   185 Blatny Martin            ABM6804 219257    T1      25.00      
 10   186 Mokrá Regina             ABM6854 232740    D21D    96.00      
 11   187 Gross Michal             ABM6946  52009    H35C   103.00      
 12   188 Svanda David             ABM7001 416016    H35C    12.00      
 13   189 Muselíková Vladislava    ABM7051 416013    D35B    29.00      
 14   190 Otrusinová Helena        ABM7070  52057    D21D   116.00      
 15   191 Krivánek Martin          ABM7312 232020    H21C   125.00      
 16  1170 Rada Pavel               ABM7401   8004    H21C   181.00      
 17   192 Mulícek Ondrej           ABM7405 232047    H21C    49.00      
 18   193 Palát Petr               ABM7415  52056    H21B   106.00      
 19  1171 Radova Martina           ABM7451   8010    D21D   106.00      
 20   194 Mulícková Eva            ABM7469  52041    D21C   160.00      
 21  1172 Cejpkova Katerina        ABM7777 232048    D21C    36.00      
 22  1173 Svandova Pavlina         ABM7870 232049    D21C   124.00      
 23  1174 Soldan Michal            ABM8501 232051    H21D    30.00      
 24   195 Hlásková Michaela        ABM8554 232745    D21D   126.00      
 25   196 Simácek Karel            ABM8901 416011    H16C   183.00      
 26   197 Soldánová Lucie          ABM8955   8874    D16C   129.00      
 27   198 Fasurová Tereza          ABM9059 232052    D16C   108.00      
 28   199 Hrobar Stepán            ABM9106 416012    H14C    59.00      
 29   200 Muselíková Vladislava    ABM9151  49695    D14C   165.00      
 30   201 Mokry Stanislav          ABM9202  53172    H14C    31.00      
 31  1175 Obratil Vilem            ABM9209 232053    T1      88.00      
 32   202 Novotny Ondrej           ABM9211 232705    H14C    17.00      
 33   203 Otrusina Jan             ABM9225 232872    H14C    45.00      
 34  1122 Kislická Hana            ABM9257 232054    D14C   190.00      
 35   204 Toman Filip              ABM9309 232055    H12C    35.00      
 36   205 Suchy Václav             ABM9404 232056    H12C   100.00      
 37   206 Obrátil Stepán           ABM9409 219256    H12C    80.00      
 38   207 Mokry Ondrej             ABM9410 416014    H12C    10.00      
 39   208 Blatny Tomás             ABM9412 219255    H12C    60.00      
 40   209 Svanda Ondrej            ABM9505 232011    H10N    14.00      
 41   210 Otrusinová Jana          ABM9560  52013    D10C    46.00      
 42   211 Muselíková Michaela      ABM9898 219254    HDR      0.00      
 43   212 Svanda Dalibor           ABM9911 232743    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                         12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1123 Richter Rudolf           ADA5113 352315    T1      74.00      
  2  1124 Richterová Natasa        ADA7451  52715    D21B    58.00      
  3    48 Tejkal Jan               ADA8110  52714    T2      72.00      
  4    49 Tejkal Vojtísek          ADA8111  49867    T2      86.00      
  5  1125 Richterová Natasa        ADA9651  49285    D10N    63.00      
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                          12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    24 Funda Jirí               API6401 232336    H40B   141.00      
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                            12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   213 Ptácek Ladislav          BBM5300 219273    H50B   148.00      
  2   215 Ptácková Nikol           BBM7850  53291    D21C   100.00      
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Novy Bor                        12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   122 Krtensky Jaroslav        BOR3600   4132    H65B    97.00      
  2   121 Langr Jan                BOR3601   8541    H65B    55.00      
  3   109 Langrová Marie           BOR3750   8542    D65B   120.00      
  4   123 Beránek Miroslav         BOR3900   4131    H65B    76.00      
  5   120 Krafka Jirí              BOR5500   8477    H45B    13.00      
  6   116 Janás Jirí               BOR6201   8478    H21C    77.00      
  7   119 Krejcí Jaroslav          BOR6302   8512    H40B    46.00      
  8   118 Karvánek Petr            BOR6600   8485    H35B    15.00      
  9   108 Andresová Radka          BOR6751   8475    D35B   119.00      
 10  1076 Lamac Vratislav          BOR7500   4133    T1      46.00      
 11   114 Vobr Marek               BOR7801   8529    H21B    92.00      
 12   117 Balák Otakar             BOR8101   8525    H21C   171.00      
 13   106 Rufferová Iva            BOR8354   9394    D21B   208.00      
 14   107 Krafková Lucie           BOR8650   8537    D21B   178.00      
 15   113 Srb Tomás                BOR8801  52905    H18B    14.00      
 16  1075 Stransky Michal          BOR8900  52901    H16B   105.00      
 17   111 Cech Ladislav            BOR9000   8470    H16B   165.00      
 18   112 Karvánek Matous          BOR9006  52902    H16B    70.00      
 19   104 Folbrechtová Sárka       BOR9051   8479    D16B    22.00      
 20   105 Polmová Klára            BOR9052   8480    D16B    72.00      
 21   103 Doskárová Tereza         BOR9150   4383    D14B   140.00      
 22   110 Kohout Jakub             BOR9200   4378    H14B   123.00      
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   216 Stará Pavla              BOV4251   9576    D60B    99.00      
  2   217 Stary Bretislav          BOV4402   9577    H60B    92.00      
  3   218 Dolezal Libor            BOV4801 203180    H55B    79.00      
  4   219 Sikora Miroslav          BOV4802  52171    H55B   179.00      
  5   220 Dolezalová Vlasta        BOV4851 232125    D55B    71.00      
  6   221 Sikorová Marie           BOV4852  52178    D55B    22.00      
  7   222 Grygarová Alena          BOV5251  52172    D50B    26.00      
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                         12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    59 Schimm Dieter            BSO4401   8689    H60B    32.00      
  2    60 Pilar Karel              BSO7801   7871    H21B   156.00      
  3    61 Rambousek Karel          BSO7907   7872    H21B    74.00      
  4    62 Naporowská Marie         BSO7950 301417    D21C    20.00      
  5    63 Rambousková Katerina     BSO8151   7874    D21B    85.00      
  6    64 Slavíková Renata         BSO8950   8691    D16B    12.00      
  7    66 Kovár Tomás              BSO9101 301405    H14B   138.00      
  8    65 Svirák Ondrej            BSO9102 301422    H14B   162.00      
  9    68 Procházková Monika       BSO9150 301408    D14B    41.00      
 10    67 Uhlíková Tereza          BSO9151 232236    D14B    17.00      
 11    70 Beranová Bára            BSO9152 232238    D14B    56.00      
 12    69 Beranová Jana            BSO9153 232239    D14B   143.00      
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Ceská Trebová                     12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   223 Kolek Petr               CET7501  53775    H21B    80.00      
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ CZ Strakonice                          12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1142 Pich Josef               CST4002 416332    H65B    20.00      
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotebor                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   224 Voborník Petr            CTB6601  51836    H35B   199.00      
  2   225 Zanda Jan                CTB6701  53140    H35B   103.00      
  3   226 Voborníková Eva          CTB6851  51837    D35B    39.00      
  4   227 Stastná Alena            CTB7351  51829    D21C   200.00      
  5   228 Gregor Martin            CTB7701  51663    H21B    22.00      
  6   229 Král Ales                CTB7801  51835    H21B    94.00      
  7   230 Stastny Karel            CTB7901  51830    H21C   135.00      
  8   231 Hübner Jan               CTB7902  51833    H21B   144.00      
  9   232 Král Michal              CTB8201  51831    H21B    50.00      
 10   233 Hájek Stepán             CTB8901   4681    H16B   155.00      
 11   234 Zanda Matej              CTB9201  53137    H14B    18.00      
 12   235 Voborníková Katerina     CTB9252   4752    D14B    59.00      
 13   236 Voborníková Alena        CTB9451   4536    D12C    67.00      
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobrichovice                     12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    25 Rusá Vendula             DCE0150 232737    HDR      0.00      
  2    43 Cupák Miloslav           DCE2200  51974    H75B    19.00      
  3    42 Jaros Vladimír           DCE5400  51973    H45B    77.00      
  4    37 Procházková Miluse       DCE5450  51966    D45B     7.00      
  5    41 Procházka Antonín        DCE5500  51965    H45B   165.00      
  6    36 Mrázová Pavla            DCE5550   7868    D35B    74.00      
  7    40 Pavlu Jaroslav           DCE6100 232041    H40B   111.00      
  8    39 Rusy Pavel               DCE6400        P  T2      79.00      
  9    35 Rusá Lenka               DCE6452 232129    T1      81.00      
 10    34 Pavlu Veronika           DCE6950 232198    D21B    91.00      
 11    33 Svobodová Jitka          DCE7450  53598    D21B   109.00      
 12    32 Belostíková Pavla        DCE8851 232733    D18C   134.00      
 13    31 Rusá Sárka               DCE9150 301314    D14B    62.00      
 14    38 Rusy Tomás               DCE9300 301101    H14B    63.00      
 15    29 Mrázová Pavla            DCE9350 301313    D14B   122.00      
 16    30 Rusá Zuzana              DCE9351 416159    D14B    86.00      
 17    28 Rusá Pavla               DCE9450 416316    D14B   146.00      
 18    26 Procházková Marie        DCE9550  51177    D10C    52.00      
 19    27 Pavlu Katerina           DCE9551 232017    D10C    76.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                     12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   237 Fujan Bretislav          DKL4800  49645    H55B   154.00      
  2   238 Sorm Miroslav            DKL5200  52229    H45B    97.00      
  3   239 Brumek Stanislav         DKL5201  51343    H50B   178.00      
  4   240 Brumková Vladimíra       DKL5350  52226    D45B    22.00      
  5   241 Cabrnoch Jirí            DKL5400 416324    H50B    78.00      
  6   242 Cabrnochová Hana         DKL5550  53520    D45B    97.00      
  7   243 Cabrnoch Pavel           DKL8200 515075    H21C   111.00      
  8   244 Cabrnochová Eva          DKL8450 515029    D21C   120.00      
  9   245 Cabrnoch Jan             DKL8601  53577    H20B   102.00      
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlárka Praha                         12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   246 Durcat Jozef             DKP3800  51763    H65B    48.00      
  2   247 Procházka Zdenko         DKP4300  51800    H60B    74.00      
  3   249 Stehno Pavel             DKP4900  51760    H55B    64.00      
  4   250 Stehnová Hana            DKP5150  51799    D50B    66.00      
  5   251 Dlasková Anna            DKP5350  49842    D50B    31.00      
  6   252 Mrázková Ivana           DKP5650  51795    D45B    27.00      
  7   253 Dlouhy Jirí              DKP5700   8643    H45B    53.00      
  8   254 Dudová Hana              DKP5752  49892    D45B   102.00      
  9   255 Setínková Zuzana         DKP5753   8945    D45B   117.00      
 10   256 Betlach Miroslav         DKP6300  49818    H40B   151.00      
 11   257 Pasek Frantisek          DKP7600  52300    H21B   148.00      
 12  1126 Horálek Radek            DKP8013   9875    H21C    73.00      
 13   258 Waldová Lucie            DKP8154   9785    D21B   202.00      
 14   259 Stanková Mariana         DKP8158   9880    D21C    84.00      
 15   260 Procházka Tomás          DKP8200  51803    H21B    42.00      
 16   261 Procházka Jan            DKP8201  51802    H21B    18.00      
 17   262 Janata Martin            DKP8306   8277    H21B   184.00      
 18   263 Havlícková Vendula       DKP8350  51759    D21C   172.00      
 19   264 Janská Eva               DKP8451  52060    D21C   136.00      
 20   265 Juzek Martin             DKP8604  51792    H20B    60.00      
 21   266 Vlach Martin             DKP8605  51807    H20B   150.00      
 22   267 Malisová Barbora         DKP8654  49898    D21B   160.00      
 23  1127 Foglarová Kamila         DKP8655   8638    D20B    95.00      
 24   268 Skálová Gabriela         DKP8658 515053    D20B    53.00      
 25   269 Duda Radim               DKP8707  51756    H18B   118.00      
 26   270 Setínková Eva            DKP8759   8946    D18B    38.00      
 27   271 Precechtelová Tereza     DKP8951   8564    D16B   112.00      
 28   272 Betlach Martin           DKP9000  49881    H16B   135.00      
 29  1184 Stransky Vojtech         DKP9005 301385    H16B   180.00      
 30   273 Nemcová Lucie            DKP9153  49896    D14B    65.00      
 31   274 Seifertová Magda         DKP9155 219291    D14B    95.00      
 32   275 Klaska Pavel             DKP9301 416113    H14B    24.00      
 33   276 Dlouhá Hana              DKP9450   8645    D14B    44.00      
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmaryn Litomerice                    12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   277 Babicky Tomás            DLT5001   8890    H55B   139.00      
  2   278 Nedvídková Jitka         DLT5151   5991    D50B    41.00      
  3   279 Budaj Radoslav           DLT8601   7257    H20B    12.00      
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruska                              12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   280 Tichy Boris              DOB5501   7227    H50B   138.00      
  2   281 Tichá Jirina             DOB6052   7255    D45B    47.00      
  3   282 Sedlák Radek             DOB7500 502086    H21B   126.00      
  4   283 Lestínsky Tomás          DOB7801   7245    H21B    44.00      
  5   284 Krásná Václava           DOB8181   8130    D21B    25.00      
  6   285 Peterová Vera            DOB8751   7248    D18B    63.00      
  7   286 Lzícar Martin            DOB8803   7230    H18B   134.00      
  8   287 Végsöová Markéta         DOB8850  51491    D18B   148.00      
  9   288 Peterová Alena           DOB8953   7247    D16B    57.00      
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                  12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   101 Korinek Zdenek           DOK6200   7762    H40B   201.00      
  2   100 Hradecky Jaroslav        DOK6300   7763    H40B    81.00      
  3    99 Hradecka Petra           DOK6850   7768    D21B    40.00      
  4   102 Novak Daniel             DOK8700   7767    H18B    98.00      
 
