Konečné výsledky kategorie                                                  14.6.2005 7:11:46
                                  7. žB-Č Žďár nad Sázavou 
===ČSOB-PZR=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        2.3km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolezelová Katerina      SKP Zdár nad Sázavou PZR9551        23.41  +      0.00
  2.Procházková Marie        TJ Sokol Dobrichovic DCE9550 C      27.34  +      3.53
  3.Kovárová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750        31.19  +      7.38
  4.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C      36.53  +     13.12
  5.Pavlu Katerina           TJ Sokol Dobrichovic DCE9551 C      38.35  +     14.54
  6.Matejusová Edita         SK Tyniste nad Orlic TYN9351        50.32  +     26.51
  7.Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 C      57.41  +     34.00
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        1.7km   75m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Richterová Natasa        TJ Spartak Adamov    ADA9651 C      32.13  +      0.00
  2.Raichartová Helena       TJ Slavia Hradec Krá SHK            51.39  +     19.26
  3.Samková  Katerina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 C      57.52  +     25.39
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.8km   65m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 B      21.45  +      0.00
  2.Hrusková Barbora         Klub turistu a lyzar YBM9351 C      22.57  +      1.12
  3.Sulerová Hana            TJ Tesla Brno        TBM9451 C      24.14  +      2.29
  4.Pavlovcová Petra         TJ Stadion Novy Bor  STB9399 B      24.49  +      3.04
  5.Kochová Nikola           Sportcentrum Jicín   SJC9358        24.52  +      3.07
  6.Havlícková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 B      27.44  +      5.59
  7.Voborníková Alena        SK Chotebor          CTB9451 C      27.55  +      6.10
  8.Chromá Katerina          SK Zabovresky Brno   ZBM9453 C      29.33  +      7.48
  9.Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451        32.40  +     10.55
 10.Jemelíková Denisa        VSK MZLU Brno        VBM9351 B      33.06  +     11.21
 11.Mutinská Daniela         SK Hlinsko           HVC9351 C      33.33  +     11.48
 12.Tesarová Markéta         SK Radioklub Blansko RBK9451 B      34.29  +     12.44
 13.Sestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B      36.12  +     14.27
 14.Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 C      37.09  +     15.24
 15.Cechmánková Petra        SK OK 24 Praha       OKP9350 C      37.39  +     15.54
 16.Kamenická  Katerina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 C      39.44  +     17.59
 17.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 C      40.54  +     19.09
 18.Procházková Katerina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C      51.50  +     30.05
 
Konečné výsledky kategorie: D14B        3.7km   65m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chmelarová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A      24.31  +      0.00
  2.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A      25.24  +      0.53
  3.Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 B      26.36  +      2.05
  4.Petrácková Klára         OK Jihlava           SJI9251 A      27.32  +      3.01
  5.Strakova Andrea          SK Kamenice          KAM9152 B      27.53  +      3.22
  6.Rícarová Zaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 B      28.19  +      3.48
  7.Mucková Tereza           KOB TRETRA Praha     TAP9159 B      29.14  +      4.43
  8.Beranová Bára            KOB Baník Sokolov    BSO9152 B      29.18  +      4.47
  9.Meineltová Miroslava     OK Potucky           PTK9151 B      29.34  +      5.03
 10.Benáková Denisa          OK Potucky           PTK9152 B      30.08  +      5.37
 11.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B      30.19  +      5.48
 12.Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 B      30.25  +      5.54
 13.Strakova Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 B      30.32  +      6.01
 14.Klusácková Zuzana        OOB Trebíc           TTR9151 B      30.50  +      6.19
 15.Vytinová Monika          OOB TJ Turnov        TUR9150 B      30.58  +      6.27
 16.Veselá Anna              OK Potucky           PTK9252 B      31.03  +      6.32
 17.Lamichová  Martina       OK 99 Hradec Králové PHK9152 B      31.04  +      6.33
 18.Mervartová Kristyna      TJ Slavia Hradec Krá SHK9155 B      31.07  +      6.36
 19.Rusá Pavla               TJ Sokol Dobrichovic DCE9450 B      31.17  +      6.46
 20.Kociánová Iveta          TJ Slavia Hradec Krá SHK9252 B      31.25  +      6.54
 21.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 B      31.32  +      7.01
 22.Rusá Sárka               TJ Sokol Dobrichovic DCE9150 B      31.34  +      7.03
 23.Urbánková Katerina       SKOB Ostrov          ONO9250 B      31.43  +      7.12
 24.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 B      31.47  +      7.16
 25.Fundová Eliska           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 B      32.48  +      8.17
 26.Seifertová Magda         SK Kotlárka Praha    DKP9155 B      32.49  +      8.18
 27.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 B      32.57  +      8.26
 28.Nemcová Lucie            SK Kotlárka Praha    DKP9153 B      33.11  +      8.40
 29.Skálová Eliska           OK Lokomotiva Pardub LPU9159 B      33.22  +      8.51
 30.Doskárová Tereza         OK Jiskra Novy Bor   BOR9150 B      33.29  +      8.58
 31.Jozová Magdalena         KOB TRETRA Praha     TAP9252 B      33.34  +      9.03
 32.Sámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 B      33.52  +      9.21
 33.Kozinova Anna            SK Praga Praha       PGP9350 B      34.04  +      9.33
 34.Cermáková Kristyna       SK Praga Praha       PGP9154 B      35.03  +     10.32
 35.Mackova Lucia            SK Kamenice          KAM9151 B      37.19  +     12.48
 36.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B      37.35  +     13.04
 37.Pichova Barbora          SKOB Ostrov          ONO9151 C      38.10  +     13.39
 38.Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobrichovic DCE9351 B      38.45  +     14.14
 39.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A      42.12  +     17.41
 40.Voborníková Katerina     SK Chotebor          CTB9252 B      42.19  +     17.48
 41.Svecová Katerina         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB9353 B      42.46  +     18.15
 42.Wurzelová Pavlína        SK Orientacní sporty OSN9273 B      45.43  +     21.12
 43.Dlouhá Hana              SK Kotlárka Praha    DKP9450 B      45.59  +     21.28
 44.Volná Jitka              VSK Slavia TU Libere VLI9252 B      48.31  +     24.00
 45.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobrichovic DCE9350 B      49.15  +     24.44
 46.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 C      51.05  +     26.34
 47.Hnyková Renata           TJ Start Náchod      SNA9151 B      51.41  +     27.10
   .Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14C        3.2km   80m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Muselíková Vladislava    KOB MOIRA Brno       ABM9151 B      30.46  +      0.00
  2.Bartova Jana             OK 99 Hradec Králové PHK9161 C      39.16  +      8.30
  3.Hojsáková Martina        VSK MZLU Brno        VBM9153 C      39.46  +      9.00
  4.Zitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251        45.05  +     14.19
  5.Tesarová Eva             SK Radioklub Blansko RBK9253 C      47.47  +     17.01
  6.Kislická Hana            KOB MOIRA Brno       ABM9257 C      50.08  +     19.22
  7.Mutinská Ivana           SK Hlinsko           HVC9151 C      55.34  +     24.48
  8.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B      56.58  +     26.12
  9.Suková Anna              VSSK MFF UK Praha    MFP9250        59.34  +     28.48
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        5.0km  120m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A      36.16  +      0.00
  2.Petrzelová Tereza        OK Jilemnice         JIL8953 A      37.46  +      1.30
  3.Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 B      38.04  +      1.48
  4.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A      39.50  +      3.34
  5.Maresová Michaela        OK Lokomotiva Pardub LPU8959 A      40.29  +      4.13
  6.Freyová Andrea           OK Potucky           PTK8952 A      40.42  +      4.26
  7.Sinenkaja Tána           KOB TRETRA Praha     TAP9057 B      41.45  +      5.29
  8.Precechtelová Tereza     SK Kotlárka Praha    DKP8951 B      41.51  +      5.35
  9.Wurzelová Hana           SK Orientacní sporty OSN8972 B      42.25  +      6.09
 10.Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 B      44.00  +      7.44
 11.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A      44.10  +      7.54
 12.Papezová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B      45.29  +      9.13
 13.Smidrkalová Monika       SK lyzování a OB Nov NPA9051 B      46.02  +      9.46
 14.Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 B      48.02  +     11.46
 15.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B      49.09  +     12.53
 15.Reznícková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B      49.09  +     12.53
 17.Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B      50.08  +     13.52
 18.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B      50.24  +     14.08
 19.Bednárová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B      50.54  +     14.38
 20.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B      51.28  +     15.12
 21.Peterová Alena           KOB Dobruska         DOB8953        51.33  +     15.17
 22.Polmová Klára            OK Jiskra Novy Bor   BOR9052 B      53.04  +     16.48
 23.Kinzlová Iveta           TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 B      53.07  +     16.51
 24.Cincibusová Jana         VSTJ Stavební fakult FSP9050 C      53.52  +     17.36
 25.Kettnerová Dana          TJ Lokomotiva Beroun LBE8950 B      53.53  +     17.37
 26.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B      54.21  +     18.05
 27.Bísková Sárka            Sportcentrum Jicín   SJC9054 B      54.22  +     18.06
 28.Horáková Aneta           OOB TJ Turnov        TUR9051 C      57.39  +     21.23
 29.Svobodová Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK9052 C      58.43  +     22.27
 30.Folbrechtová Sárka       OK Jiskra Novy Bor   BOR9051 B      58.51  +     22.35
 31.Zákravská Sárka          TJ Start Náchod      SNA8951 B      61.20  +     25.04
 32.Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 C      78.24  +     42.08
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        4.5km   90m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Soldánová Lucie          KOB MOIRA Brno       ABM8955 C      47.01  +      0.00
  2.Minaríková Zuzana        TJ Tesla Brno        TBM8998 B      50.04  +      3.03
  3.Fasurová Tereza          KOB MOIRA Brno       ABM9059 B      51.50  +      4.49
  4.Loupová Anna             VSK MZLU Brno        VBM9051 C      54.02  +      7.01
  5.Marková Anna             TJ Tesla Brno        TBM8989 C      56.44  +      9.43