 
Startovka oddílu: EKP - VSTJ Ekonom Praha                         12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    96 Sedivy Jirí              EKP5500  51605    H50B   118.00      
  2    94 Bochenek Milan           EKP5601  51581    H45B   169.00      
  3    89 Fantová Libuse           EKP5650  51583    D40B   177.00      
  4    90 Sedivá Miroslava         EKP5750  51604    D45B    82.00      
  5    95 Fanta Miroslav           EKP5800  51147    H45B    81.00      
  6    88 Bochenková Jana          EKP6150 232174    D40B    75.00      
  7    82 Kunová Dagmar            EKP6550  51594    D21B    37.00      
  8    91 Janecek Jura             EKP6701  51587    H21C    89.00      
  9    81 Klapalová Pavla          EKP7051  51589    D21B    82.00      
 10    87 Zurynková Jana           EKP7053 416340    D21B   169.00      
 11  1096 Krístek Lukás            EKP7100  51593    H21C   185.00      
 12    93 Lebeda Dusan             EKP7301  51596    H21B    46.00      
 13  1097 Krístková Hana           EKP7451  51608    D21B    55.00      
 14    83 Matousková Petra         EKP7855  51597    D21B    10.00      
 15    86 Sedlácková Martina       EKP7959  53816    D21B    97.00      
 16    85 Rancáková Barbora        EKP8153 301189    D21B   115.00      
 17    92 Jirku Libor              EKP8302  51139    H21B   168.00      
 18    84 Maunová Romana           EKP8350  51270    D21B    70.00      
 
 
Startovka oddílu: FBA - Farmaceut Bratislava                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     4 Halac Jaro               FBA6701        P  H35B     7.00      
  2     5 Halacová Milada          FBA7151        P  D21D   131.00      
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: FSP - VSTJ Stavební fakulta Praha               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   289 Vondra Jaroslav          FSP3300  51865    H70B   113.00      
  2    98 Hanak Milan              FSP3400  51964    H70B   127.00      
  3   290 Vondrová Radmila         FSP3750  51864    D65B   125.00      
  4   291 Urbanec Antonín          FSP4100  51868    H60B    56.00      
  5   292 Cadil Jan                FSP4300  53267    H60B    98.00      
  6   293 Urbancová Heide          FSP4450  51869    D60B    83.00      
  7   294 Sváb Jan                 FSP5801 410397    H45B    41.00      
  8   295 Tkadlec Josef            FSP6002  53573    H21C   133.00      
  9   296 Borovicka Milan          FSP6104   8910    H21C   191.00      
 10   297 Cincibus Pavel           FSP6605   8669    H21C    67.00      
 11   298 Cincibusová Ivana        FSP6651   8668    D21C    72.00      
 12   299 Tojnar Jan               FSP6701   8912    H21C    41.00      
 13   300 Zácek Martin             FSP6803 301346    H21C    27.00      
 14   301 Borovicková Lenka        FSP7350   8909    D21B    64.00      
 15   302 Kurfürst Pavel           FSP7400  53553    H21C   107.00      
 16   303 Vondra Jirí              FSP7600 515028    H21C   147.00      
 17  1108 Kuzel Tomas              FSP7610 515098    H21C    15.00      
 18   304 Hrouda Martin            FSP7612 232957    H21C    93.00      
 19   305 Tomásek Jakub            FSP7613 410391    H21C   159.00      
 20   306 Bajgarová Tereza         FSP7754   8891    D21C    48.00      
 21   307 Cech Jan                 FSP7900 416195    H21B    64.00      
 22   308 Tkadlec Josef            FSP9001  53561    H16B    50.00      
 23   309 Cincibusová Jana         FSP9050   8665    D16B   137.00      
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizersky klub OB Frydlant                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   310 Machácková Barbora       FYD0051  49995    D10N    70.00      
  2   311 Machovic Ivo             FYD6200   8334    H40B   171.00      
  3   312 Machácek Ales            FYD6400   8333    H40B    66.00      
  4   313 Machácková Michaela      FYD7299   8328    D21B   133.00      
  5   314 Machovicová Tereza       FYD9251  49991    D14B     5.00      
  6   315 Machácková Eliska        FYD9851  49994    D10N    56.00      
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                        12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   150 Stetina Jirí             HCE6100  49154    H40B     6.00      
  2   147 Kettnerová Lenka         HCE6450  51988    D40B    15.00      
  3   148 Mudrová Martina          HCE6451  51984    D35C   157.00      
  4   149 Stetinová Ivana          HCE6452  49153    T1      11.00      
  5   146 Mudra Martin             HCE8902  51985    H16C   193.00      
  6   145 Mudrová Anna             HCE9250  51983    D14C   150.00      
  7   144 Kettner  Lukás           HCE9400  51288    H12C    20.00      
 
 
Startovka oddílu: HVC - SK Hlinsko                                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   316 Vodrázka Oldrich         HVC4701  52323    H55C   139.00      
  2   317 Mutinská Zdenka          HVC6453  51751    D35B    49.00      
  3   318 Mutinsky Viktor          HVC6503  51752    H35B    63.00      
  4   319 Stepánek Milan           HVC8301  52322    H21C    59.00      
  5   320 Mutinská Ivana           HVC9151  52324    D14C   160.00      
  6   321 Mutinská Daniela         HVC9351    131    D12C   121.00      
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                              12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   322 Saffková Zuzana          CHA5150   8162    D50B    36.00      
  2   323 Kadavy Petr              CHA7800   8188    H21B     2.00      
  3   324 Vokál Vojtech            CHA7900   5180    H21C    85.00      
  4   325 Jezek Lukás              CHA8604  51534    H21C   179.00      
  5   326 Brozová Veronika         CHA8650   8193    D20B    29.00      
  6   327 Gorcicová Barbora        CHA8850   4126    D18B    13.00      
  7   328 Hradil Frantisek         CHA8900   4663    H16B    75.00      
  8   329 Brozová Zuzana           CHA8950   4664    D16B   187.00      
  9   330 Broz Petr                CHA9106   9870    H14B   165.00      
 10   331 Gorcicová Eliska         CHA9150   8197    D14B   116.00      
 11   332 Valesová Jana            CHA9152   8190    D14B    29.00      
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Chocen                                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   333 Svadlena Jirí            CHC4601   9554    H55B    19.00      
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   334 Starka Frantisek         CHT4801  51949    H55B    84.00      
  2   335 Vítek Josef              CHT4802  51948    H55B   184.00      
  3   336 Matras Jaroslav          CHT5301  51953    H50B   168.00      
  4   337 Zemlicka Zbynek          CHT5501  51955    H50B   103.00      
  5   338 Záhorec Frantisek        CHT5502  53157    H50B    33.00      
  6   339 Zemlicková Jindra        CHT5751  51957    D45B    17.00      
  7   340 Stefec Jaroslav          CHT5801  52327    H45B    33.00      
  8   341 Jansová Alena            CHT5852  51897    D45C   139.00      
  9   342 Bulvová Hana             CHT6655   8700    D21C    76.00      
 10   343 Svecová Iva              CHT7151  53167    D21C   148.00      
 11   344 Matras Tomás             CHT8001  51980    H21B    68.00      
 12   345 Blechová Lenka           CHT8053 515504    D21C    56.00      
 13   346 Kysilko Zdenek           CHT8601  52304    H20B    78.00      
 14   347 Krejsa Jan               CHT8701  52175    H21C   153.00      
 15   348 Kopácková Iva            CHT8851  52315    D18B   103.00      
 16   349 Stursová Michala         CHT8852 416226    D18C   128.00      
 17   350 Stefec Jaroslav          CHT9101   4632    H14C    52.00      
 18   351 Krejsa Vladimír          CHT9202  52158    H14B   159.00      
 19   352 Svec Petr                CHT9901  53175    HDR      0.00      
 20   353 Svec Martin              CHT9902  53199    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: JAM - SK Jamnice                                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   354 Kasparová Sárka          JAM7253  52295    D21B   175.00      
  2   355 Besta Michal             JAM7600  52290    H21B   204.00      
  3  1116 Holas Tomas              JAM7800 232139    H21B    76.00      
  4  1117 Holasova Sarka           JAM7879  51195    D21C    60.00      
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíckuv Brod                  12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   356 Stupalová Jana           JHB5451  52354    D45C   171.00      
  2   357 Hradecky Ludek           JHB5601  53627    H45C   189.00      
  3   358 Hradecká Dagmar          JHB5651  53613    D45C   147.00      
  4   359 Kuncír Jaroslav          JHB6301  49829    H40B    86.00      
  5   360 Svecová Marcela          JHB7351   4676    T2      65.00      
  6   361 Kuncírová Kamila         JHB8557  52370    D20B   125.00      
  7   362 Hrstka Daniel            JHB8604  52355    H20B    48.00      
  8   363 Klusácek Jan             JHB8615  49812    H20B   126.00      
  9   364 Cejka Michal             JHB8702  53620    H18B    54.00      
 10  1235 Hrstkova Vladena         JHB8753  52356    D18B   138.00      
 11   365 Stupalová Tamara         JHB8852  52352    D18C   122.00      
 12   366 Kaser Dan                JHB9103   4682    H14B    51.00      
 13   367 Svecová Katerina         JHB9353   4670    D14B    23.00      
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                              12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   368 Zlesák Zdenek            JIL4701   9066    H55B    59.00      
  2   369 Zlesáková Vlasta         JIL5362   9068    D45B   127.00      
  3   370 Král Martin              JIL6101   9071    H35B   183.00      
  4   371 Maly Evzen               JIL6102   9070    H35B   119.00      
  5   372 Havlícek Libor           JIL6103  49354    H35B    87.00      
  6   373 Konderla Michal          JIL8402   9065    H21C    57.00      
  7   374 Zlesáková Daniela        JIL8451   9067    D21B   136.00      
  8   375 Klapka Michal            JIL8701   8958    H18B    22.00      
  9   376 Maly Ales                JIL8702   9099    H18B    38.00      
 10   377 Budín Václav             JIL8705 301426    H18B   130.00      
 11   378 Králová Tereza           JIL8751   9064    D18B    88.00      
 12   379 Tuma Marek               JIL8803 303917    H18B   106.00      
 13  1128 Malis Jirí               JIL8806   8555    H18B    58.00      
 14  1129 Perutka Jan              JIL8808  52705    H18B   146.00      
 15   380 Kellnerová Dominika      JIL8853 416276    D18B   173.00      
 16  1130 Petrzelová Tereza        JIL8953 301640    D16B    27.00      
 17   381 Havlícek Lukás           JIL9003  49363    H16B    55.00      
 18   382 Cerny Vojtech            JIL9006   9091    H16B    85.00      
 19   383 Kobrle Ales              JIL9101  49353    H14B    45.00      
 20   384 Stach Jan                JIL9103 416277    H14B    15.00      
 21   385 Vik Martin               JIL9202 500838    H14B    69.00      
 22   386 Havlícková Nikola        JIL9352  49432    D12C    97.00      
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostejov                              12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   387 Henek Vladan             JPV8002  52039    H21B   186.00      
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1106 Strakova Lenka           KAM6751 301162    D35B   114.00      
  2   388 Kozáková Dita            KAM6753  51618    D35B    19.00      
  3  1181 Mackova Lucia            KAM9151 416131    D14B    20.00      
  4  1104 Strakova Andrea          KAM9152 301154    D14B   131.00      
  5  1105 Strakova Zuzana          KAM9250 232413    D14B    53.00      
  6   389 Kozáková Zuzana          KAM9451   9970    D12C   127.00      
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   390 Valter Petr              KBP4500   6645    H50B    43.00      
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. C.l.                    12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    18 Kalivoda Viktor          KNC3300  52254    H70B   120.00      
  2    19 Kalivoda Vladimir        KNC3800  52260    H65B    34.00      
  3    20 Havlickova Jindra        KNC6150  52259    D40B    69.00      
  4    21 Komersova Jana           KNC6550  52265    D40B   171.00      
  5    22 Havlicek Tomas           KNC8700  52257    H18B    26.00      
  6    23 Sedivy Ondrej            KNC9103  52898    H14B    39.00      
 
 
Startovka oddílu: KNP - I. Prazsky SK neslysících                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    10 Janda Jirí               KNP7003  53545    H35B    79.00      
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    11 Procházka Josef          KON7219 232487    H35B    39.00      
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                       12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   391 Dobes Václav             KPY5701 301374    H45B   101.00      
  2   392 Frey Eduard              KPY5800 301351    T1      67.00      
  3   393 Freyová Michaela         KPY6050 301394    D45C   155.00      
  4   394 Kohlová Alena            KPY6051 301347    D40B    33.00      
  5   395 Kohl Jirí                KPY6201 301391    H40B   161.00      
  6   396 Stránsky Jirí            KPY6300 301353    H40B    61.00      
  7   397 Kohl Ondrej              KPY8600 301370    H20B    90.00      
  8   398 Frey Marek               KPY9001 301338    H16B    40.00      
  9   399 Stránsky Jirí            KPY9100 410725    H14B   144.00      
 
 
Startovka oddílu: KRE - TJ Sokol Kremze                           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1177 Stindl Vladislav         KRE3701   5142    H65B    90.00      
  2  1107 Troupova Vladena         KRE6351  51412    D35B    84.00      
  3  1072 Zimermann Pavel          KRE6401  51418    H21B    90.00      
  4  1074 Dulovcova Marie          KRE7051  51411    D21B    67.00      
  5  1073 Klimes Petr              KRE7701  51416    H21C   143.00      
 
 
Startovka oddílu: KSH - TJ Kasperské Hory                         12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   400 Fiala Milos              KSH4801   8674    H55B    34.00      
  2   401 Paták Pavel              KSH8501   8676    H20B    24.00      
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportu Sumperk        12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   402 Srámek Jaromír           KSU5801  52601    H21B   160.00      
  2   403 Rajnosek Zdenek          KSU6345  52963    H40B   136.00      
  3   404 Halama Jakub             KSU7940   8879    H21B    66.00      
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   405 Dolezel Antonín          KTA5401   5296    H45B    17.00      
  2   406 Dolezel Tomás            KTA7701 515080    H21C   115.00      
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   407 Tvrdek Vojtech           LBE4900  51283    H55B    69.00      
  2   408 Hamácek Bohuslav         LBE5000 411760    H55B   159.00      
  3   409 Hamácková Eva            LBE5150 303959    D50B    61.00      
  4   410 Havelková Eva            LBE5950  52974    D35B    89.00      
  5   411 Mezník Vladimír          LBE6400  52971    H40B   131.00      
  6   412 Procházková Pavlína      LBE6450 232247    D35B   109.00      
  7   413 Hamácková Kristina       LBE8850  52973    D18B    18.00      
  8   414 Kettnerová Dana          LBE8950  51986    D16B   127.00      
  9   415 Procházka Pavel          LBE9000 410363    H16B   195.00      
 10   416 Mezníková Lucie          LBE9150 515151    D16B   202.00      
 11   417 Procházková Zuzana       LBE9251  52316    D14B    89.00      
 12   418 Procházková Katerina     LBE9350  52317    D12C    19.00      
 13   419 Procházková Jana         LBE9950  52319    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva-Ingstav Brno                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   420 Korpasová Lucie          LBM0151  52077    HDR      0.00      
  2   421 Tomanová Jana            LBM4955  52055    D55B    57.00      
  3   422 Salajková Vera           LBM5558  52058    D45C   179.00      
  4   423 Janská Iva               LBM5795 219280    D40B    93.00      
  5   424 Korpas Jaroslav          LBM6113  52063    H35C    19.00      
  6   425 Korpasová Ivana          LBM7362  52029    D21C   188.00      
  7   426 Toman Ondrej             LBM7517  52017    H21C     5.00      
  8   427 Tomanová Veronika        LBM7751 219277    D21D    76.00      
  9   428 Korpasová Tereza         LBM9898  52062    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhacovice                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   429 Vlazná Mirka             LCE5852  52698    D40B   129.00      
  2     9 Hubácek Libor            LCE6721  53879    H35B    31.00      
  3   430 Vlazná Lucie             LCE8762  52675    D18B   128.00      
  4   431 Vlazny Jakub             LCE9102  52709    H14B    81.00      
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Decín                                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   142 Dikos Pavel              LDC6002  50000    H45B   133.00      
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                  12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   432 Neradová Alena           LIT5051   8110    D50B    16.00      
  2   433 Pavlík Miroslav          LIT5301   8101    H50B    83.00      
  3   434 Jedlicka Miroslav        LIT5302   8120    H50B   183.00      
  4   435 Kucerka Jan              LIT8002   8118    H21C    99.00      
  5   436 Jedlicková Radka         LIT8151   8112    D21B   127.00      
  6   437 Bakovská Jitka           LIT8352   8113    D21B    94.00      
  7   438 Macek Jirí               LIT8401   8107    H21C   201.00      
  8   439 Neradová Alena           LIT8551   8114    D21B    43.00      
  9   440 Neradová Eva             LIT8951   8115    D16B   162.00      
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   441 Rulc Zdenek              LJN7201   7745    T1      18.00      
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     7 Krausová Marie           LLI4451  51214    D60B    67.00      
  2     6 Kraus Jan                LLI4501  51213    H60B    80.00      
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzen                       12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   442 Silhavy Miroslav         LPM5800  51153    H40B    26.00      
  2   443 Silhavá Jana             LPM5951  51152    D40B    87.00      
  3   444 Jirousek Pavel           LPM7704  51487    H21C   117.00      
  4   445 Jedlicková Renata        LPM7854  51478    T1      39.00      
  5   446 Buriánek Kamil           LPM7901  51165    H21C   161.00      
  6   447 Ryjácek Jan              LPM8004  51486    H21C    43.00      
  7   448 Silhavy Jakub            LPM8500  51151    H20B   114.00      
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                   12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   449 Málek Josef              LPU3901 416268    H65B    62.00      
  2   450 Koudelka Karel           LPU4001   9347    H65B   104.00      
  3   451 Fridrich Jaroslav        LPU4501   9256    H60B    38.00      
  4   452 Cepelka Petr             LPU4701   9334    H55B    99.00      
  5   453 Kubíková Kveta           LPU4752   9247    D55B    36.00      
  6   454 Malá Marie               LPU4753 301172    D55B    78.00      
  7   455 Farár Jaroslav           LPU5001   9261    H55B    54.00      
  8   456 Mrstík Václav            LPU5002   9215    H55B   169.00      
  9   457 Knap Jan                 LPU5101   9328    H50B    88.00      
 10   458 Sánka Bedrich            LPU5102   9209    H50B   108.00      
 11   459 Farár Václav             LPU5201   9260    H50B   163.00      
 12   460 Klimpl Petr              LPU5401   9201    H50B    18.00      
 13   461 Juracka Vojtech          LPU5404   9234    H50B   123.00      
 14   462 Herman Jan               LPU5407   9331    H50B    38.00      
 15   463 Sterba Pavel             LPU5408   9301    H50B    58.00      
 16   464 Mrstíková Hana           LPU5552   9216    D50B    51.00      
 17   465 Dockalová Jirina         LPU5654   9290    D45B    67.00      
 18   466 Vícha Vladimír           LPU5801   9228    H45B   113.00      
 19   467 Víchová Ladislava        LPU5851   9211    D45B    42.00      
 20   468 Juracková Jana           LPU6051   9237    D40B    81.00      
 21   469 Knapová Iva              LPU6052   9316    D40B    21.00      
 22   470 Vilnerová Eva            LPU6054   8913    D45B    32.00      
 23   471 Roudny Václav            LPU6102   9277    H40B   196.00      
 24   472 Hermanová Dana           LPU6151   9311    D40B   183.00      
 25   473 Weisbauerová Blanka      LPU6351   9251    D35C   182.00      
 26   474 Kaplan Jan               LPU6401   9231    H21B   110.00      
 27   475 Procházka Tomás          LPU6503   9270    H40B    41.00      
 28   476 Procházka Radek          LPU6504 410783    H40B   126.00      
 29   477 Cermáková Renata         LPU6553   9310    D35B    79.00      
 30   478 Roudná Eva               LPU6554  51183    D40B   111.00      
 31   479 Fencl Petr               LPU6901   9230    H21B    24.00      
 32   480 Procházková Alexandra    LPU7051 416258    D35B    94.00      
 33   481 Vávra Jaroslav           LPU7308   9325    H21B     6.00      
 34   482 Jirásek Ales             LPU7601   9321    H21B    34.00      
 35   483 Drzka Stepán             LPU7604   9324    H21C    95.00      
 36   484 Vlcovská Marta           LPU7667 301173    D21B   211.00      
 37   485 Kárník Jan               LPU7811   9288    H21B    56.00      
 38   486 Hovorka Jan              LPU7907   9337    H21B   190.00      
 39   487 Klimplová Lenka          LPU7951   9203    D21B   166.00      
 40   488 Udrzal Tomás             LPU8002   9229    H21B   178.00      
 41   489 Fukátko Jan              LPU8105   9282    H21C   193.00      
 42   490 Knízek Jirí              LPU8204 410781    H21B   162.00      
 43   491 Juracková Katerina       LPU8353   9236    D21B   118.00      
 44   492 Skodová Petra            LPU8359   9557    D21B   187.00      
 45   493 Krcál Jaroslav           LPU8407   9275    H21B    96.00      
 46   494 Fukátko Petr             LPU8503   9317    H20B   132.00      
 47   495 Udrzalová Jana           LPU8555   9239    D20B    23.00      
 48   496 Lenner Miroslav          LPU8605 253358    H20B    84.00      
 49   497 Kastánek Petr            LPU8607   9350    H20B    30.00      
 50   498 Fiala Petr               LPU8701   9274    H18B   158.00      
 51   499 Kopecky Ondrej           LPU8704   9862    H18B    70.00      
 52   500 Suvová Barbora           LPU8751   9309    D18B   168.00      
 53   501 Mrstíková Kveta          LPU8753 219207    D18B    83.00      
 54   504 Weisbauerová Dagmar      LPU8951   9250    D16B   167.00      
 55   505 Lennerová Hana           LPU8952   9278    D16B    67.00      
 56   507 Rousková Tereza          LPU8957   9885    D16B   107.00      
 57   508 Maresová Michaela        LPU8959 405959    D16B   197.00      
 58   509 Knapová Jana             LPU9053   9332    D16B     7.00      
 59   510 Valachová Martina        LPU9054 410785    D16B   142.00      
 60   511 Macl Jan                 LPU9102   9867    H14B   120.00      
 61   512 Seidl Jakub              LPU9104   9865    H14B    90.00      
 62   513 Procházka Tomás          LPU9110 301633    H14B    48.00      
 63   514 Procházka David          LPU9113 416266    H14B   174.00      
 64   515 Tichy Ondrej             LPU9120 416274    H14B   129.00      
 65   516 Skálová Eliska           LPU9159 416257    D14B    68.00      
 66   517 Ptácek Adam              LPU9203   9298    H14B   141.00      
 67   518 Valach Ondrej            LPU9205 410786    H14B   102.00      
 68   519 Cermák Jan               LPU9301   9304    H14B   168.00      
 69   520 Kos Oldrich              LPU9302 410796    H12C   105.00      
 70   521 Slanar Matej             LPU9304 232610    H12C    45.00      
 71   522 Procházková Klára        LPU9451 416265    D14B   119.00      
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                     12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    72 Kovár Karel              LTP6102 232906    H35C    54.00      
  2    74 Eiselt Jan               LTP8801  52916    H18C   131.00      
  3    73 Skara Vojtech            LTP9102  52928    H14B     9.00      
  4    76 Látal Dominik            LTP9300 232917    H12C    55.00      
  5    75 Kovárová Lenka           LTP9750 232915    D10C    88.00      
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                        12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1109 Rejmont Milan            LTU4801   9777    H55B   149.00      
  2   523 Sombota Jirí             LTU5901   9772    H45B   137.00      
  3   524 Sombotová Alena          LTU6151   9769    D40B    45.00      
  4   525 Petrzela Pavel           LTU6301 405971    H40B    21.00      
  5   526 Petrzelová Alena         LTU6351 405972    D40B   141.00      
  6   527 Sombotová Jana           LTU8651 416291    D20B   137.00      
  7   528 Kultová Iveta            LTU8751  51442    D18B   113.00      
  8   529 Kult Martin              LTU9002 416290    H16B   115.00      
  9   530 Polzerová Lenka          LTU9051   9894    D16B   182.00      
 10   531 Petrzela Jan             LTU9201 405973    H14B   153.00      
 11   532 Grundmannová Hana        LTU9251 405975    D14B    11.00      
 12   533 Grundmann Jan            LTU9401 405974    H14B   105.00      
 