  6.Svobodová Vendula        VSK MZLU Brno        VBM9052 B      57.51  +     10.50
  7.Hendrychova Zuzana       OK 99 Hradec Králové PHK8954 C      70.58  +     23.57
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        6.1km  135m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrstíková Kveta          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 A      46.32  +      0.00
  2.Mádlová Vera             TJ Slavia Hradec Krá SHK8951 A      47.47  +      1.15
  3.Hamácková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 B      48.07  +      1.35
  4.Hrstkova Vladena         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8753 A      48.33  +      2.01
  5.Knoblochová Jana         OOB TJ Turnov        TUR8851 B      51.27  +      4.55
  6.Smolková Katerina        SK Praga Praha       PGP8852 B      51.39  +      5.07
  7.Folova Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B      53.08  +      6.36
  8.Spicarová Michaela       Sportcentrum Jicín   SJC8754 A      53.45  +      7.13
  9.Suvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 B      54.18  +      7.46
 10.Hypiusová Tereza         TJ Slavia Hradec Krá SHK8853 B      54.53  +      8.21
 11.Kopácková Iva            SK Chrast            CHT8851 B      55.02  +      8.30
 12.Gaspariková Petra        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8751 B      55.23  +      8.51
 13.Kakrdová Iva             Sportcentrum Jicín   SJC8757 B      55.58  +      9.26
 14.Végsöová Markéta         KOB Dobruska         DOB8850        57.33  +     11.01
 15.Stratilová Marie         SK Zabovresky Brno   ZBM8751 B      58.10  +     11.38
 16.Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753        59.29  +     12.57
 17.Gorcicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 B      59.51  +     13.19
 18.Kultová Iveta            Lokomotiva Trutnov   LTU8751 C      60.22  +     13.50
 19.Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 B      61.41  +     15.09
 20.Vlosinská Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8854 C      61.59  +     15.27
 21.Mádrová Hana             OK Jihlava           SJI8763 B      62.01  +     15.29
 22.Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 C      63.24  +     16.52
 23.Peterová Vera            KOB Dobruska         DOB8751        63.31  +     16.59
 24.Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 C      63.52  +     17.20
 25.Svábková Lenka           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8752        65.30  +     18.58
 26.Setínková Eva            SK Kotlárka Praha    DKP8759 B      66.03  +     19.31
 27.Kellnerová Dominika      OK Jilemnice         JIL8853 C      68.03  +     21.31
 28.Vízková Karolína         TJ Slavia Hradec Krá SHK8754 B      68.31  +     21.59
 29.Lazárková Dita           TJ Ruzená            RUZ8753 C      72.31  +     25.59
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        5.5km  135m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Stursová Michala         SK Chrast            CHT8852 C      61.54  +      0.00
  2.Stupalová Tamara         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8852 B      68.07  +      6.13
  3.Belostíková Pavla        TJ Sokol Dobrichovic DCE8851 C      75.39  +     13.45
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        7.9km  160m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R      64.24  +      0.00
  2.Machowska Weronika       Polish Junior Nation PL1            68.02  +      3.38
  3.Masopustová Eliska       SK Praga Praha       PGP8656 B      69.33  +      5.09
  4.Kosinska Malgorzata      Polish Junior Nation PL1            71.14  +      6.50
  5.Foglarová Kamila         SK Kotlárka Praha    DKP8655 B      75.19  +     10.55
  6.Nováková Lucie           SK Praga Praha       PGP8552 A      77.08  +     12.44
  7.Grzelak Agnieszka        Polish Junior Nation PL1            77.17  +     12.53
  8.Soudková Martina         KOB Temelín          TEM8551 B      80.02  +     15.38
  9.Kohoutová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8651 B      81.36  +     17.12
 10.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 B      83.05  +     18.41
 11.Justová  Hana            OK 99 Hradec Králové PHK8556 C      85.30  +     21.06
 12.Skálová Gabriela         SK Kotlárka Praha    DKP8658 B      86.31  +     22.07
 13.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 A      87.37  +     23.13
 14.Gazdacková Michala       TJ Slavia Hradec Krá SHK8653 B      91.07  +     26.43
 15.Kuncírová Kamila         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8557 B      91.08  +     26.44
 16.Nunová Jana              TJ Slavia Hradec Krá SHK8656 B      94.41  +     30.17
 17.Sombotová Jana           Lokomotiva Trutnov   LTU8651 B     103.59  +     39.35
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        8.7km  225m 16k  Ranking:0.8419 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rufferová Iva            OK Jiskra Novy Bor   BOR8354 E      59.45  +      0.00  R: 8438b
  2.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E      59.49  +      0.04  R: 8429b
  3.Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 R      60.05  +      0.20  R: 8391b
  4.Ptácková Veronika        TJ Tesla Brno        TBM7374 R      61.33  +      1.48  R: 8185b
  5.Baldrianova Bara         USK Praha            VSP7850 C      61.52  +      2.07  R: 8140b
  6.Krafková Lucie           OK Jiskra Novy Bor   BOR8650 R      63.04  +      3.19  R: 7972b
  7.Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 C      63.21  +      3.36  R: 7932b
  8.Paseková Vladimíra       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C      63.24  +      3.39  R: 7925b
  9.Waldová Lucie            SK Kotlárka Praha    DKP8154 R      63.49  +      4.04  R: 7866b
 10.Fedorová Katrína         Pezinok              SPE7451        63.53  +      4.08  R: 7857b
 11.Skodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R      64.29  +      4.44  R: 7772b
 12.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 R      65.28  +      5.43  R: 7634b
 13.Rysavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C      66.03  +      6.18  R: 7552b
 14.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E      66.07  +      6.22  R: 7543b
 15.Kosinska Dorota          Polish Orienteering  PL2            66.37  +      6.52  R: 7473b
 16.Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 R      68.30  +      8.45  R: 7208b
 17.Jirku Kamila             OK Jihlava           SJI8161 R      68.59  +      9.14  R: 7140b
 18.Fialova Pavla            USK Praha            VSP7750 C      69.10  +      9.25  R: 7114b
 19.Dytrtová Dagmar          SOOB Spartak Rychnov SRK7952 C      69.25  +      9.40  R: 7079b
 20.Kozinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C      69.46  +     10.01  R: 7030b
 21.Fucíková Hana            VSK MZLU Brno        VBM7751 C      70.16  +     10.31  R: 6959b
 22.Zurynková Jana           VSTJ Ekonom Praha    EKP7053 C      71.40  +     11.55  R: 6763b
 23.Horova Magda             USK Praha            VSP5450 C      71.48  +     12.03  R: 6744b
 24.Vlcovská Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 R      73.02  +     13.17  R: 6570b
 25.Kupcova Veronika         VSTJ Ekonom Praha    EKP7850 C      73.25  +     13.40  R: 6516b
 26.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R      73.33  +     13.48  R: 6498b
 27.Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 C      73.37  +     13.52  R: 6488b
 28.Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C      73.40  +     13.55  R: 6481b
 29.Maunová Romana           VSTJ Ekonom Praha    EKP8350 C      73.56  +     14.11  R: 6444b
 30.Hradecka Petra           OK Doksy             DOK6850 C      73.57  +     14.12  R: 6442b
 31.Hrobarová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C      74.02  +     14.17  R: 6430b
 32.Kalenska Romana          Sportcentrum Jicín   SJC8351 R      74.07  +     14.22  R: 6418b
 33.Cigosová Katerina        TJ Tesla Brno        TBM7995 C      74.25  +     14.40  R: 6376b
 34.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobrichovic DCE7450 C      74.50  +     15.05  R: 6317b
 35.Mikulecká Natasa         SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C      74.58  +     15.13  R: 6299b
 36.Juracková Katerina       OK Lokomotiva Pardub LPU8353 C      75.09  +     15.24  R: 6273b
 37.Kasparová Sárka          SK Jamnice           JAM7253 C      75.40  +     15.55  R: 6200b
 38.Dulovcova Marie          TJ Sokol Kremze      KRE7051 C      76.07  +     16.22  R: 6137b
 39.Kucharová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C      77.10  +     17.25  R: 5989b
 40.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C      77.11  +     17.26  R: 5987b
 41.Jedlicková Radka         KOB Chemopetrol Litv LIT8151 C      78.01  +     18.16  R: 5870b
 42.Zácková Iva              SK Zabovresky Brno   ZBM7753 C      78.19  +     18.34  R: 5828b
 43.Krístková Hana           VSTJ Ekonom Praha    EKP7451        78.24  +     18.39  R: 5816b
 44.Rambousková Katerina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C      78.40  +     18.55  R: 5778b
 45.Cigosová Eva             TJ Tesla Brno        TBM8088 C      78.49  +     19.04  R: 5757b
 46.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C      79.26  +     19.41  R: 5671b
 47.Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C      79.31  +     19.46  R: 5659b
 48.Znamenáckova Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C      79.52  +     20.07  R: 5610b
 49.Kodysová Hana            TJ Ruzená            RUZ8051 C      79.55  +     20.10  R: 5603b
 50.Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C      81.01  +     21.16  R: 5448b
 51.Zlesáková Daniela        OK Jilemnice         JIL8451 C      81.33  +     21.48  R: 5373b
 52.Zdárská Romana           TJ Stadion Novy Bor  STB8196 C      81.48  +     22.03  R: 5338b
 53.Piskácková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C      82.24  +     22.39  R: 5254b
 54.Klapalová Pavla          VSTJ Ekonom Praha    EKP7051 C      82.35  +     22.50  R: 5228b
 55.Krásná Václava           KOB Dobruska         DOB8181        82.51  +     23.06  R: 5190b
 56.Pavlu Veronika           TJ Sokol Dobrichovic DCE6950 C      84.07  +     24.22  R: 5012b
 57.Rancáková Barbora        VSTJ Ekonom Praha    EKP8153 C      84.34  +     24.49  R: 4949b
 58.Bernásková Petra         TJ Stadion Novy Bor  STB8297 C      84.51  +     25.06  R: 4909b
 59.Borovicková Lenka        VSTJ Stavební fakult FSP7350 C      84.54  +     25.09  R: 4902b
 60.Marvanová Pavla          SOOB Spartak Rychnov SRK7554 C      85.49  +     26.04  R: 4773b
 61.Matousková Petra         VSTJ Ekonom Praha    EKP7855 C      86.15  +     26.30  R: 4712b
 62.Sedlácková Martina       VSTJ Ekonom Praha    EKP7959 C      86.39  +     26.54  R: 4656b
 63.Klichova Jana            USK Praha            VSP8152 C      86.53  +     27.08  R: 4623b
 64.Kunová Dagmar            VSTJ Ekonom Praha    EKP6550 C      89.16  +     29.31  R: 4288b
 65.Tahalová Lenka           VSSK MFF UK Praha    MFP6850        93.59  +     34.14  R: 3625b