 
Startovka oddílu: MFP - VSSK MFF UK Praha                         12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   534 Hric Jan                 MFP6300 515200    H21C   149.00      
  2   535 Suk Jirí                 MFP6401 515016    H40B    16.00      
  3   536 Suková Eva               MFP6450 232264    D35C   167.00      
  4   537 Tahalová Lenka           MFP6850 410727    D21B     7.00      
  5   538 Pelikánová Lucie         MFP6950 410387    D21C   192.00      
  6   539 Halír Radim              MFP7000   8073    H21C    69.00      
  7   540 Perina Jan               MFP7601 301610    H21C    29.00      
  8   541 Kucera Petr              MFP7602 515076    H21C   109.00      
  9   542 Balco Tomás              MFP7604           H21C   199.00      
 10   543 Suková Martina           MFP8750  53191    D21C    88.00      
 11   544 Suková Anna              MFP9250  53196    D14C   145.00      
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kacerov Praha                   12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   545 Koc Zdenek               MKP4700  51706    H55B    94.00      
  2   546 Cenovsky Jirí            MKP4900  51667    H55B   164.00      
  3   547 Tousek Miloslav          MKP5000  51655    H55B    44.00      
  4   548 Libersky Mirko           MKP5100  51693    H50B    23.00      
  5   549 Tomascin Jaroslav        MKP5800  51691    H45B   129.00      
  6   550 Jezková Regina           MKP6350  51660    D40B   123.00      
  7   551 Drábek Jan               MKP6700  51664    H35B   167.00      
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázne                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   552 Fisák Jan                MLA4401   7882    H60B    62.00      
  2   553 Michalec Jan             MLA5701   7881    H40B   191.00      
  3   554 Milota Josef             MLA5801   7880    H40B    76.00      
  4   555 Tengler Martin           MLA8901 232234    H16B    65.00      
  5   556 Bína Martin              MLA9102 416173    H14B   135.00      
  6   557 Bína Roman               MLA9209 416176    H14B    75.00      
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyzování a OB Nová Paka                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   163 Novák Karel              NPA5001   9686    H55B     9.00      
  2   162 Kalibán Jaroslav         NPA5101   9687    H50B    98.00      
  3   157 Kalibánová Jirina        NPA5351   9688    D45B    92.00      
  4   161 Novák Jirí               NPA7502   9693    H21B    70.00      
  5   160 Novák Zdenek             NPA7701   9694    H21B   172.00      
  6   156 Tauchmanová Ivana        NPA7852   9697    D21B     1.00      
  7   159 Stuchlík Jaroslav        NPA8901   9706    H16B   145.00      
  8   155 Vágnerová Denisa         NPA8953   9709    D16B   117.00      
  9   158 Brendl Radek             NPA9002   9708    H16B   130.00      
 10   154 Smidrkalová Monika       NPA9051   9711    D16B   157.00      
 
 
Startovka oddílu: ODS - Odstrcilovi                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1153 Odstrcilová Hana         ODS     515160    T2      58.00      
  2  1154 Odstrcilová Sárka        ODS            P  HDR      0.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1158 A                        ODV            P  T1      95.00      
  2  1159 B                        ODV            P  T1     144.00      
  3  1160 C                        ODV            P  T1      32.00      
  4   558 Kelnar Lubomír           ODV5800  52123    H45B    25.00      
  5   559 Hartl Zdenek             ODV6300  52121    H40B    11.00      
  6   560 Zrostlík Marek           ODV7101  52893    H21C     9.00      
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                            12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   561 Cechmánek Vladimír       OKP5802  51719    H35B   143.00      
  2   562 Novák Ivo                OKP6200  51679    H21C   141.00      
  3   563 Nemecková Jarmila        OKP6650  51677    D35B    34.00      
  4   564 Nováková Marie           OKP6953  51681    D35B     9.00      
  5   565 Cechmánková Petra        OKP9350   8575    D12C    37.00      
  6   566 Nováková Adéla           OKP9750 232750    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha                           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1131 Kubu Jaroslav            OLP6701  49480    H35B    23.00      
  2   567 Popjuk Viktor            OLP7614 515077    H21C    13.00      
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   568 Gabrielová Sárka         ONO5950   8680    D45B    12.00      
  2   569 Urbánek Lumír            ONO6701  52181    H35B   159.00      
  3   570 Urbánková Jana           ONO7851  52182    D21C    92.00      
  4   571 Gabriel Vojtech          ONO8702   8681    H18B   114.00      
  5   572 Urbánková Katerina       ONO9250 301498    D14B    77.00      
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientacní sporty Nové Mesto n. M.     12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   151 Nechanická Klára         OSN0050  52138    HDR      0.00      
  2  1144 Hruska Jirí              OSN5501 550310    H50B    93.00      
  3  1145 Hrusková Zdenka          OSN5950 590124    D45B    62.00      
  4   573 Kamenicky Radan          OSN6004  51960    H45B    85.00      
  5   574 Wurzel Bretislav         OSN6005  52146    H45B   173.00      
  6   575 Boril Petr               OSN6207   6607    H40B   101.00      
  7   576 Kamenická Lenka          OSN6955  51969    D35B   134.00      
  8   577 Nechanicky Pavel         OSN7209  51972    H21D    16.00      
  9   578 Nechanická Daniela       OSN7557  51975    D21C   108.00      
 10   579 Dvoráková Eva            OSN7960  51979    D21C   208.00      
 11  1148 Cernik Pavel             OSN8732   8022    H18B    78.00      
 12   580 Rajnosek Matej           OSN8800  52965    H18B   166.00      
 13   581 Hruska Ondrej            OSN8935  52125    H16B    35.00      
 14   582 Wurzelová Hana           OSN8972  52144    D16B    62.00      
 15   583 Kamenicky Matej          OSN9036  51990    H16B   185.00      
 16   584 Boril Petr               OSN9137  52135    H14B   177.00      
 17   585 Wurzelová Pavlína        OSN9273  52143    D14B    80.00      
 18   586 Kamenicky Tobiás         OSN9339  51993    H14B   147.00      
 19   587 Kamenicky Jeronym        OSN9549  51995    H10C    10.00      
 20   588 Boril Jan                OSN9700 232250    H10C    28.00      
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brnenská                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   589 Robotka Libor            PBM5303  52027    H21C   169.00      
  2   590 Prikryl Petr             PBM6707  52008    H21B    88.00      
  3   591 Kheil Radim              PBM7301  52061    H21B   124.00      
  4   592 Pospísil Jirí            PBM7401 232344    H21C    75.00      
  5   593 Pospísilová Iva          PBM7752 232339    D21D   101.00      
  6   594 Svédová Lenka            PBM8153 410373    D21D   121.00      
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP Ceské Budejovice                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   595 Blabla Zdenek            PCB5901  51406    H45B   105.00      
  2   596 Stluková Eliska          PCB6851  51408    D35B    59.00      
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                            12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1236 Berhl Tomás              PGP      51840    T1     102.00      
  2   597 Macoun Jindra            PGP2700  52350    H75B    35.00      
  3   598 Samohyl Richard          PGP2800  52098    H75B     3.00      
  4   599 Attl Vladimír            PGP3800  51700    H65B    69.00      
  5   600 Hankovská Jana           PGP4050  51698    D65B   130.00      
  6   601 Dvoráková Ladislava      PGP4451  52096    D60B    91.00      
  7   602 Kubátová Milada          PGP4750  53006    D55B     8.00      
  8   603 Sysel Zdenek             PGP5200  52107    H50B   133.00      
  9   604 Dolezal Miroslav         PGP5501  51753    H45B   153.00      
 10   605 Dolezalová Vlasta        PGP5550  52095    D45B    52.00      
 11   606 Sámal Václav             PGP5601  52156    H45B    29.00      
 12  1161 Svic Michal              PGP5700 301396    H45B   117.00      
 13   607 Vohadlo Jirí             PGP5701 410716    H45B    65.00      
 14   608 Kozina Petr              PGP6000  51632    H21B   122.00      
 15   609 Tichovská Jitka          PGP6153  53005    D40B   159.00      
 16  1179 Hrabankova Ilona         PGP6250 232184    D40B    57.00      
 17   610 Slavík Viktor            PGP6300  51276    H21B    48.00      
 18   611 Pribík Jan               PGP6301  51631    H21C   203.00      
 19   612 Janovsky Tomás           PGP6401  51636    H21B   164.00      
 20   613 Smolková Alena           PGP6450  53567    D35B    44.00      
 21   614 Valentová Helena         PGP6550  52099    D35B   104.00      
 22   615 Slavíková Katerina       PGP6650  51275    D35B    24.00      
 23   616 Kozinová Jana            PGP6651 502089    D21B   196.00      
 24   617 Drbal Jan                PGP7101  52225    H21C   101.00      
 25   618 Baldrian Petr            PGP7203   2460    H21B     4.00      
 26   619 Pribíková Monika         PGP7256 301618    D21C   128.00      
 27   620 Hybl Lukás               PGP7504  51628    H21B    28.00      
 28   621 Pokorny Ondrej           PGP7506  51637    H21B    62.00      
 29   622 Mateju Lubos             PGP7601  51745    H21B   182.00      
 30   623 Horová Lenka             PGP7951  52268    D21B    19.00      
 31   624 Rysavá Vendula           PGP8153  51718    D21B   106.00      
 32   625 Novák Michal             PGP8205  51782    H21B    16.00      
 33   626 Hora Vojtech             PGP8301   8301    H21B   200.00      
 34   627 Sysel Ondrej             PGP8302  52105    H21B    40.00      
 35   628 Nováková Lucie           PGP8552  51806    D20B    65.00      
 36   629 Spurná Martina           PGP8556  51278    D20B    17.00      
 37   630 Masopustová Eliska       PGP8656  49844    D20B    47.00      
 38   631 Sysel Ctibor             PGP8700  52106    H18B    82.00      
 39   632 Fliegl Ondrej            PGP8703  51290    H18B   170.00      
 40   143 Petrov Michal            PGP8801 253110    H18C   124.00      
 41   633 Smolková Katerina        PGP8852  53556    D18B   108.00      
 42   634 Cervinka Jan             PGP8902 303940    H16B    90.00      
 43   635 Lejsek Tadeás            PGP8903  51675    H16B   160.00      
 44  1152 Pavlu Ondrej             PGP8904 232039    H16B   205.00      
 45  1163 Myslivecek Marek         PGP8908  53706    H16B    20.00      
 46   636 Nemecková Hana           PGP9051  53013    D16B   122.00      
 47   637 Valenta David            PGP9100  52102    H14B   132.00      
 48   638 Landovsky Tomás          PGP9103 416118    H14B    54.00      
 49   639 Cermáková Kristyna       PGP9154  53007    D14B    50.00      
 50   640 Sámalová Ludmila         PGP9252 515039    D14B   113.00      
 51   641 Nemecek Jan              PGP9301 301135    H12C    40.00      
 52   642 Prásek Premysl           PGP9302 410392    H14B    99.00      
 53  1162 Kozinova Anna            PGP9350  53009    D14B    32.00      
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   643 Weber  Petr              PHK3901   9460    H65B    27.00      
  2     8 Vondrous Jaroslav        PHK5201   9453    H35B   175.00      
  3   644 Jiranová  Alena          PHK5351   9371    D50B    56.00      
  4   645 Behoun  Pavel            PHK5701   9400    H45B   189.00      
  5   646 Dusátko  Petr            PHK5702   9402    H45B    93.00      
  6   647 Panchártková  Jitka      PHK5951   9429    D45B   112.00      
  7   648 Hlavácek  Lubomír        PHK6401   9369    H40B    91.00      
  8   649 Novotny  Milan           PHK6502   9424    H35B    95.00      
  9   650 Kavalír  Karel           PHK6503   9378    H35B   135.00      
 10   651 Kamenicky  Jan           PHK6601   9376    H35B    55.00      
 11   652 Novotná  Petra           PHK6651   4146    D21B   184.00      
 12   653 Kavalírová  Katerina     PHK6756   9833    D35C   172.00      
 13   654 Cichy  David             PHK7001   9470    H21C   127.00      
 14  1102 Zlamal Petr              PHK7004   9397    H21C    51.00      
 15   655 Kunart  Tomás            PHK7205   9407    H21B    20.00      
 16  1103 Zlámalová Zdena          PHK7257   9398    D21C    32.00      
 17   656 Samek  Petr              PHK7302   9430    H21C   183.00      
 18   657 Samková  Renáta          PHK7456   9431    D21B    61.00      
 19   658 Vítek  Petr              PHK7601   9797    H21B    82.00      
 20   659 Kaderávek  Petr          PHK7605   9399    H21B   136.00      
 21   660 Melounková  Lucie        PHK8054   9416    D21B    22.00      
 22  1176 Solinova Lucie           PHK8055   9448    D21C   212.00      
 23   661 Novotny  Tomás           PHK8101   9410    H21B   140.00      
 24   662 Erlebachová  Martina     PHK8255 416264    D21C   184.00      
 25   663 Dusátko  Jan             PHK8501   9363    H20B   144.00      
 26   664 Justová  Hana            PHK8556  49630    D20B   119.00      
 27   665 Dusátková  Lenka         PHK8557   9364    D20B   131.00      
 28   666 Balcar  Ales             PHK8602   9354    H20B    54.00      
 29   667 Justa  Pavel             PHK8701   9373    H18B    46.00      
 30  1119 Hendrychova Zuzana       PHK8954 416329    D16C    94.00      
 31  1165 Kubat Pavel              PHK9101   9386    H14B   150.00      
 32   669 Kamenicky  Jakub         PHK9104   9831    H14B    66.00      
 33   670 Lamichová  Martina       PHK9152   9839    D14B    74.00      
 34  1118 Bartova Jana             PHK9161  53166    D14C   185.00      
 35   671 Novotná  Tereza          PHK9255   9423    D14B    26.00      
 36   672 Kamenická  Katerina      PHK9353   9832    D12C    31.00      
 37   673 Kamenicky  Ondrej        PHK9401 301383    H12C    65.00      
 38   674 Novotná  Markéta         PHK9451   9830    D12C   115.00      
 39   675 Novotná  Klára           PHK9751 410790    D10C    58.00      
 40   676 Samková  Katerina        PHK9752   9467    D10N    77.00      
 
 
Startovka oddílu: PL1 - Polish Junior National Team               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   124 Machowska Weronika       PL1      54121    D20B    71.00      
  2   125 Grzelak Agnieszka        PL1      54068    D20B   143.00      
  3   126 Kosinska Malgorzata      PL1      54040    D20B    41.00      
  4   127 Nowacki Lukasz           PL1      54004    H20B    72.00      
  5   128 Pancerowicz Tomasz       PL1      54074    H20B    96.00      
  6   129 Mazurek Filip            PL1      54013    H20B    18.00      
  7   130 Weber Michal             PL1      54164    H20B   138.00      
  8   131 Widziewicz Remigius      PL1      54117    H35B    71.00      
  9   132 Podsiadly Leszek         PL1      54018    H50B    48.00      
 
 
Startovka oddílu: PL2 - Polish Orienteering Assotiation           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1111 Bernaciak Aleksander     PL2     405942    H21B   128.00      
  2  1112 Grabowski Maciej         PL2      36973    H21B   192.00      
  3  1113 Kowalczyk Jacek          PL2     405940    H21B   158.00      
  4  1114 Kosinska Dorota          PL2     300696    D21B   172.00      
  5  1115 Trzpil Lech              PL2     412312    H55B    89.00      
 
 
Startovka oddílu: PTK - OK Potucky                                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   677 Pánková Hana             PTK5750 232214    D45B    57.00      
  2   678 Hájek Jirí               PTK6401 301420    H40B   156.00      
  3   679 Kamarytová Martina       PTK6650 232210    D35B   139.00      
  4   680 Kamaryt Tomás            PTK8805 301412    H18B    94.00      
  5   681 Spazierer Filip          PTK8901 301424    H16B    30.00      
  6   682 Freyová Andrea           PTK8952  49618    D16B   172.00      
  7   683 Meineltová Miroslava     PTK9151 232206    D14B   104.00      
  8   684 Benáková Denisa          PTK9152 232209    D14B   125.00      
  9   685 Frey Martin              PTK9200 301425    H14B   114.00      
 10   686 Kamaryt Michal           PTK9203 301403    H14B   126.00      
 11   687 Veselá Anna              PTK9252 301402    D14B    83.00      
 12   688 Hájek Lukás              PTK9400 301427    H12C    15.00      
 
 
Startovka oddílu: PVD - TJ Sokol Prazák                           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1143 Reidinger Antonin        PVD3101 301160    H70B   106.00      
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Zdár nad Sázavou                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                      12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   689 Henek Milan              RBK5307  52078    H45C   159.00      
  2   690 Tesarová Jitka           RBK6451 416103    D35C   187.00      
  3   691 Pekárek Ales             RBK6602   4643    H35C    61.00      
  4   692 sestáková Eva            RBK6951 232117    T1     123.00      
  5   693 Sindelka Antonín         RBK7215   4453    H21C    91.00      
  6   694 Hikl Tomás               RBK8146   8003    H21C   187.00      
  7   695 Henek Michal             RBK8605  52006    H21B    58.00      
  8   696 Sesták Jakub             RBK9001 301284    H16C   188.00      
  9   697 Berka Milan              RBK9011 232026    H16C   203.00      
 10   698 Kazda Adam               RBK9104 232343    H14C    66.00      
 11   699 Berka Miroslav           RBK9210 232027    H14C    38.00      
 12   700 Pekárková Monika         RBK9252 301286    D14C   170.00      
 13   701 Tesarová Eva             RBK9253 219244    D14C   200.00      
 14   702 Blazková Katerina        RBK9350  53161    D12C    25.00      
 15   703 Sestáková Petra          RBK9357 219249    D12C    79.00      
 16   704 Tesarová Markéta         RBK9451 219242    D12C    49.00      
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientacní klub TOM Roztoky               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   152 Belohlavek Jiri          ROZ9201 416138    H14B   180.00      
  2  1132 Parízková Eliska         ROZ9252 416136    D14C   175.00      
  3   153 Laczlo Daniel            ROZ9502 416137    H10C    16.00      
 