 66.Richterová Natasa        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C      94.21  +     34.36  R: 3573b
   .Tauchmanová Ivana        SK lyzování a OB Nov NPA7852 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        6.8km  165m 13k  Ranking:0.5407 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C      52.48  +      0.00  R: 5436b
  2.Solínová Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8053 C      53.06  +      0.18  R: 5405b
  3.Dolezalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 A      53.20  +      0.32  R: 5381b
  4.Lomakova Iveta           KOB TRETRA Praha     TAP8152 C      54.05  +      1.17  R: 5305b
  5.Boumová Irena            USK Praha            VSP7751 C      57.45  +      4.57  R: 4931b
  6.Bulvová Hana             SK Chrast            CHT6655 C      60.02  +      7.14  R: 4699b
  7.Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C      60.17  +      7.29  R: 4673b
  8.Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C      62.19  +      9.31  R: 4466b
  9.Mulícková Eva            KOB MOIRA Brno       ABM7469 C      63.25  +     10.37  R: 4354b
 10.Zlámalová Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7257        64.45  +     11.57  R: 4218b
 11.Nechanická Daniela       SK Orientacní sporty OSN7557 C      66.27  +     13.39  R: 4045b
 12.Svecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C      66.55  +     14.07  R: 3997b
 13.Cejpkova Katerina        KOB MOIRA Brno       ABM7777 C      67.02  +     14.14  R: 3986b
 14.Touzilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C      68.21  +     15.33  R: 3851b
 15.Stastná Alena            SK Chotebor          CTB7351 C      68.57  +     16.09  R: 3790b
 16.Fejková Marcela          Sportcentrum Jicín   SJC7751 C      69.07  +     16.19  R: 3773b
 17.Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C      69.33  +     16.45  R: 3729b
 18.Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960 C      70.14  +     17.26  R: 3660b
 19.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7362 C      70.19  +     17.31  R: 3651b
 20.Stanková Mariana         SK Kotlárka Praha    DKP8158 C      70.24  +     17.36  R: 3643b
 21.Kodysová Eva             TJ Ruzená            RUZ8151 C      71.05  +     18.17  R: 3573b
 22.Janská Eva               SK Kotlárka Praha    DKP8451 C      72.38  +     19.50  R: 3415b
 23.Vítkova Eva              AC Sparta Praha      SCP7550 C      72.39  +     19.51  R: 3413b
 24.Cincibusová Ivana        VSTJ Stavební fakult FSP6651 C      73.09  +     20.21  R: 3362b
 25.Suková Martina           VSSK MFF UK Praha    MFP8750        73.20  +     20.32  R: 3344b
 26.Bejcková Jana            SKOB STAVIMAT Slany  SLA7150 C      74.24  +     21.36  R: 3235b
 27.Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C      75.09  +     22.21  R: 3159b
 28.Dvoráková Eva            SK Orientacní sporty OSN7960 C      77.30  +     24.42  R: 2919b
 29.Chmelíková Katerina      VSK MZLU Brno        VBM8253 C      78.16  +     25.28  R: 2841b
 30.Holasova Sarka           SK Jamnice           JAM7879 C      82.20  +     29.32  R: 2427b
 31.Pribíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C      83.33  +     30.45  R: 2303b
 32.Paleckova Lucie          OOB TJ Turnov        TUR8450 C      84.55  +     32.07  R: 2164b
 33.Bohatá Jana              USK Praha            VSP7455 C      85.13  +     32.25  R: 2133b
 34.Ptácková Nikol           KPKS BETA Brno       BBM7850 C      88.35  +     35.47  R: 1790b
 35.Kachlíková Zuzana        SKOB STAVIMAT Slany  SLA8151 C      91.18  +     38.30  R: 1513b
 36.Nesporova Marie          OOB Trebíc           TTR7251 C      96.50  +     44.02  R:  950b
 37.Pátková Sárka            TJ Slavia Hradec Krá SHK8556 C      97.15  +     44.27  R:  907b
 38.Bajgarová Tereza         VSTJ Stavební fakult FSP7754 C      97.23  +     44.35  R:  894b
 39.Dvorácková Jana          OOB Trebíc           TTR7852 C     102.38  +     49.50  R:  359b
 40.Pelikánová Lucie         VSSK MFF UK Praha    MFP6950       111.28  +     58.40  R:    0b
   .Hlavácová Sárka          TJ Tesla Brno        TBM7258 C  DISK              
   .Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C  DISK              
   .Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C  DISK              
   .Mestková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C  VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        4.8km  125m 10k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Radova Martina           KOB MOIRA Brno       ABM7451 C      52.13  +      0.00  R:    0b
  2.Otrusinová Helena        KOB MOIRA Brno       ABM7070 C      56.43  +      4.30  R:    0b
  3.Svédová Lenka            TJ Spartak První Brn PBM8153 C      62.59  +     10.46  R:    0b
  4.Pospísilová Iva          TJ Spartak První Brn PBM7752 C      65.03  +     12.50  R:    0b
  5.Mokrá Regina             KOB MOIRA Brno       ABM6854 C      67.29  +     15.16  R:    0b
  6.Tomanová Veronika        TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7751 C      69.13  +     17.00  R:    0b
  7.Obrátilová Nada          KOB MOIRA Brno       ABM6654 C      69.49  +     17.36  R:    0b
  8.Hanovcová Helena         TJ Slavia Hradec Krá SHK7453 C      76.11  +     23.58  R:    0b
  9.Holubova Veronika        Klub turistu a lyzar YBM7451 C      77.32  +     25.19  R:    0b
   .Hlásková Michaela        KOB MOIRA Brno       ABM8554 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        6.6km  125m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C      48.57  +      0.00
  2.Kamenická Lenka          SK Orientacní sporty OSN6955 C      51.37  +      2.40
  3.Kucharová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C      55.48  +      6.51
  4.Jemelíková Lada          VSK MZLU Brno        VBM6555 C      58.57  +     10.00
  5.Abelová Ivana            TJ Stadion Novy Bor  STB6798 C      59.29  +     10.32
  6.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C      60.21  +     11.24
  7.Strakova Lenka           SK Kamenice          KAM6751 C      61.18  +     12.21
  8.Valentová Helena         SK Praga Praha       PGP6550 C      62.51  +     13.54
  9.Cermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C      63.55  +     14.58
 10.Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C      64.25  +     15.28
 11.Voborníková Eva          SK Chotebor          CTB6851 C      65.11  +     16.14
 12.Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C      65.40  +     16.43
 13.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C      66.19  +     17.22
 14.Mutinská Zdenka          SK Hlinsko           HVC6453 C      67.29  +     18.32
 15.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C      67.50  +     18.53
 16.Kabáthová Jitka          SK Zabovresky Brno   ZBM5582 C      68.57  +     20.00
 17.Andresová Radka          OK Jiskra Novy Bor   BOR6751 C      71.23  +     22.26
 18.Havelková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5950 C      72.00  +     23.03
 19.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobrichovic DCE5550 C      76.39  +     27.42
 20.Slavíková Katerina       SK Praga Praha       PGP6650 C      80.36  +     31.39
 21.Lukásová Lenka           TJ Tesla Brno        TBM6653 C      82.49  +     33.52
 22.Kamarytová Martina       OK Potucky           PTK6650 C      83.51  +     34.54
 23.Muselíková Vladislava    KOB MOIRA Brno       ABM7051 C      86.30  +     37.33
 24.Tloustová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C     106.08  +     57.11
 25.Stluková Eliska          SKP Ceské Budejovice PCB6851 C     107.05  +     58.08
   .Kostelková Jitka         TJ Tesla Brno        TBM6777 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35C        5.0km  110m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wurzelova Dana           SK Orientacní sporty OSN6654 C      48.18  +      0.00
  2.Potesilová Vladimíra     VSK MZLU Brno        VBM5655 C      55.56  +      7.38
  3.Nykodymová Monika        TJ Tesla Brno        TBM6870 C      57.49  +      9.31
  4.Dokoupilová Zuzana       VSK MZLU Brno        VBM5754 C      60.12  +     11.54
  5.Jurenová Iveta           TJ Tesla Brno        TBM6557 C      63.20  +     15.02
  6.Tesarová Jitka           SK Radioklub Blansko RBK6451 C      69.08  +     20.50
  7.Hrusková Lenka           Klub turistu a lyzar YBM6251 C      69.28  +     21.10
  8.Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C      80.10  +     31.52
  9.Suková Eva               VSSK MFF UK Praha    MFP6450        83.35  +     35.17
 10.Sosková Renata           Klub turistu a lyzar YBM6651 C      98.21  +     50.03
 11.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     104.17  +     55.59
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        5.7km  115m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C      44.49  +      0.00
  2.Fantová Libuse           VSTJ Ekonom Praha    EKP5650 C      47.30  +      2.41
  3.Lacigova Ivana           USK Praha            VSP5950 C      49.53  +      5.04
  4.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C      50.33  +      5.44
  5.Juracková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C      50.41  +      5.52
  6.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C      52.21  +      7.32
  7.Vejvodova Mirka          KOB Vimperk          VIK5751 C      53.57  +      9.08
  8.Bochenková Jana          VSTJ Ekonom Praha    EKP6150 C      54.18  +      9.29
  9.Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C      54.24  +      9.35
 10.Komersova Jana           Sokol Kostelec n. C. KNC6550 C      54.30  +      9.41
 11.Michalkova Jirina        USK Praha            VSP6151 C      55.02  +     10.13
 12.Vlazná Mirka             TJ Slovan Luhacovice LCE5852 C      55.23  +     10.34
 13.Sombotová Alena          Lokomotiva Trutnov   LTU6151 C      55.48  +     10.59
 14.Bravená Alexandra        VSK MZLU Brno        VBM6155 C      55.49  +     11.00
 15.Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C      56.26  +     11.37
 16.Chmelarová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C      57.49  +     13.00
 17.Klusácková Jitka         OOB Trebíc           TTR6152 C      58.31  +     13.42
 18.Silhavá Jana             OK Lokomotiva Plzen  LPM5951        59.34  +     14.45
 19.Troupova Vladena         TJ Sokol Kremze      KRE6351 C      59.45  +     14.56
 20.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C      60.45  +     15.56
 21.Janská Iva               TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5795 C      60.56  +     16.07
 22.Havlickova Jindra        Sokol Kostelec n. C. KNC6150 C      61.33  +     16.44
 23.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C      62.37  +     17.48
 24.Jezková Regina           SK Meteor Kacerov Pr MKP6350 C      62.48  +     17.59
 25.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C      63.54  +     19.05
 26.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C      65.35  +     20.46
 27.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C      68.35  +     23.46
 28.Petrzelová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C      71.38  +     26.49
 29.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C      82.42  +     37.53