 
Startovka oddílu: RUZ - TJ Ruzená                                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   705 Kodys Václav             RUZ5105  51920    H50B    73.00      
  2   706 Kubálek Zdenek           RUZ5306  49887    H50B   173.00      
  3   707 Kodysová Hana            RUZ8051  51780    D21B    28.00      
  4   708 Kodysová Eva             RUZ8151  51923    D21C   116.00      
  5   709 Lazárková Dita           RUZ8753 416123    D18B    48.00      
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   710 Semorád Milos            SCP3300  49404    H70B   134.00      
  2   711 Rejpal Petr              SCP4100 410733    H60B    20.00      
  3   712 Buriánek Jaromír         SCP4700  51562    H50B   128.00      
  4   713 Precek Zdenek            SCP5200  51556    H45B     5.00      
  5   714 Kavka Jirí               SCP5900 301147    H40B   116.00      
  6   715 Vrabec Martin            SCP6100  51571    H40B   166.00      
  7    55 Zuna Jaroslav            SCP6101  52116    H40B    31.00      
  8   716 Kavková Dana             SCP6150 301143    D40B   147.00      
  9   717 Vrabcová Jindra          SCP6151  51570    D40B   105.00      
 10    56 Zunova Lenka             SCP6251  49477    D40B    27.00      
 11   718 Rakovec Michal           SCP6901  52109    H21C    25.00      
 12   719 Tloustová Eva            SCP6950  52114    D35B   129.00      
 13   720 Zemla Tomas              SCP7105  51565    H21C   145.00      
 14   721 Vítkova Eva              SCP7550  52118    D21C   164.00      
 15   722 Teringlová Martina       SCP7851  52113    D21B   151.00      
 16   723 Dubec Pavel              SCP8003  51561    H21C   105.00      
 17   724 Haluzová Jana            SCP8051  49639    D21B   193.00      
 18   725 Mrázek Jan               SCP8102  51791    H21B   142.00      
 19   726 Kovár Miroslav           SCP8103 232330    H21B   180.00      
 20   727 Langpaulová Anna         SCP8257  51567    D21B     4.00      
 21   728 Vrabec Ondrej            SCP8303  51558    H21C    65.00      
 22   729 Stepanek Ondrej          SCP8304  49605    H21C   163.00      
 23   730 Vrabec Tomás             SCP8701 232028    H18B   154.00      
 24    57 Zuna Jaroslav            SCP8801 301184    H18B    66.00      
 25   731 Kavková Radana           SCP8950 301144    D16B    52.00      
 26    58 Zunova Marketa           SCP9150 410717    D14B     8.00      
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                  12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   732 Raichartová Helena       SHK               D10C    82.00      
  2   733 Máslo Miroslav           SHK4001   9103    H65B    13.00      
  3   734 Gazdacko Milan           SHK5702 410797    H45B    61.00      
  4   735 Sabatka Petr             SHK5703   9115    H45C   204.00      
  5   736 Hausvater Karel          SHK5801 301648    H45B   149.00      
  6   737 Gazdacková Jana          SHK5851   9117    D45B   122.00      
  7   738 Bláhová Luba             SHK5852   9118    D45B     2.00      
  8   739 Mádle Petr               SHK6101   9128    H40B   186.00      
  9   740 Chmelarová Marie         SHK6352   9122    D40B    39.00      
 10   741 Teply Jirí               SHK6401   9123    H40B   121.00      
 11   742 Chmelar Pavel            SHK6402   9124    H40B    36.00      
 12   743 Teplá Hana               SHK6561   9125    D40B   135.00      
 13   744 Langr Jan                SHK6701   9531    H35B   191.00      
 14   745 Hanovec Petr             SHK7101   9849    H21C    47.00      
 15   746 Langrová Monika          SHK7251   9802    D21C     4.00      
 16   747 Netuka Martin            SHK7302   9119    H21B   152.00      
 17   748 Hanovcová Helena         SHK7453 301631    D21D    86.00      
 18   749 Jedlicka Marek           SHK7502   9131    H21C   151.00      
 19   750 Cecka Jirí               SHK7600   7756    H21C   123.00      
 20   751 Hepner David             SHK7601   9133    H21B   198.00      
 21   752 Touzil Karel             SHK7602   9134    H21C   177.00      
 22   753 Svoboda Ondrej           SHK7605   9135    H21B    30.00      
 23   755 Svoboda Lukás            SHK7905   9138    H21C    23.00      
 24   756 Weiner Jakub             SHK7911   9140    H21B    10.00      
 25   757 Touzilová Martina        SHK8051   9165    D21C   176.00      
 26   758 Jedlicka Lukás           SHK8100   9856    H21C    83.00      
 27   759 Stulík Jakub             SHK8212   9153    H21B    84.00      
 28   760 Bláha Jan                SHK8215   9145    H21B   114.00      
 29   761 Weinerová Adéla          SHK8253   9146    D21C    64.00      
 30   762 Dolezalová Lenka         SHK8256   9148    D21B    46.00      
 31   763 Chmelar Tomás            SHK8501   9154    H20B   120.00      
 32   764 Svoboda Petr             SHK8508   4351    H20B    42.00      
 33   765 Pátková Sárka            SHK8556   9164    D21C    28.00      
 34   766 Kohoutová Martina        SHK8651   9170    D20B    89.00      
 35   767 Gazdacková Michala       SHK8653   9172    D20B   107.00      
 36   768 Nunová Jana              SHK8656   9174    D20B    35.00      
 37   769 Smehlík Eduard           SHK8702   9844    H18B    74.00      
 38   770 Dolezalová Veronika      SHK8753   9182    D21C   132.00      
 39   771 Vízková Karolína         SHK8754   9183    D18B   123.00      
 40   772 Vojta Marek              SHK8804   9841    H18B   162.00      
 41   773 Hypiusová Tereza         SHK8853   9187    D18B    33.00      
 42   774 Vlosinská Barbora        SHK8854   9110    D18B    93.00      
 43   775 Jirásek Michal           SHK8901   9188    H16B    45.00      
 44   776 Sabatka Zdenek           SHK8902   9189    H16B   150.00      
 45   777 Tomalík Ondrej           SHK8904   9190    H16B    15.00      
 46   778 Havlas Jan               SHK8908   9847    H16B   175.00      
 47   779 Mádlová Vera             SHK8951   9191    D18B   178.00      
 48   780 Kinzlová Iveta           SHK8952   9853    D16B    32.00      
 49   781 Sabatka Jan              SHK9001   9193    H16B    95.00      
 50   782 Hausvater Jan            SHK9005 301601    H16B    25.00      
 51   783 Pavel Tomás              SHK9006   9848    H16B   120.00      
 52   784 Svobodová Jana           SHK9052 416214    D16B    77.00      
 53   785 Stulík Matej             SHK9101   9195    H14B    27.00      
 54   786 Chmelar Lukás            SHK9102   9196    H14B    72.00      
 55   787 Funda Jan                SHK9103   9843    H14B    78.00      
 56   788 Chmelarová Michaela      SHK9151   9197    D14B   155.00      
 57   789 Mervartová Kristyna      SHK9155   9473    D14B   107.00      
 58   790 Egrt Martin              SHK9203 405953    H14B    60.00      
 59   791 Smitka Jan               SHK9204  49603    H14B    42.00      
 60   792 Teplá Karolína           SHK9251   9199    D14B   161.00      
 61   793 Kociánová Iveta          SHK9252   9114    D14B    38.00      
 62   794 Fundová Eliska           SHK9351  51176    D14B   128.00      
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                            12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   795 Jirásek Jaroslav         SCH4711   7890    H55B    39.00      
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jicín                        12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   177 Havlík Jaroslav          SJC3601 500268    H65B    83.00      
  2   176 Mikan vladimir           SJC4805   9913    H55B   109.00      
  3   175 Drobník Ivan             SJC5601   9902    H45B     9.00      
  4   173 Zikmund Zdenek           SJC6705   9967    H21B   196.00      
  5   171 Chrást Tomás             SJC7416   9974    H21C   173.00      
  6   172 Fejk Zbynek              SJC7501   9911    H21C    79.00      
  7   174 Kotátko Zdenek           SJC7701 500264    H21B   112.00      
  8   168 Fejková Marcela          SJC7751   9910    D21C    16.00      
  9   169 Kalenska Romana          SJC8351   9900    D21B   181.00      
 10  1133 Palas Jan                SJC8507 500267    H21B   150.00      
 11   167 Ondrejová Dita           SJC8559   9915    D20B    11.00      
 12   166 Spicarová Michaela       SJC8754   9971    D18B    78.00      
 13   165 Kakrdová Iva             SJC8757   9976    D18B   163.00      
 14   170 Spicar Petr              SJC8801   9972    H18B    18.00      
 15   164 Bísková Sárka            SJC9054   9921    D16B   152.00      
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindrichuv Hradec               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   796 Grundel Ivan             SJH4201 301345    H60B    68.00      
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1093 Smrha Frantisek          SJI4138  51918    H60B    44.00      
  2  1151 Paulícek Jirí            SJI4911  52173    H55B    24.00      
  3  1150 Benes Vladimír           SJI5801 301246    H45B   157.00      
  4  1080 Kafka Václav             SJI6001 301295    H45B    69.00      
  5  1149 Dokulil Miroslav         SJI6101 301300    H40B    71.00      
  6  1084 Petrácek Ales            SJI6301  53455    H40B   176.00      
  7  1086 Petrácková Zuzana        SJI6552 301216    D40B     3.00      
  8  1090 Suchy Jirí               SJI6601 301242    H35C    26.00      
  9  1088 Suchá Eva                SJI6851 219248    T1     116.00      
 10  1083 Orany Tomás              SJI7311  52192    H21C    45.00      
 11  1078 Jirku Kamila             SJI8161  51138    D21B   103.00      
 12  1155 Kratochvil Martin        SJI8304   4537    H21B    14.00      
 13  1079 Kadlec Jan               SJI8306  52331    H21C   119.00      
 14  1095 Talavasek Kamil          SJI8404  52332    H21C   167.00      
 15  1091 Svoboda Martin           SJI8602  51767    H20B    36.00      
 16  1082 Mádrová Hana             SJI8763 301294    D18B    98.00      
 17  1081 Kafková Tereza           SJI8956  52335    D16B    47.00      
 18  1077 Boudová Zuzana           SJI9055 301266    D16B    87.00      
 19  1087 Reznícková Tereza        SJI9056  53452    D16B    17.00      
 20  1094 Snobr Michal             SJI9102 301218    H14B    36.00      
 21  1089 Suchy Jirí               SJI9201 301278    H14B    93.00      
 22  1092 Skrabánek Matej          SJI9203 301219    H14B    21.00      
 23  1085 Petrácková Klára         SJI9251 301283    D14B   149.00      
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                              12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1098 Mack Zdenek              SJP2700  49622    H75B    43.00      
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slany                       12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   797 Nemec Vladimír           SLA4202 502087    H60B    86.00      
  2   798 Nosál Stanislav          SLA4600   8805    H55B    74.00      
  3   799 Svec Zdenek              SLA4700   8806    H55B   174.00      
  4   800 Bejcková Jana            SLA7150 301616    D21C    68.00      
  5   801 Hanák Jan                SLA8002   8802    H21C    19.00      
  6   802 Kachlíková Zuzana        SLA8151   8800    D21C    24.00      
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    53 Zmeková Míla             SLP4451  51612    D60B    75.00      
  2    52 Safka Jan                SLP7704  51614    H21B   130.00      
  3    54 Koppová Ingrid           SLP7960  52166    D21C    44.00      
  4    51 Chaloupková Marie        SLP8151 410377    D21C    12.00      
  5    50 Fiser Jirí               SLP8503  51287    H21B    78.00      
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   133 Svoboda Slavomír         SMB5801   7715    H45C   174.00      
  2   134 Zitny Tomás              SMB6401  49971    H35B   111.00      
  3   136 Svábková Lenka           SMB8752   7731    D18B    73.00      
  4   137 Svobodová Jana           SMB8753   7721    D18B   158.00      
  5   135 Zitny Tomás              SMB8901  49979    H16B     5.00      
  6   138 Zitná Jana               SMB9251  49973    D14C   195.00      
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                           12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   803 Sokolár Zdenek           SNA4501   9610    H55B   104.00      
  2   804 Hnyk Petr                SNA5701 416261    H45B    45.00      
  3   805 Doucha Jirí              SNA7105   9626    H21B   118.00      
  4   806 Sokolár Zdenek           SNA7201   9614    H21B    36.00      
  5   807 Skoda Jáchym             SNA8702 405988    H21C   121.00      
  6   808 Zákravská Sárka          SNA8951 410778    D16B   192.00      
  7   809 Hnyková Renata           SNA9151 405985    D14B    14.00      
 
 
Startovka oddílu: SPE - Pezinok                                   12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    78 Fedor Jozef              SPE5701  46281    H45B   141.00      
  2    77 Fedorová Katarína        SPE7451   9817    D21B   124.00      
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kneznou          12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1164 Hrobar Rudolf            SRK4702   9798    H55B   129.00      
  2   810 Mikulecká Natasa         SRK4751   9485    D21B    31.00      
  3   811 Filipová Ivana           SRK7373   9501    D21B   148.00      
  4   812 Kuncová Jana             SRK7553   9499    D21B   199.00      
  5   813 Marvanová Pavla          SRK7554  53216    D21B    79.00      
  6   814 Vítek Tomás              SRK7704   9526    H21B   202.00      
  7   815 Hrobarová Lenka          SRK7751   9482    D21B   130.00      
  8   816 Dytrtová Dagmar          SRK7952  51175    D21B   100.00      
  9   817 Janda Martin             SRK8002   7231    H21B    54.00      
 10   818 Samek Martin             SRK8701   9511    H18B    90.00      
 11   819 Pátek Lukás              SRK8905   9498    H16B   140.00      
 12   820 Kosová Denisa            SRK9151   9471    D14B   137.00      
 13   821 Rícarová Zaneta          SRK9152   9804    D14B   110.00      
 14   822 Handl Jindrich           SRK9201   9486    H14B   117.00      
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Novy Bor                       12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   823 Ludvík Petr              STB5701  49990    H45B    21.00      
  2   824 Abelová Ivana            STB6798  49988    D35B    69.00      
  3   825 Zdárská Romana           STB8196  49983    D21B    52.00      
  4   826 Bernásková Petra         STB8297  49987    D21B   139.00      
  5   827 Ludvík Vojtech           STB9301  53565    H12C    95.00      
  6   828 Pavlovcová Petra         STB9399  52906    D12C    55.00      
  7   829 Ludvík Matyás            STB9801  52904    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1134 Junek Petr               STH5501   9063    H50B    13.00      
  2  1135 Exner Jan                STH9001  51109    H16B   110.00      
  3  1136 Kloucek Tomás            STH9002   9049    H16B    80.00      
  4  1137 Kucera Michal            STH9201  51110    H14B    96.00      
  5  1138 Kloucek Martin           STH9301  51112    H12C    25.00      
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                          12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   830 David Frantisek          TAP5301  51857    H21C   137.00      
  2   831 Hejtmánek Vladimír       TAP5802  53639    H45B   145.00      
  3   832 Sebesta Petr             TAP7604  51851    H21C    31.00      
  4   833 Pucherna Jan             TAP7701  51855    H21C    97.00      
  5  1166 Lomakova Iveta           TAP8152  51553    D21C   104.00      
  6   834 Znamenáckova Helena      TAP8153  51848    D21B    16.00      
  7   835 Piskácková Zuzana        TAP8453  51856    D21B   112.00      
  8   836 Kucharová Markéta        TAP8463  53635    D21B    76.00      
  9   837 Makovsky Jakub           TAP8511  51846    H21B   120.00      
 10   838 Hejtmánek Martin         TAP8605  53636    H21C   195.00      
 11   839 Zmek Ondrej              TAP8609  53645    H20B    66.00      
 12   840 Zajíc Vítezslav          TAP8610 232140    H20B   156.00      
 13   841 Balajka David            TAP8703  53646    H18B   102.00      
 14   842 Purkyt Jan               TAP8705 232148    H18B    34.00      
 15   843 Hodek Michal             TAP8808  53644    H18B   142.00      
 16   844 Tihonová Hana            TAP9052 232158    D16B   132.00      
 17   845 Sinenkaja Tána           TAP9057 416007    D16B    82.00      
 18   846 Mucková Tereza           TAP9159 416008    D14B   134.00      
 19   847 Jozová Magdalena         TAP9252 232150    D14B    98.00      
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                             12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   848 Dufek Jan                TBM4231  53230    H55C   146.00      
  2   849 Liscinská Eva            TBM4451  49660    D45C   163.00      
  3   850 Komínek Jirí             TBM4639 410369    H45C   179.00      
  4   851 Sláma Dusan              TBM4730  53243    H45B   177.00      
  5   852 Procházka Jan            TBM4907 320135    H45C   154.00      
  6   853 Slámová Hana             TBM4951  53246    D45B    87.00      
  7   854 Zabloudil Pavel          TBM5003  53256    H50B    28.00      
  8   855 Cigosová Anna            TBM5253  53286    D45B    72.00      
  9   856 Procházková Helena       TBM5351 301247    D45C   131.00      
 10   857 Minarík Lubos            TBM5711  53235    H21C     7.00      
 11   858 Sebesta Vlastislav       TBM5807  53258    H45B    89.00      
 12   859 Kucharová Ada            TBM5855  53261    D35B    14.00      
 13   860 Hlavác Jirí              TBM6116  53247    H21B    12.00      
 14   861 Nykodym Petr             TBM6307  53263    H40B   106.00      
 15   862 Jurenová Iveta           TBM6557 230667    D35C   147.00      
 16   863 Lukásová Lenka           TBM6653  53288    D35B    99.00      
 17   864 Horky Tomás              TBM6747  49659    H35C    33.00      
 18   865 Kostelková Jitka         TBM6777  53401    D35B    54.00      
 19   866 Nykodymová Monika        TBM6870 232038    D35C   177.00      
 20   867 Ptácek Ondrej            TBM7120  53250    H21B    60.00      
 21   868 Hlavácová Sárka          TBM7258  49656    D21C   140.00      
 22   869 Ptácková Veronika        TBM7374  53240    D21B   190.00      
 23   870 Dosla Jan                TBM7412 230677    H21B    98.00      
 24   871 Procházka Jirí           TBM7633  53264    H21B   116.00      
 25   872 Cigosová Katerina        TBM7995  53252    D21B   157.00      
 26   873 Cigosová Eva             TBM8088  53292    D21B    73.00      
 27   874 Kozák Osvald             TBM8201 515009    H21B   194.00      
 28   875 Liscinsky Zdenek         TBM8215  53282    H21B   176.00      
 29   876 Liscinsky Tomás          TBM8411 416107    H21C    87.00      
 30   877 Marková Anna             TBM8989   4768    D16C    87.00      
 31   878 Minaríková Zuzana        TBM8998  53231    D16C   101.00      
 32   879 Sedlácek Marek           TBM9001  49665    H16C   198.00      
 33   880 Sulerová Pavlína         TBM9151 232355    D14B   158.00      
 34   881 Nykodym Ondrej           TBM9307 232034    H12C   110.00      
 35   882 Juren Václav             TBM9318 230668    H12C    50.00      
 36   883 Sulerová Hana            TBM9451 410378    D12C    85.00      
 
 
Startovka oddílu: TCE - TJ Elektrárny Kadan                       12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   884 Budík Radek              TCE7201  52505    H21B    86.00      
  2   885 Pleticha Richard         TCE7502 301661    H21B   206.00      
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   886 Korecky Miroslav         TEM5501  52194    H50B    53.00      
  2   887 Pokorná Eva              TEM5751  52184    D45B   107.00      
  3   888 Korecky Miroslav         TEM7901 301360    H21C    37.00      
  4   889 Soudková Martina         TEM8551  52190    D20B    77.00      
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   890 Aschermann Michal        TEP4400  52159    H60B    26.00      
  2   891 Vítková Ivana            TEP4850 303909    D55B    43.00      
  3   892 Mestková Eva             TEP4851  51647    D55B    29.00      
  4  1139 Mestková Lucie           TEP7850  49546    D21C   196.00      
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   893 Kovárová Milena          TJH5351 232411    D50B    46.00      
  2   894 Tichy Martin             TJH6401  51929    H21C    61.00      
  3   896 Kovárová Lenka           TJH8652 232379    D20B   101.00      
  4   897 Kovár Jaroslav           TJH8901 232396    H16B   170.00      
  5   898 Tichy Tomás              TJH9201  51355    H14B   111.00      
  6   899 Tichá Tereza             TJH9451  51353    D12C    91.00      
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou              12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1099 Lejsek Martin            TJN6201 307417    H40B    96.00      
  2  1178 Folova Martina           TJN8853 416834    D18B    43.00      
  3  1101 Picek Jan                TJN9101 416840    H14B    12.00      
  4  1100 Lejsková Martina         TJN9451 416850    D12C   103.00      
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                        12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    16 Provazníková Svatava     TJP4250  53532    D60B   107.00      
  2    12 Provazník Zdenek         TJP4300  53527    H60B     8.00      
  3    13 Rysavy Vít               TJP4700  51332    H55B   124.00      
  4    17 Rysavá Lubomíra          TJP4750  53540    D55B    50.00      
  5    14 Peterka Frantisek        TJP4900   8861    H21C    35.00      
  6    15 Smolka Ondrej            TJP9401  53502    H12C    30.00      
 
 
Startovka oddílu: TKP - Trakce Praha                              12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    71 Petr Miroslav            TKP2700  51623    H75B    11.00      
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Trebíc                                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   900 Nespor Jan               TTR0101  52242    HDR      0.00      
  2   901 Kruml Frantisek          TTR3601 416215    H65B    41.00      
  3   902 Koudelny Jirí            TTR5401  52251    H50B   153.00      
  4   903 Klusácek Martin          TTR5601 303960    H45B    49.00      
  5   904 Nespor Jan               TTR6101  52248    H40B   181.00      
  6   905 Klusácková Jitka         TTR6152 303944    D40B   117.00      
  7   906 Veselsky Martin          TTR  69  52247    H35C    68.00      
  8   907 Dvorácek Jirí            TTR7502  52250    H21B   108.00      
  9   908 Dvorácková Jana          TTR7852  52230    D21C   112.00      
 10   909 Fiala Martin             TTR8801 515502    H18B   110.00      
 11   910 Klusácek Matej           TTR8901 303927    H16B   200.00      
 12   911 Klusácková Zuzana        TTR9151    116    D14B    92.00      
 13   912 Klusácek Jan             TTR9301 303912    H12C    75.00      
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                             12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   913 Kvapilová Helena         TUR4751   8209    D55B    64.00      
  2   914 Kubícek Zdenek           TUR4802  51813    H55B    29.00      
  3   915 Omová Jana               TUR5150 515012    D50B    11.00      
  4   916 Folprecht Miroslav       TUR5501  51816    H45B   185.00      
  5   917 Holas Vladimír           TUR5601   8219    H45B   109.00      
  6   918 Konopácová Jana          TUR5650   8208    D45B    37.00      
  7   919 Konopác Jirí             TUR5803   8220    H45B    37.00      
  8   920 Stárek Filip             TUR6602   8218    H21B    38.00      
  9   921 Kvapilová Jana           TUR7850   8206    D21C   144.00      
 10   922 Kubícek Zdenek           TUR7902  51811    H21C    53.00      
 11   923 Oma Jakub                TUR8002 515087    H21C   129.00      
 12   924 Omová Michaela           TUR8153 515086    D21B   154.00      
 13   925 Broz Marek               TUR8402   8054    H21B   134.00      
 14   926 Kubícek Michal           TUR8403  51812    H21C   189.00      
 15   927 Korínek Jindrich         TUR8406 515082    H21B   100.00      
 16  1110 Paleckova Lucie          TUR8450   5588    D21C     8.00      
 17   928 Holas Ondrej             TUR8501 515048    H21B   174.00      
 18   929 Hradilová Jana           TUR8651   7791    D21C    96.00      
 19   930 Vlcek Petr               TUR8703   8348    H18B   138.00      
 20   931 Knoblochová Jana         TUR8851  51814    D18B   143.00      
 21   932 Sehnalová Tereza         TUR8852  51825    D18B    58.00      
 22   933 Kucera Petr              TUR8902  51820    H16B   100.00      
 23   934 Papezová Anna            TUR8951  51819    D16B   177.00      
 24   935 Hyka Jan                 TUR9002 410746    H16B   125.00      
 25   936 Horáková Aneta           TUR9051  51225    D16B    92.00      
 26   937 Wolf Daniel              TUR9100   8226    H14B    30.00      
 27   938 Vytinová Monika          TUR9150 410745    D14B    35.00      
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                             12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    80 Pospísil Jirí            TUV4701   8323    H55B   119.00      
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Tyniste nad Orlicí                     12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   139 Matejusová Aneta         TYN     416259    D10N    49.00      
  2   141 Dockal Zdenek            TYN5601  51430    H45B   121.00      
  3   140 Matejusová Edita         TYN9351 416341    D10C    64.00      
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1156 Zrnik Tomas              TZL7118   9579    H21B    32.00      
  2   939 Vintr Radek              TZL7701  52222    H21C    33.00      
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   940 Tupec Jirí               VAM5801   9599    H45B   125.00      
  2   941 Kula Jirí                VAM6102  51465    H40B   146.00      
  3   942 Smutná Jana              VAM6251   9676    D35B    64.00      
  4   943 Veverková Yveta          VAM6452   9678    D40B    63.00      
  5   944 Kulová Jana              VAM6551 416317    D40B   165.00      
  6   945 Veverka Tomás            VAM8401   9669    H21B    26.00      
  7   946 Rehák Pavel              VAM8402   9662    H21C   157.00      
  8   947 Smutná Pavla             VAM8651   9674    D20B    83.00      
  9   948 Klapal Michal            VAM8802   9670    H18B    10.00      
 10   949 Bednárová Michala        VAM8951   9673    D16B   102.00      
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                             12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   950 Pulec Matej              VBM0001 515088    HDR      0.00      
  2   951 Ríhová Marie             VBM3086  53219    D55C   145.00      
  3   952 Bauer Emil               VBM4410  49651    H45C   184.00      
  4   953 Chmelík Ales             VBM4732  53217    H55B   144.00      
  5   954 Hladky Pavel             VBM5306  53347    H45C   169.00      
  6   955 Potesilová Vladimíra     VBM5655  53238    D35C   162.00      
  7   956 Svoboda Vladimír         VBM5715 416021    H45C   194.00      
  8   957 Dokoupilová Zuzana       VBM5754  53306    D35C   142.00      
  9   958 Hirs Libor               VBM6000  53221    H45B   181.00      
 10   959 Bravená Alexandra        VBM6155  53207    D40B     9.00      
 11   960 Pulec Pavel              VBM6201 515090    H35C    47.00      
 12   961 Jemelíková Lada          VBM6555  53223    D35B     4.00      
 13   962 Hovorák Petr             VBM6705 416024    H35C    75.00      
 14   963 Hrouda Petr              VBM6900  53735    H35B   151.00      
 15   964 Fucík Karel              VBM7246  49674    H21B   170.00      
 16   965 Fucíková Hana            VBM7751   8008    D21B    88.00      
 17   966 Rous Pavel               VBM8102  53679    H21C    71.00      
 18   967 Mazal Zdenek             VBM8103  53285    H21B   188.00      
 19   968 Chmelíková Katerina      VBM8253  49675    D21C   204.00      
 20   969 Kozumplík Ales           VBM8403  49841    H21C   165.00      
 21   970 Mazal Miroslav           VBM8503  53485    H21D    23.00      
 22   971 Hojsák Ondrej            VBM8603 232321    H20B   108.00      
 23   972 Bravená Martina          VBM8751  53208    D18C   116.00      
 24   974 Pulec Vojtech            VBM8902 515032    T1      60.00      
 25   975 Loupová Anna             VBM9051 232354    D16C   136.00      
 26   976 Svobodová Vendula        VBM9052 416023    D16C   115.00      
 27   977 Jemelík Hynek            VBM9101  53489    H14B     6.00      
 28   978 Braveny Vít              VBM9102  53576    H14B    87.00      
 29   979 Hojsáková Martina        VBM9153  53696    D14C   155.00      
 30   980 Kucera Krystof           VBM9204           H14C    24.00      
 31  1180 Seda Martin              VBM9206           H10N    21.00      
 32   981 Svoboda Marek            VBM9301 416022    H12C     5.00      
 33   982 Pintera Jan              VBM9306 515010    T1     137.00      
 34   983 Jemelíková Denisa        VBM9351  49313    D12C    13.00      
 35   984 Hirsová Gabriela         VBM9651 416028    HDR      0.00      
 36   985 Hovoráková Anna          VBM9652 416017    D10C    70.00      
 37   986 Hirs Otakar              VBM9801 416029    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB Ceské Budejovice                    12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1     2 Rychtecky Josef          VCB4801  53730    H55B   134.00      
  2     3 Teringl Radek            VCB6502   8044    H21C     3.00      
 