 30.Zunova Lenka             AC Sparta Praha      SCP6251 C      95.07  +     50.18
 31.Hrabankova Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C     101.59  +     57.10
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        5.0km  110m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázková Ivana           SK Kotlárka Praha    DKP5650 C      48.47  +      0.00
  2.Sedivá Miroslava         VSTJ Ekonom Praha    EKP5750 C      49.35  +      0.48
  3.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C      50.15  +      1.28
  4.Dolezalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C      54.12  +      5.25
  5.Kalibánová Jirina        SK lyzování a OB Nov NPA5351 C      56.46  +      7.59
  6.Dockalová Jirina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C      57.56  +      9.09
  7.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C      58.13  +      9.26
  8.Cabrnochová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C      58.17  +      9.30
  9.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C      58.58  +     10.11
 10.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C      60.10  +     11.23
 11.Slámová Hana             TJ Tesla Brno        TBM4951 C      60.36  +     11.49
 12.Zemlicková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C      60.57  +     12.10
 13.Zelena Marketa           SK Praga Praha       PGP5850 C      61.38  +     12.51
 14.Hrusková Zdenka          SK Orientacní sporty OSN5950 C      62.29  +     13.42
 15.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C      63.08  +     14.21
 16.Cigosová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C      64.42  +     15.55
 17.Gabrielová Sárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C      65.59  +     17.12
 18.Gazdacková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C      67.33  +     18.46
 19.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C      68.01  +     19.14
 20.Konopácová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C      69.59  +     21.12
 21.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C      70.36  +     21.49
 22.Tichá Jirina             KOB Dobruska         DOB6052        71.31  +     22.44
 23.Dudová Hana              SK Kotlárka Praha    DKP5752 C      74.23  +     25.36
   .Procházková Miluse       TJ Sokol Dobrichovic DCE5450 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45C        3.7km   85m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C      41.17  +      0.00
  2.Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C      46.35  +      5.18
  3.Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíckuv  JHB5451 C      46.44  +      5.27
  4.Jansová Alena            SK Chrast            CHT5852 C      47.18  +      6.01
  5.Salajková Vera           TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5558 C      48.26  +      7.09
  6.Liscinská Eva            TJ Tesla Brno        TBM4451 C      48.38  +      7.21
  7.Sabatkova Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C      63.29  +     22.12
  8.Hradecká Dagmar          TJ Jiskra Havlíckuv  JHB5651 C      73.24  +     32.07
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        4.8km  125m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C      51.26  +      0.00
  2.Stehnová Hana            SK Kotlárka Praha    DKP5150 C      54.00  +      2.34
  3.Saffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C      56.20  +      4.54
  4.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C      56.48  +      5.22
  5.Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C      58.32  +      7.06
  6.Hamácková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C      59.01  +      7.35
  7.Grygarová Alena          TJ Baník Ostrava OKD BOV5251 C      62.59  +     11.33
  8.Nedvídková Jitka         OB Rozmaryn Litomeri DLT5151 C      86.05  +     34.39
  9.Kovárová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C      90.50  +     39.24
   .Mrstíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        4.3km   90m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C      48.02  +      0.00
  2.Kubíková Kveta           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C      52.06  +      4.04
  3.Tomanová Jana            TJ Lokomotiva-Ingsta LBM4955 C      54.08  +      6.06
  4.Mestková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C      54.59  +      6.57
  5.Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C      55.22  +      7.20
  6.Knoblochová Vera         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C      61.57  +     13.55
  7.Kvapilová Helena         OOB TJ Turnov        TUR4751 C      62.00  +     13.58
  8.Vítková Ivana            Tempo Praha          TEP4850 C      73.26  +     25.24
  9.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C      77.35  +     29.33
 10.Dolezalová Vlasta        TJ Baník Ostrava OKD BOV4851 C      84.32  +     36.30
 11.Rysavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C      86.18  +     38.16
 
Konečné výsledky kategorie: D55C        2.8km   65m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Hana             Klub turistu a lyzar YBM3851 C      34.07  +      0.00
  2.Ríhová Marie             VSK MZLU Brno        VBM3086 C      51.22  +     17.15
 
Konečné výsledky kategorie: D60B        3.7km   85m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C      40.55  +      0.00
  2.Dvoráková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C      44.49  +      3.54
  3.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C      49.40  +      8.45
  4.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C      54.59  +     14.04
  5.Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C      78.43  +     37.48
 
Konečné výsledky kategorie: D65B        3.2km   80m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hankovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C      35.19  +      0.00
  2.Vondrová Radmila         VSTJ Stavební fakult FSP3750 C      44.07  +      8.48
  3.Langrová Marie           OK Jiskra Novy Bor   BOR3750 C      50.11  +     14.52
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        2.3km   35m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenicky Jeronym        SK Orientacní sporty OSN9549 C      22.40  +      0.00
  2.László David             Orientacní klub TOM  ROZ9502 C      27.35  +      4.55
  3.Boril Jan                SK Orientacní sporty OSN9700 C      42.06  +     19.26
  4.Hruska Jakub             Klub turistu a lyzar YBM9501 C      57.16  +     34.36
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        1.7km   75m 5k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svanda Ondrej            KOB MOIRA Brno       ABM9505 C      19.40  +      0.00
  2.Zlámal David             OK 99 Hradec Králové PHK96          39.56  +     20.16
 MS Seda Martin              VSK MZLU Brno        VBM9206   MSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        3.2km   80m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusácek Jan             OOB Trebíc           TTR9301 B      26.09  +      0.00
  2.Kos Oldrich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 B      26.21  +      0.12
  3.Kloucek Martin           SK Studenec          STH9301 B      28.55  +      2.46
  4.Svoboda Marek            VSK MZLU Brno        VBM9301 B      29.28  +      3.19
  5.Slanar Matej             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 C      31.13  +      5.04
  6.Kettner  Lukás           TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C      32.03  +      5.54
  7.Ludvík Vojtech           TJ Stadion Novy Bor  STB9301 B      32.38  +      6.29
  8.Smolka Ondrej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 B      32.58  +      6.49
  9.Hájek Lukás              OK Potucky           PTK9400 C      35.03  +      8.54
 10.Kamenicky  Ondrej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 C      36.05  +      9.56
 11.Nykodym Ondrej           TJ Tesla Brno        TBM9307 C      38.38  +     12.29
 12.Juren Václav             TJ Tesla Brno        TBM9318 C      42.51  +     16.42
 13.Mokry Ondrej             KOB MOIRA Brno       ABM9410 C      43.00  +     16.51
 14.Blatny Tomás             KOB MOIRA Brno       ABM9412 C      50.15  +     24.06
 15.Látal Dominik            TJ Lokomotiva Teplic LTP9300        50.36  +     24.27
 16.Obrátil Stepán           KOB MOIRA Brno       ABM9409 C      53.10  +     27.01
 17.Toman Filip              KOB MOIRA Brno       ABM9309 C      56.43  +     30.34
 18.Suchy Václav             KOB MOIRA Brno       ABM9404 C      89.04  +     62.55
 
Konečné výsledky kategorie: H14B        5.8km  135m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Broz Petr                OK Chrastava         CHA9106 A      38.31  +      0.00
  2.Boril Petr               SK Orientacní sporty OSN9137 A      39.10  +      0.39
  3.Petrzela Jan             Lokomotiva Trutnov   LTU9201 A      40.15  +      1.44
  4.Zimmermann Stepán        SK Zabovresky Brno   ZBM9101 A      40.45  +      2.14
  5.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A      41.29  +      2.58
  6.Handl Jindrich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 B      43.04  +      4.33
  7.Braveny Vít              VSK MZLU Brno        VBM9102 B      45.34  +      7.03
  8.Mikulecky Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9202 B      45.44  +      7.13
  9.Seidl Jakub              OK Lokomotiva Pardub LPU9104 B      45.47  +      7.16
 10.Stulík Matej             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B      46.03  +      7.32
 11.Bína Martin              MLOK Mariánské Lázne MLA9102 B      46.22  +      7.51
 12.Jemelík Hynek            VSK MZLU Brno        VBM9101 A      46.59  +      8.28
 13.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A      47.10  +      8.39
 14.Ptácek Adam              OK Lokomotiva Pardub LPU9203 B      47.18  +      8.47
 15.Chmelar Lukás            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 B      47.40  +      9.09
 16.Krajícek Václav          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9101 A      47.41  +      9.10
 17.Tichy Tomás              TJ OK Tolar          TJH9201 B      48.35  +     10.04
 18.Kobrle Ales              OK Jilemnice         JIL9101 B      50.11  +     11.40
 19.Belohlavek Jiri          Orientacní klub TOM  ROZ9201 A      50.16  +     11.45
 20.Skara Vojtech            TJ Lokomotiva Teplic LTP9102        51.09  +     12.38
 21.Tichy Ondrej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 B      52.25  +     13.54
 22.Valach Ondrej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 B      52.32  +     14.01
 23.Suchy Jirí               OK Jihlava           SJI9201 B      52.49  +     14.18
 24.Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 B      52.54  +     14.23
 25.Kamenicky Tobiás         SK Orientacní sporty OSN9339 A      53.21  +     14.50
 26.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 B      54.34  +     16.03
 27.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B      55.02  +     16.31
 28.Kamaryt Michal           OK Potucky           PTK9203 B      55.47  +     17.16
 29.Frey Martin              OK Potucky           PTK9200 B      56.44  +     18.13
 30.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101        56.56  +     18.25
 31.Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíckuv  JHB9103 B      57.19  +     18.48
 32.Snobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B      57.21  +     18.50
 33.Kucera Michal            SK Studenec          STH9201 B      57.36  +     19.05
 34.Rusy Tomás               TJ Sokol Dobrichovic DCE9300 B      57.53  +     19.22
 35.Stach Jan                OK Jilemnice         JIL9103 C      58.01  +     19.30
 36.Kohout Jakub             OK Jiskra Novy Bor   BOR9200 B      58.55  +     20.24
 37.Zanda Matej              SK Chotebor          CTB9201 C      60.43  +     22.12
 38.Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B      61.14  +     22.43
 39.Vik Martin               OK Jilemnice         JIL9202 B      62.00  +     23.29
 40.Stránsky Jirí            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9100 B      62.36  +     24.05
 41.Valenta David            SK Praga Praha       PGP9100 B      63.31  +     25.00
 42.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B      63.47  +     25.16
 43.Kamenicky  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 B      64.36  +     26.05
 44.Landovsky Tomás          SK Praga Praha       PGP9103 B      67.05  +     28.34
 45.Machek Vojta             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9102 B      67.22  +     28.51
 46.Sedivy Ondrej            Sokol Kostelec n. C. KNC9103 B      67.59  +     29.28
 47.Bína Roman               MLOK Mariánské Lázne MLA9209 B      69.39  +     31.08
   .Kovár Tomás              KOB Baník Sokolov    BSO9101 B  DISK              
   .Cermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A  DISK              
   .Sulc Marek               KCT As               MAS9300    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14C        4.5km   90m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobar Stepán            KOB MOIRA Brno       ABM9106 B      33.01  +      0.00
  2.Kazda Adam               SK Radioklub Blansko RBK9104 B      41.40  +      8.39
  3.Mokry Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 B      42.16  +      9.15
  4.Novotny Ondrej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 B      44.34  +     11.33
  5.Stefec Jaroslav          SK Chrast            CHT9101 C      53.21  +     20.20
  6.Otrusina Jan             KOB MOIRA Brno       ABM9225 C      57.18  +     24.17
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        7.3km  170m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pátek Lukás              SOOB Spartak Rychnov SRK8905 B      46.05  +      0.00
  2.Kucera Petr              OOB TJ Turnov        TUR8902 B      48.29  +      2.24
  3.Danek Jáchym             OOS TJ Spartak Vrchl VRL8901 B      49.02  +      2.57
  4.Kamenicky Matej          SK Orientacní sporty OSN9036 A      50.38  +      4.33
  5.Lejsek Tadeás            SK Praga Praha       PGP8903 B      50.56  +      4.51
  6.Stransky Vojtech         SK Kotlárka Praha    DKP9005 A      52.19  +      6.14
  7.Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 B      53.16  +      7.11
  8.Sabatka Zdenek           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 B      53.25  +      7.20
  9.Nykodym Milos            SK Zabovresky Brno   ZBM9005 A      54.18  +      8.13
 10.Myslivecek Marek         SK Praga Praha       PGP8908 C      54.37  +      8.32
 11.Pavlu Ondrej             SK Praga Praha       PGP8904 A      54.58  +      8.53
 12.Tkadlec Josef            VSTJ Stavební fakult FSP9001 B      56.06  +     10.01
 13.Hájek Stepán             SK Chotebor          CTB8901 B      56.19  +     10.14
 14.Brendl Radek             SK lyzování a OB Nov NPA9002 B      56.22  +     10.17
 14.Kloucek Tomás            SK Studenec          STH9002 B      56.22  +     10.17
 16.Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE9000 A      57.01  +     10.56
 17.Cerny Vojtech            OK Jilemnice         JIL9006 B      57.54  +     11.49
 18.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B      58.17  +     12.12
 19.Stuchlík Jaroslav        SK lyzování a OB Nov NPA8901 B      58.22  +     12.17
 20.Tengler Martin           MLOK Mariánské Lázne MLA8901 B      58.53  +     12.48
 21.Zitny Tomás              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8901        60.51  +     14.46
 22.Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B      60.52  +     14.47
 23.Cervinka Jan             SK Praga Praha       PGP8902 B      61.29  +     15.24
 24.Kovár Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 B      62.23  +     16.18
 25.Sabatka Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK9001 B      63.08  +     17.03
 26.Havlícek Lukás           OK Jilemnice         JIL9003 B      63.42  +     17.37
 27.Cech Ladislav            OK Jiskra Novy Bor   BOR9000 B      64.23  +     18.18
 28.Exner Jan                SK Studenec          STH9001 B      67.02  +     20.57
 29.Tomalík Ondrej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 C      67.29  +     21.24
 30.Karvánek Matous          OK Jiskra Novy Bor   BOR9006 B      68.55  +     22.50
 31.Hausvater Jan            TJ Slavia Hradec Krá SHK9005 C      69.48  +     23.43
 32.Pavel Tomás              TJ Slavia Hradec Krá SHK9006 B      71.17  +     25.12
 33.Kult Martin              Lokomotiva Trutnov   LTU9002 B      71.26  +     25.21
 34.Hradil Frantisek         OK Chrastava         CHA8900 B      77.43  +     31.38
 35.Frey Marek               SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9001 B      85.00  +     38.55
 36.Frank Jan                KCT As               MAS9001 B      88.23  +     42.18
 37.Pichal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C      94.03  +     47.58
 38.Ruzicka Adam             OOB Trebíc           TTR9006 C      98.14  +     52.09
   .Betlach Martin           SK Kotlárka Praha    DKP9000 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        6.1km  135m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 B      48.46  +      0.00
  2.Simácek Karel            KOB MOIRA Brno       ABM8901 B      53.29  +      4.43
  3.Mudra Martin             TJ Sokol Hostivice   HCE8902 C      69.11  +     20.25
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        8.4km  170m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 A      49.05  +      0.00
  2.Malis Jirí               OK Jilemnice         JIL8806 A      50.24  +      1.19
  3.Justa  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK8701 A      51.15  +      2.10
  4.Perutka Jan              OK Jilemnice         JIL8808 A      51.29  +      2.24
  5.Samek Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8701 B      52.57  +      3.52
  6.Zelinka Jirí             SK Zabovresky Brno   ZBM8740 A      53.48  +      4.43
  7.Budín Václav             OK Jilemnice         JIL8705 B      56.21  +      7.16
  8.Vlcek Petr               OOB TJ Turnov        TUR8703 B      56.36  +      7.31
  9.Vrabec Tomás             AC Sparta Praha      SCP8701 B      58.07  +      9.02
 10.Fliegl Ondrej            SK Praga Praha       PGP8703 B      61.18  +     12.13
 11.Fiala Martin             OOB Trebíc           TTR8801 B      61.19  +     12.14
 12.Safránek Michal          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8804        61.36  +     12.31
 13.Kopecky Ondrej           OK Lokomotiva Pardub LPU8704 A      61.50  +     12.45
 14.Kamaryt Tomás            OK Potucky           PTK8805 B      62.50  +     13.45
 15.Kycl Josef               OK 99 Hradec Králové PHK8804 B      63.59  +     14.54
 16.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B      64.13  +     15.08
 17.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 B      64.29  +     15.24
 18.Cernik Pavel             SK Orientacní sporty OSN8732 B      64.34  +     15.29
 19.Tuma Marek               OK Jilemnice         JIL8803 B      65.10  +     16.05
 20.Novak Daniel             OK Doksy             DOK8700 B      66.50  +     17.45
 21.Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 B      67.21  +     18.16
 22.Mejznar Radek            OOS TJ Spartak Vrchl VRL8802        68.29  +     19.24
 23.Modry Marek              AC Sparta Praha      SCP8807 C      68.44  +     19.39
 24.Cejka Michal             TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8702 B      69.00  +     19.55
 25.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 B      69.40  +     20.35
 26.Srb Tomás                OK Jiskra Novy Bor   BOR8801 B      70.08  +     21.03
 27.Gabriel Vojtech          SKOB Ostrov          ONO8702 B      70.47  +     21.42
 28.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B      71.31  +     22.26
 29.Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 B      74.17  +     25.12
 30.Balajka David            KOB TRETRA Praha     TAP8703 C      74.39  +     25.34
 31.Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP8801 C      74.49  +     25.44
 32.Lzícar Martin            KOB Dobruska         DOB8803        83.37  +     34.32
 33.Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C      89.24  +     40.19
   .Rajnosek Matej           SK Orientacní sporty OSN8800 A  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        7.2km  155m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801        68.10  +      0.00
  2.Petrov Michal            SK Praga Praha       PGP8801       100.52  +     32.42
 
Konečné výsledky kategorie: H20B       10.8km  195m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Palas Jan                Sportcentrum Jicín   SJC8507 E      59.40  +      0.00
  2.Holas Ondrej             OOB TJ Turnov        TUR8501 R      61.25  +      1.45
  3.Chromy Adam              SK Zabovresky Brno   ZBM8841 A      62.49  +      3.09
  4.Weber Michal             Polish Junior Nation PL1            63.58  +      4.18
  5.Balcar  Ales             OK 99 Hradec Králové PHK8602 A      65.38  +      5.58
  6.Chmelar Tomás            TJ Slavia Hradec Krá SHK8501 B      69.55  +     10.15
  7.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 A      70.11  +     10.31
  8.Dusátko  Jan             OK 99 Hradec Králové PHK8501 B      70.47  +     11.07
  9.Pancerowicz Tomasz       Polish Junior Nation PL1            73.00  +     13.20
 10.Svoboda Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK8508 B      73.17  +     13.37
 11.Silhavy Jakub            OK Lokomotiva Plzen  LPM8500 B      75.43  +     16.03
 12.Nowacki Lukasz           Polish Junior Nation PL1            75.50  +     16.10
 13.Fukátko Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8503 B      77.55  +     18.15
 14.Zajíc Vítezslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 B      80.29  +     20.49
 15.Vlach Martin             SK Kotlárka Praha    DKP8605 B      81.37  +     21.57
 16.Hojsák Ondrej            VSK MZLU Brno        VBM8603 B      81.59  +     22.19
 17.Mazurek Filip            Polish Junior Nation PL1            82.06  +     22.26
 18.Klusácek Jan             TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8615 B      84.52  +     25.12
 19.Kastánek Petr            OK Lokomotiva Pardub LPU8607 B      86.45  +     27.05