 
Startovka oddílu: VIK - KOB Vimperk                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1071 Vejvodova Mirka          VIK5751  51269    D40B    99.00      
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                     12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   987 Skoda Premek             VLI5301   8302    H50B   143.00      
  2   988 Skodová Zuzana           VLI5650   8303    D21B    34.00      
  3   989 Poloprutsky Tomás        VLI6205  51227    H40B    51.00      
  4   990 Pachner Pavel            VLI7503   8298    H21B   104.00      
  5   991 Kopalová  Markéta        VLI8750  49966    D18B    53.00      
  6   992 Skoda Jakub              VLI8800   8305    H18B    42.00      
  7   993 Kopal Ondrej             VLI9101  49965    H14B    33.00      
  8   994 Poloprutská Markéta      VLI9251  49951    D14B   101.00      
  9   995 Volná Jitka              VLI9252  49954    D14B    47.00      
 
 
Startovka oddílu: VMZ - DDM Valasské Mezirící                     12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1120 Najbrt Tomas             VMZ5607  53395    H35C    40.00      
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VSB TU Ostrava                        12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   996 Jirka Jakub              VOV7905  52429    H21C    11.00      
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VS Plzen                       12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1    44 Laciga Jirí              VPM5101   1480    H50B   113.00      
  2    46 Krenek Jaroslav          VPM7502  52375    H21C    39.00      
  3    47 Vodrázka Ondrej          VPM7702  52377    H21B   138.00      
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                   12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1   997 Knoblochová Vera         VRL4851   8998    D55B    15.00      
  2   998 Knobloch Jindrich        VRL4901   8999    H55B   114.00      
  3   999 Kubátová Dana            VRL6851   8968    D21C   152.00      
  4  1000 Hlavácová Lucie          VRL7353   8966    D21C   180.00      
  5  1001 Kutlvasr Rudolf          VRL7601   8982    H21C   175.00      
  6  1002 Paseková Vladimíra       VRL7752  51599    D21B   205.00      
  7  1003 Hanc Petr                VRL8001   8980    H21C    81.00      
  8  1004 Knoblochová Kamila       VRL8353   8952    D21B    13.00      
  9  1005 Gaspariková Petra        VRL8751   8961    D18B   133.00      
 10  1006 Mejznar Radek            VRL8802   8967    H18B    62.00      
 11  1007 Safránek Michal          VRL8804   8970    H18B   150.00      
 12  1140 Danek Jáchym             VRL8901   8989    H16B    60.00      
 13  1008 Krajícek Václav          VRL9101   8992    H14B   156.00      
 14  1009 Machek Vojta             VRL9102   9003    H14B    84.00      
 15  1010 Kubátová Zuzana          VRL9151   8991    D14B   152.00      
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                 12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1011 Kreisinger Vladimir      VSP2900  51731    H75B    27.00      
  2  1012 Dohnal Josef             VSP4300  51743    H60B    14.00      
  3  1013 Horinek Jaroslav         VSP5000  51643    H50B   158.00      
  4  1014 Uher Petr                VSP5001  51741    H50B    68.00      
  5  1015 Hora Vlada               VSP5100 515013    H21C   131.00      
  6  1016 Pichal Jan               VSP5202  52281    H45B    73.00      
  7  1017 Horova Magda             VSP5450   9782    D21B   121.00      
  8  1018 Skorpil Martin           VSP5700  52275    H45B   161.00      
  9  1019 Lacigova Ivana           VSP5950  51732    D40B    51.00      
 10  1020 Michalkova Jirina        VSP6151  51734    D40B   153.00      
 11  1021 Kozak Petr               VSP6501  51733    H21B   132.00      
 12  1022 Cernin Zbynek            VSP6901   4101    H21C   197.00      
 13  1023 Borankova Kristyna       VSP7054 232324    D21B   214.00      
 14  1024 Cerninova Dagmar         VSP7151  51644    T1     109.00      
 15  1025 Bohatá Jana              VSP7455 211303    D21C   168.00      
 16  1026 Fialova Pavla            VSP7750  51619    D21B   163.00      
 17  1146 Boumová Irena            VSP7751  51739    D21C    80.00      
 18  1027 Baldrianova Bara         VSP7850   9784    D21B   142.00      
 19  1028 Klichova Jana            VSP8152   9480    D21B    49.00      
 20  1029 Hulec Jakub              VSP8401  53726    H21C    55.00      
 21  1030 Pichalova Ruzena         VSP8850  52278    D18B    23.00      
 22  1031 Pichal Miroslav          VSP9000  52269    H16B    10.00      
 23  1032 Cernin Daniel            VSP9301   4025    H12C    90.00      
 24  1033 Borankova Karolina       VSP9550  53599    D12C    43.00      
 
 
Startovka oddílu: XXX - neznam                                    12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1182 Deaková Zuzana           XXX               T1      53.00      
 
 
Startovka oddílu: YBM - Klub turistu a lyzaru Brno                12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1034 Mach Milan               YBM3519 416104    H55C   132.00      
  2  1035 Machová Hana             YBM3851  49672    D55C   151.00      
  3  1036 Smerk Pavel              YBM4135  49845    H45C   164.00      
  4  1037 Macku Jaromír            YBM4602  49653    H45C   199.00      
  5  1038 Hrusková Lenka           YBM6251  49398    D35C   192.00      
  6  1039 Hruska Tomás             YBM6401  49393    H35C    89.00      
  7  1040 Sosková Renata           YBM6651  53162    D35C   152.00      
  8  1041 Cízek Petr               YBM7101           H21C   139.00      
  9  1167 Holubova Veronika        YBM7451 232899    D21D   111.00      
 10  1168 Filipovsky Pavel         YBM7501 253149    H21D    37.00      
 11  1042 Hrusková Kristyna        YBM9152 416101    D14C   180.00      
 12  1043 Hrusková Barbora         YBM9351 416102    D12C    73.00      
 13  1044 Hruska Jakub             YBM9501 232254    H10C    22.00      
 14  1045 Soska Marek              YBM9801  53165    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Zabovresky Brno                        12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1046 Kabáthová Jitka          ZBM5582 232005    D35B   124.00      
  2  1047 Zrídkavesely Libor       ZBM7207    101    H21B   166.00      
  3  1048 Pátek Richard            ZBM7609    130    H21C   205.00      
  4  1049 Zácková Iva              ZBM7753  52036    D21B   145.00      
  5  1050 Denemarek Ivo            ZBM7901    136    H21C   103.00      
  6  1051 Prokop Petr              ZBM7908   8070    H21B   146.00      
  7  1052 Otrusina Jirí            ZBM8201 410337    H21B     8.00      
  8  1053 Brabec Jaroslav          ZBM8242  52054    H21B    52.00      
  9  1054 Kabáth David             ZBM8433   8871    H21B    72.00      
 10  1055 Reinerová Barbara        ZBM8451 232015    D21C    52.00      
 11  1056 Stehlík Martin           ZBM8503  49689    H21B   154.00      
 12  1057 Pracny Jakub             ZBM8614 416225    H21B   102.00      
 13  1058 Zelinka Jirí             ZBM8740 232019    H18B   174.00      
 14  1059 Stratilová Marie         ZBM8751  52075    D18B    68.00      
 15  1060 Boril Tomás              ZBM8833  52136    H18B    86.00      
 16  1061 Dedic Filip              ZBM8836 301212    H18B    30.00      
 17  1141 Rambousková Hana         ZBM8860  52025    D18B   153.00      
 18  1062 Zimmermann Jakub         ZBM8928  49686    H18B   126.00      
 19  1063 Hyblová Jitka            ZBM8956  53898    D16B    37.00      
 20  1064 Nykodym Milos            ZBM9005 232040    H16B   190.00      
 21  1065 Jíchová Petra            ZBM9051    114    D16C   122.00      
 22  1066 Zimmermann Stepán        ZBM9101 232031    H14B   171.00      
 23  1067 Ríha Jan                 ZBM9301    122    H12C    85.00      
 24  1068 Machácková Klára         ZBM9452    119    D12C    61.00      
 25  1069 Machácková Zuzana        ZBM9453 410331    D12C   109.00      
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                               12.6.2005
------------------------------------------------------------------------------------
  1  1070 Zoubek Petr              ZBP7602 232261    H21C    21.00      
 

10:01



Danihel.com

Westernové městečko




cyklo chlubna

Partneři ČSOB