 20.Budaj Radoslav           OB Rozmaryn Litomeri DLT8601 B      90.29  +     30.49
 21.Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8604 B      90.57  +     31.17
 22.Zmek Ondrej              KOB TRETRA Praha     TAP8609 C      98.37  +     38.57
 23.Paták Pavel              TJ Kasperské Hory    KSH8501 B     106.16  +     46.36
 24.Juzek Martin             SK Kotlárka Praha    DKP8604 B     117.10  +     57.30
 25.Cabrnoch Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C     118.20  +     58.40
   .Kysilko Zdenek           SK Chrast            CHT8601 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B       14.3km  290m 29k  Ranking:0.9208 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovár Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 C      79.07  +      0.00  R: 9274b
  2.Kozák Osvald             TJ Tesla Brno        TBM8201 R      79.34  +      0.27  R: 9222b
  3.Zrídkavesely Libor       SK Zabovresky Brno   ZBM7207 E      80.23  +      1.16  R: 9128b
  3.Grabowski Maciej         Polish Orienteering  PL2            80.23  +      1.16  R: 9128b
  5.Pleticha Richard         TJ Elektrárny Kadan  TCE7502 R      81.18  +      2.11  R: 9022b
  6.Kozak Petr               USK Praha            VSP6501 C      81.41  +      2.34  R: 8978b
  7.Janata Martin            SK Kotlárka Praha    DKP8306 R      81.55  +      2.48  R: 8951b
  8.Zikmund Zdenek           Sportcentrum Jicín   SJC6705 R      81.56  +      2.49  R: 8949b
  9.Udrzal Tomás             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E      82.14  +      3.07  R: 8914b
 10.Bernaciak Aleksander     Polish Orienteering  PL2            82.20  +      3.13  R: 8902b
 11.Liscinsky Zdenek         TJ Tesla Brno        TBM8215 R      83.10  +      4.03  R: 8806b
 12.Vodrázka Ondrej          KOS Slavia VS Plzen  VPM7702 R      83.37  +      4.30  R: 8754b
 13.Novotny  Tomás           OK 99 Hradec Králové PHK8101 C      84.01  +      4.54  R: 8708b
 14.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 C      84.14  +      5.07  R: 8683b
 15.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E      84.49  +      5.42  R: 8616b
 16.Mateju Lubos             SK Praga Praha       PGP7601 E      85.37  +      6.30  R: 8523b
 17.Kabáth David             SK Zabovresky Brno   ZBM8433 C      86.46  +      7.39  R: 8390b
 18.Fucík Karel              VSK MZLU Brno        VBM7246 R      86.57  +      7.50  R: 8369b
 19.Halama Jakub             Klub vytrvalostních  KSU7940        87.07  +      8.00  R: 8350b
 20.Pasek Frantisek          SK Kotlárka Praha    DKP7600 C      87.28  +      8.21  R: 8309b
 21.Kaderávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C      87.29  +      8.22  R: 8307b
 22.Budík Radek              TJ Elektrárny Kadan  TCE7201 R      87.42  +      8.35  R: 8282b
 23.Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C      87.44  +      8.37  R: 8278b
 24.Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C      87.55  +      8.48  R: 8257b
 25.Henek Vladan             SK Prostejov         JPV8002 R      88.04  +      8.57  R: 8240b
 26.Jirku Libor              VSTJ Ekonom Praha    EKP8302 C      88.18  +      9.11  R: 8213b
 27.Srámek Jaromír           Klub vytrvalostních  KSU5801        88.31  +      9.24  R: 8188b
 28.Zaleski Marcin           Polish Orienteering  PL2            89.00  +      9.53  R: 8132b
 29.Hora Vojtech             SK Praga Praha       PGP8301 C      89.07  +     10.00  R: 8119b
 30.Novák Zdenek             SK lyzování a OB Nov NPA7701 C      89.36  +     10.29  R: 8063b
 31.Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C      89.50  +     10.43  R: 8036b
 32.Janovsky Tomás           SK Praga Praha       PGP6401 C      89.53  +     10.46  R: 8030b
 33.Broz Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C      90.17  +     11.10  R: 7984b
 34.Dosla Jan                TJ Tesla Brno        TBM7412 C      90.33  +     11.26  R: 7953b
 35.Palát Petr               KOB MOIRA Brno       ABM7415 C      90.34  +     11.27  R: 7951b
 36.Besta Michal             SK Jamnice           JAM7600 C      90.55  +     11.48  R: 7911b
 37.Gregor Martin            SK Chotebor          CTB7701 C      91.05  +     11.58  R: 7891b
 38.Lebeda Dusan             VSTJ Ekonom Praha    EKP7301 C      91.10  +     12.03  R: 7882b
 39.Pilar Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C      91.18  +     12.11  R: 7866b
 40.Pokorny Ondrej           SK Praga Praha       PGP7506 C      91.49  +     12.42  R: 7807b
 41.Vobr Marek               OK Jiskra Novy Bor   BOR7801 C      91.52  +     12.45  R: 7801b
 42.Jirásek Ales             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C      92.10  +     13.03  R: 7766b
 43.Krcál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 C      92.34  +     13.27  R: 7720b
 44.Sysel Ondrej             SK Praga Praha       PGP8302 C      92.44  +     13.37  R: 7701b
 44.Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 C      92.44  +     13.37  R: 7701b
 46.Kheil Radim              TJ Spartak První Brn PBM7301 C      93.01  +     13.54  R: 7668b
 47.Veverka Tomás            OOB Vamberk          VAM8401 C      93.25  +     14.18  R: 7622b
 48.Novák Michal             SK Praga Praha       PGP8205 C      93.34  +     14.27  R: 7604b
 49.Knízek Jirí              OK Lokomotiva Pardub LPU8204 C      94.25  +     15.18  R: 7506b
 50.Král Michal              SK Chotebor          CTB8201 C      94.47  +     15.40  R: 7464b
 51.Prokop Petr              SK Zabovresky Brno   ZBM7908 C      95.12  +     16.05  R: 7416b
 52.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C      95.13  +     16.06  R: 7414b
 53.Safka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C      95.31  +     16.24  R: 7379b
 54.Procházka Jan            SK Kotlárka Praha    DKP8201 C      95.34  +     16.27  R: 7373b
 55.Svoboda Ondrej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C      95.55  +     16.48  R: 7333b
 56.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C      96.11  +     17.04  R: 7302b
 57.Zimermann Pavel          TJ Sokol Kremze      KRE6401 C      96.23  +     17.16  R: 7279b
 58.Kozina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C      96.27  +     17.20  R: 7271b
 58.Procházka Jirí           TJ Tesla Brno        TBM7633 C      96.27  +     17.20  R: 7271b
 60.Fiser Jirí               SK Slavia Praha      SLP8503 A      96.29  +     17.22  R: 7267b
 61.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 A      97.08  +     18.01  R: 7192b
 62.Král Ales                SK Chotebor          CTB7801 C      97.22  +     18.15  R: 7165b
 62.Brabec Jaroslav          SK Zabovresky Brno   ZBM8242 C      97.22  +     18.15  R: 7165b
 64.Vítek Tomás              SOOB Spartak Rychnov SRK7704 C      97.25  +     18.18  R: 7160b
 65.Sedlák Radek             KOB Dobruska         DOB7500        97.49  +     18.42  R: 7113b
 66.Matras Tomás             SK Chrast            CHT8001 C      97.55  +     18.48  R: 7102b
 67.Kotátko Zdenek           Sportcentrum Jicín   SJC7701 C      98.37  +     19.30  R: 7021b
 68.Holas Tomas              SK Jamnice           JAM7800 C      98.51  +     19.44  R: 6994b
 69.Kratochvil Martin        OK Jihlava           SJI8304 C      98.53  +     19.46  R: 6990b
 70.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C      99.02  +     19.55  R: 6973b
 71.Procházka Tomás          SK Kotlárka Praha    DKP8200 C      99.23  +     20.16  R: 6932b
 72.Kunart  Tomás            OK 99 Hradec Králové PHK7205 C      99.31  +     20.24  R: 6917b
 73.Hybl Lukás               SK Praga Praha       PGP7504 C      99.37  +     20.30  R: 6905b
 74.Zrnik Tomas              SKOB Zlín            TZL7118 C      99.46  +     20.39  R: 6888b
 75.Doucha Jirí              TJ Start Náchod      SNA7105 C      99.48  +     20.41  R: 6884b
 76.Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C     101.16  +     22.09  R: 6715b
 77.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     101.33  +     22.26  R: 6682b
 78.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     101.49  +     22.42  R: 6651b
 79.Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C     101.52  +     22.45  R: 6645b
 80.Prikryl Petr             TJ Spartak První Brn PBM6707 C     102.20  +     23.13  R: 6591b
 81.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C     102.27  +     23.20  R: 6578b
 82.Kolek Petr               TJ Loko Ceská Trebov CET7501 C     102.29  +     23.22  R: 6574b
 83.Sokolár Zdenek           TJ Start Náchod      SNA7201 C     103.03  +     23.56  R: 6509b
 84.Korínek Jindrich         OOB TJ Turnov        TUR8406 R     103.42  +     24.35  R: 6434b
 85.Cech Jan                 VSTJ Stavební fakult FSP7900 C     104.00  +     24.53  R: 6399b
 86.Novák Jirí               SK lyzování a OB Nov NPA7502 R     106.19  +     27.12  R: 6131b
 87.Kadavy Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     108.00  +     28.53  R: 5937b
 88.Hlavác Jirí              TJ Tesla Brno        TBM6116 C     108.08  +     29.01  R: 5921b
 89.Lestínsky Tomás          KOB Dobruska         DOB7801       136.10  +     57.03  R: 2682b
   .Bláha Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK8215 C  DISK              
   .Ptácek Ondrej            TJ Tesla Brno        TBM7120 C  DISK              
   .Mazal Zdenek             VSK MZLU Brno        VBM8103 C  DISK              
   .Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C       11.6km  250m 24k  Ranking:0.7199 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hikl Tomás               SK Radioklub Blansko RBK8146 C      65.42  +      0.00  R: 7675b
  2.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E      70.46  +      5.04  R: 7156b
  3.Horálek Radek            SK Kotlárka Praha    DKP8013 C      74.35  +      8.53  R: 6766b
  4.Krejsa Jan               SK Chrast            CHT8701 A      75.17  +      9.35  R: 6694b
  5.Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C      75.48  +     10.06  R: 6641b
  6.Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzen  LPM7901        76.32  +     10.50  R: 6566b
  7.Zemla Tomas              AC Sparta Praha      SCP7105 C      78.34  +     12.52  R: 6358b
  8.Sindelka Antonín         SK Radioklub Blansko RBK7215 C      78.56  +     13.14  R: 6320b
  9.Touzil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C      80.00  +     14.18  R: 6211b
 10.Svoboda Lukás            TJ Slavia Hradec Krá SHK7905 C      80.11  +     14.29  R: 6193b
 11.Kozumplík Ales           VSK MZLU Brno        VBM8403 C      80.15  +     14.33  R: 6186b
 12.Naporowski Vladislav     KOB Baník Sokolov    BSO8303 C      80.20  +     14.38  R: 6177b
 13.Balák Otakar             OK Jiskra Novy Bor   BOR8101 C      80.41  +     14.59  R: 6141b
 14.Jirousek Pavel           OK Lokomotiva Plzen  LPM7704        80.59  +     15.17  R: 6111b
 15.Krístek Lukás            VSTJ Ekonom Praha    EKP7100        81.15  +     15.33  R: 6083b
 16.Kuzel Tomas              VSTJ Stavební fakult FSP7610 C      82.39  +     16.57  R: 5940b
 17.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C      82.56  +     17.14  R: 5911b
 18.Cernin Zbynek            USK Praha            VSP6901 C      82.58  +     17.16  R: 5908b
 19.Drbal Jan                SK Praga Praha       PGP7101 C      83.06  +     17.24  R: 5894b
 20.Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C      83.10  +     17.28  R: 5887b
 21.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C      83.11  +     17.29  R: 5886b
 22.Jedlicka Marek           TJ Slavia Hradec Krá SHK7502 C      83.17  +     17.35  R: 5875b
 23.Popjuk Viktor            SKP OLYMP Praha      OLP7614 C      83.26  +     17.44  R: 5860b
 24.Cichy  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C      83.31  +     17.49  R: 5851b
 25.Teringl Radek            TJ OB Ceské Budejovi VCB6502 C      83.52  +     18.10  R: 5816b
 26.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C      83.59  +     18.17  R: 5804b
 27.Korecky Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C      84.22  +     18.40  R: 5765b
 28.Drzka Stepán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C      84.31  +     18.49  R: 5749b
 29.Macek Jirí               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C      84.34  +     18.52  R: 5744b
 30.Rada Pavel               KOB MOIRA Brno       ABM7401 C      85.16  +     19.34  R: 5672b
 31.Krenek Jaroslav          KOS Slavia VS Plzen  VPM7502 C      85.27  +     19.45  R: 5654b
 32.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C      85.57  +     20.15  R: 5602b
 33.Peterka Frantisek        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C      86.26  +     20.44  R: 5553b
 34.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slany  SLA8002 C      86.43  +     21.01  R: 5524b
 35.Rehák Pavel              OOB Vamberk          VAM8402 C      86.57  +     21.15  R: 5500b
 36.Fejk Zbynek              Sportcentrum Jicín   SJC7501 C      87.56  +     22.14  R: 5400b
 37.Borovicka Milan          VSTJ Stavební fakult FSP6104 C      88.24  +     22.42  R: 5352b
 38.Stastny Karel            SK Chotebor          CTB7901 C      88.44  +     23.02  R: 5318b
 39.Stepanek Ondrej          AC Sparta Praha      SCP8304 C      88.48  +     23.06  R: 5311b
 40.Zrostlík Marek           TJ AERO Odolena Voda ODV7101        88.55  +     23.13  R: 5299b
 41.Hanc Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001        89.04  +     23.22  R: 5284b
 42.Jirka Jakub              VSK VSB TU Ostrava   VOV7905 C      89.33  +     23.51  R: 5234b
 43.Pribík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C      89.41  +     23.59  R: 5220b
 44.Sebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C      90.09  +     24.27  R: 5173b
 45.Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C      90.18  +     24.36  R: 5157b
 46.Klimes Petr              TJ Sokol Kremze      KRE7701 C      91.20  +     25.38  R: 5052b
 47.Balco Tomás              VSSK MFF UK Praha    MFP7604        92.34  +     26.52  R: 4925b
 48.Jezek Lukás              OK Chrastava         CHA8604 B      93.00  +     27.18  R: 4881b
 49.Minarík Lubos            TJ Tesla Brno        TBM5711 C      93.30  +     27.48  R: 4830b
 50.Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101 C      93.35  +     27.53  R: 4821b
 51.Vokál Vojtech            OK Chrastava         CHA7900 C      93.44  +     28.02  R: 4806b
 52.Konderla Michal          OK Jilemnice         JIL8402 C      93.57  +     28.15  R: 4784b
 53.Cincibus Pavel           VSTJ Stavební fakult FSP6605 C      94.16  +     28.34  R: 4751b
 54.Vondra Jirí              VSTJ Stavební fakult FSP7600 C      94.19  +     28.37  R: 4746b
 55.Liscinsky Tomás          TJ Tesla Brno        TBM8411 C      94.43  +     29.01  R: 4705b
 56.Kucerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C      95.16  +     29.34  R: 4649b
 57.Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C      95.48  +     30.06  R: 4595b
 58.Kubícek Zdenek           OOB TJ Turnov        TUR7902 C      95.58  +     30.16  R: 4578b
 59.Tichy Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C      96.10  +     30.28  R: 4557b
 60.Kutlvasr Rudolf          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C      97.03  +     31.21  R: 4467b
 61.Robotka Libor            TJ Spartak První Brn PBM5303 C      97.39  +     31.57  R: 4405b
 62.Pátek Richard            SK Zabovresky Brno   ZBM7609 C      97.41  +     31.59  R: 4402b
 63.Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C      98.48  +     33.06  R: 4288b
 64.Orany Tomás              OK Jihlava           SJI7311 C      98.50  +     33.08  R: 4284b
 65.Kubícek Michal           OOB TJ Turnov        TUR8403 C      99.11  +     33.29  R: 4248b
 66.Kucera Petr              VSSK MFF UK Praha    MFP7602       101.07  +     35.25  R: 4051b
 67.Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C     101.44  +     36.02  R: 3987b
 68.Hrouda Martin            VSTJ Stavební fakult FSP7612 C     102.17  +     36.35  R: 3931b
 69.Krivánek Martin          KOB MOIRA Brno       ABM7312 C     102.55  +     37.13  R: 3866b
 70.Janás Jirí               OK Jiskra Novy Bor   BOR6201 C     103.27  +     37.45  R: 3812b
 71.Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 B     103.38  +     37.56  R: 3793b
 72.Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C     104.20  +     38.38  R: 3721b
 73.Tomásek Jakub            VSTJ Stavební fakult FSP7613 C     105.07  +     39.25  R: 3641b
 73.Talavasek Kamil          OK Jihlava           SJI8404 C     105.07  +     39.25  R: 3641b
 75.Toman Ondrej             TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7517 C     107.09  +     41.27  R: 3433b
 76.Tojnar Jan               VSTJ Stavební fakult FSP6701 C     108.01  +     42.19  R: 3344b
 77.Janecek Jura             VSTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     108.28  +     42.46  R: 3298b
 78.Rous Pavel               VSK MZLU Brno        VBM8102 C     111.53  +     46.11  R: 2949b
 79.Perina Jan               VSSK MFF UK Praha    MFP7601       114.47  +     49.05  R: 2652b
 80.Hric Jan                 VSSK MFF UK Praha    MFP6300       119.05  +     53.23  R: 2212b
 81.Cecka Jirí               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600 C     119.10  +     53.28  R: 2203b
 82.Mulícek Ondrej           KOB MOIRA Brno       ABM7405 C     121.51  +     56.09  R: 1929b
 83.Jedlicka Lukás           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     122.30  +     56.48  R: 1862b
 84.Halír Radim              VSSK MFF UK Praha    MFP7000       123.52  +     58.10  R: 1723b
 85.Pospísil Jirí            TJ Spartak První Brn PBM7401 C     125.41  +     59.59  R: 1537b
 86.Tkadlec Josef            VSTJ Stavební fakult FSP6002 C     133.26  +     67.44  R:  744b
 87.Ryjácek Jan              OK Lokomotiva Plzen  LPM8004       133.30  +     67.48  R:  737b
 88.Dolezel Tomás            SK Kotnov Tábor      KTA7701 C     137.14  +     71.32  R:  355b
   .Kurfürst Pavel           VSTJ Stavební fakult FSP7400 C  DISK              
   .Zlamal Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7004 C  DISK              
   .Zácek Martin             VSTJ Stavební fakult FSP6803 C  DISK              
   .Skoda Jáchym             TJ Start Náchod      SNA8702 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        7.0km  160m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nechanicky Pavel         SK Orientacní sporty OSN7209 C      62.02  +      0.00  R:    0b
  2.Mokry Jan                KOB MOIRA Brno       ABM6611 C      77.27  +     15.25  R:    0b
  3.Filipovsky Pavel         Klub turistu a lyzar YBM7501 C      88.44  +     26.42  R:    0b
  4.Soldan Michal            KOB MOIRA Brno       ABM8501 C      89.44  +     27.42  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        9.9km  180m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vobornik Petr            SK Chotebor          CTB6601 C      63.47  +      0.00
  2.Kamenicky  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C      67.26  +      3.39
  3.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C      67.55  +      4.08
  4.Pilar Karel              KCT As               MAS5501        68.26  +      4.39
  5.Novotny  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C      69.39  +      5.52
  6.Hrouda Petr              VSK MZLU Brno        VBM6900 C      71.18  +      7.31
  7.Vondrous Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201        73.15  +      9.28
  8.Procházka Josef          KOB Konice           KON7219        73.27  +      9.40
  9.Cechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C      73.33  +      9.46
 10.Karvánek Petr            OK Jiskra Novy Bor   BOR6600 C      77.28  +     13.41
 11.Maly Evzen               OK Jilemnice         JIL6102 C      78.22  +     14.35
 12.Drábek Jan               SK Meteor Kacerov Pr MKP6700 C      78.26  +     14.39
 13.Havlícek Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C      82.20  +     18.33
 14.Mutinsky Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C      87.00  +     23.13
 15.Halac Jaro               Farmaceut Bratislava FBA6701        87.47  +     24.00
 16.Hubácek Libor            TJ Slovan Luhacovice LCE6721        93.11  +     29.24
 17.Kubu Jaroslav            SKP OLYMP Praha      OLP6701 C      97.15  +     33.28
 18.Zitny Tomás              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401       100.00  +     36.13
 19.Janda Jirí               I. Prazsky SK neslys KNP7003       109.38  +     45.51
   .Král Martin              OK Jilemnice         JIL6101 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35C        7.2km  155m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Adámek Libor             KOB MOIRA Brno       ABM6707 C      57.07  +      0.00
  2.Gross Michal             KOB MOIRA Brno       ABM6946 C      64.32  +      7.25
  3.Horky Tomás              TJ Tesla Brno        TBM6747 C      66.44  +      9.37
  4.Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C      69.31  +     12.24
  5.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6113 C      69.56  +     12.49
  6.Svanda David             KOB MOIRA Brno       ABM7001 C      70.27  +     13.20
  7.Suchy Jirí               OK Jihlava           SJI6601 C      71.40  +     14.33
  8.Berka Milan              SK Radioklub Blansko RBK6312 C      73.41  +     16.34
  9.Kovár Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102        75.37  +     18.30
 10.Najbrt Tomas             DDM Valasské Meziríc VMZ5607 C      76.05  +     18.58
 11.Hruska Tomás             Klub turistu a lyzar YBM6401 C      79.53  +     22.46
 12.Veselsky Martin          OOB Trebíc           TTR69   C      92.41  +     35.34
 13.Pekárek Ales             SK Radioklub Blansko RBK6602 C      93.21  +     36.14
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        9.2km  175m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejcí Jaroslav          OK Jiskra Novy Bor   BOR6302 C      59.42  +      0.00
  2.Poloprutsky Tomás        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C      61.50  +      2.08
  3.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázne MLA5801 C      62.02  +      2.20
  4.Hradecky Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C      63.20  +      3.38
  5.Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázne MLA5701 C      67.04  +      7.22
  6.Teply Jirí               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C      67.13  +      7.31
  7.Nespor Jan               OOB Trebíc           TTR6101 C      67.35  +      7.53
  8.Silhavy Miroslav         OK Lokomotiva Plzen  LPM5800        70.02  +     10.20
  9.Hájek Jirí               OK Potucky           PTK6401 C      70.17  +     10.35
 10.Nykodym Petr             TJ Tesla Brno        TBM6307 C      71.15  +     11.33
 11.Funda Jirí               OK Andante Písek     API6401 C      74.03  +     14.21
 12.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C      76.54  +     17.12
 13.Chmelar Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C      77.54  +     18.12
 14.Machovic Ivo             Jizersky klub OB Fry FYD6200 C      78.24  +     18.42
 15.Kula Jirí                OOB Vamberk          VAM6102 C      78.41  +     18.59
 16.Suk Jirí                 VSSK MFF UK Praha    MFP6401        78.49  +     19.07
 17.Hlavácek  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C      80.24  +     20.42
 18.Roudny Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C      81.05  +     21.23
 19.Petrácek Ales            OK Jihlava           SJI6301 C      81.06  +     21.24
 20.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C      81.49  +     22.07
 21.Kavka Jirí               AC Sparta Praha      SCP5900 C      82.00  +     22.18
 22.Kohl Jirí                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C      82.46  +     23.04
 23.Svoboda Slavomir         SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5801 C      84.35  +     24.53
 24.Stránsky Jirí            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6300 C      84.45  +     25.03
 25.Dokulil Miroslav         OK Jihlava           SJI6101        85.06  +     25.24
 26.Procházka Tomás          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C      86.22  +     26.40
 27.Hartl Zdenek             TJ AERO Odolena Voda ODV6300        86.41  +     26.59
 28.Petrzela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C      89.21  +     29.39
 29.Betlach Miroslav         SK Kotlárka Praha    DKP6300 C      89.26  +     29.44
 30.Kuncír Jaroslav          TJ Jiskra Havlíckuv  JHB6301 C      89.34  +     29.52
 31.Boril Petr               SK Orientacní sporty OSN6207 C      91.23  +     31.41
 32.Pavlu Jaroslav           TJ Sokol Dobrichovic DCE6100 C      95.04  +     35.22
 33.Mádle Petr               TJ Slavia Hradec Krá SHK6101 C     104.37  +     44.55
 34.Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP6101 C     120.33  +     60.51
   .Korinek Zdenek           OK Doksy             DOK6200 C  DISK              
   .Lejsek Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN6201    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        8.2km  160m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C      54.15  +      0.00
  2.Skorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C      55.02  +      0.47
  3.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C      56.27  +      2.12
  4.Sebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C      57.14  +      2.59
  5.Fedor Jozef              Pezinok              SPE5701        59.05  +      4.50
  6.Krafka Jirí              OK Jiskra Novy Bor   BOR5500 C      60.19  +      6.04
  7.Hirs Libor               VSK MZLU Brno        VBM6000 C      60.59  +      6.44
  8.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobrichovic DCE5500 C      61.53  +      7.38
  9.Dikos Pavel              KOB Decín            LDC6002 C      62.38  +      8.23
 10.Sombota Jirí             Lokomotiva Trutnov   LTU5901 C      63.14  +      8.59
 11.Tupec Jirí               OOB Vamberk          VAM5801 C      64.11  +      9.56
 12.Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C      64.29  +     10.14
 13.Gazdacko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C      65.04  +     10.49
 14.Kamenicky Radan          SK Orientacní sporty OSN6004 C      65.06  +     10.51
 15.Konopac Jiri             OOB TJ Turnov        TUR5803 C      65.24  +     11.09
 16.Stefec Jaroslav          SK Chrast            CHT5801 C      67.27  +     13.12
 17.Dockal Zdenek            SK Tyniste nad Orlic TYN5601 C      68.26  +     14.11
 18.Behoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C      69.14  +     14.59
 19.Choteticky Václav        KCT As               MAS5200        69.25  +     15.10
 20.Dusátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C      69.57  +     15.42
 21.Jaros Vladimír           TJ Sokol Dobrichovic DCE5400 C      70.10  +     15.55
 22.Klusácek Martin          OOB Trebíc           TTR5601 C      70.27  +     16.12
 23.Ludvík Petr              TJ Stadion Novy Bor  STB5701 C      70.54  +     16.39
 24.Kelnar Lubomír           TJ AERO Odolena Voda ODV5800        71.23  +     17.08
 25.Dolezal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C      71.35  +     17.20
 26.Sláma Dusan              TJ Tesla Brno        TBM4730 C      71.56  +     17.41
 27.Fanta Miroslav           VSTJ Ekonom Praha    EKP5800 C      72.40  +     18.25
 28.Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C      73.01  +     18.46
 29.Svic Michal              SK Praga Praha       PGP5700 C      73.10  +     18.55
 30.Wurzel Bretislav         SK Orientacní sporty OSN6005 C      73.18  +     19.03
 31.Tomascin Jaroslav        SK Meteor Kacerov Pr MKP5800 C      74.15  +     20.00
 32.Sámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601 C      74.55  +     20.40
 33.Precek Zdenek            AC Sparta Praha      SCP5200 C      76.00  +     21.45
 34.Dlouhy Jirí              SK Kotlárka Praha    DKP5700 C      76.43  +     22.28
 35.Blabla Zdenek            SKP Ceské Budejovice PCB5901 C      78.17  +     24.02
 36.Choteticky Jan           KCT As               MAS5400        79.43  +     25.28
 37.Dolezel Antonín          SK Kotnov Tábor      KTA5401 C      80.05  +     25.50
 38.Pichal Jan               USK Praha            VSP5202 C      80.16  +     26.01
 39.Bochenek Milan           VSTJ Ekonom Praha    EKP5601 C      83.08  +     28.53
 40.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C      87.55  +     33.40
 41.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C      88.15  +     34.00
 42.Benes Vladimír           OK Jihlava           SJI5801        88.34  +     34.19
 43.Sorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C      88.52  +     34.37
 44.Sváb Jan                 VSTJ Stavební fakult FSP5801 C      96.57  +     42.42
 45.Vohadlo Jirí             SK Praga Praha       PGP5701 C     100.50  +     46.35
 46.Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C     102.02  +     47.47
 47.Dobes Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     115.42  +     61.27
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        6.6km  125m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Vladimír         VSK MZLU Brno        VBM5715 C      48.29  +      0.00
  2.Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C      61.38  +     13.09
  3.Komínek Jirí             TJ Tesla Brno        TBM4639 C      62.10  +     13.41
  4.Macku Jaromír            Klub turistu a lyzar YBM4602 C      71.58  +     23.29
  5.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C      75.15  +     26.46
  6.Hradecky Ludek           TJ Jiskra Havlíckuv  JHB5601 C      77.49  +     29.20
  7.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C      78.27  +     29.58
  8.Smerk Pavel              Klub turistu a lyzar YBM4135 C      78.36  +     30.07
  9.Hladky Pavel             VSK MZLU Brno        VBM5306 C      79.25  +     30.56
 10.Sabatka Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK5703 C      96.24  +     47.55
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        7.1km  155m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Farár Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C      51.27  +      0.00
  2.Hruska Jirí              SK Orientacní sporty OSN5501 C      51.37  +      0.10
  3.Sedivy Jirí              VSTJ Ekonom Praha    EKP5500 C      52.26  +      0.59
  4.Kalibán Jaroslav         SK lyzování a OB Nov NPA5101 C      52.31  +      1.04
  5.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C      52.35  +      1.08
  6.Skoda Premek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C      52.50  +      1.23
  7.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C      56.39  +      5.12
  8.Juracka Vojtech          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C      57.46  +      6.19
  9.Horinek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C      57.52  +      6.25
 10.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C      58.15  +      6.48
 11.Podsiadly Leszek         Polish Junior Nation PL1            60.45  +      9.18
 12.Cabrnoch Jirí            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C      60.54  +      9.27
 13.Zabloudil Pavel          TJ Tesla Brno        TBM5003 C      61.41  +     10.14
 14.Tichy Boris              KOB Dobruska         DOB5501        62.00  +     10.33
 15.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C      63.12  +     11.45
 16.Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C      63.18  +     11.51
 17.Laciga Jirí              KOS Slavia VS Plzen  VPM5101 C      64.17  +     12.50
 18.Sterba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C      68.06  +     16.39
 19.Sponar Jan               TJ Tesla Brno        TBM5004 C      69.22  +     17.55
 20.Sánka Bedrich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C      74.17  +     22.50
 21.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C      77.26  +     25.59
 22.Sysel Zdenek             SK Praga Praha       PGP5200 C      78.27  +     27.00
 23.Kubálek Zdenek           TJ Ruzená            RUZ5306 C      79.28  +     28.01
 24.Ptácek Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C      80.21  +     28.54
 25.Korecky Miroslav         KOB Temelín          TEM5501 C      81.47  +     30.20
 26.Kodys Václav             TJ Ruzená            RUZ5105 C      84.30  +     33.03
 27.Zemlicka Zbynek          SK Chrast            CHT5501 C      87.12  +     35.45
 28.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C      87.40  +     36.13
 29.Pavlík Miroslav          KOB Chemopetrol Litv LIT5301 C      89.04  +     37.37
 30.Záhorec Frantisek        SK Chrast            CHT5502 C      92.16  +     40.49
 31.Jedlicka Miroslav        KOB Chemopetrol Litv LIT5302 C      94.20  +     42.53
 32.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C      96.17  +     44.50
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        6.4km  130m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobar Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C      50.19  +      0.00
  2.Mrstík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C      53.04  +      2.45
  3.Chmelík Ales             VSK MZLU Brno        VBM4732 C      53.56  +      3.37
  4.Farár Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C      54.11  +      3.52
  5.Pospísil Jirí            SOK TJ Turnov        TUV4701 C      54.15  +      3.56
  6.Stehno Pavel             SK Kotlárka Praha    DKP4900 C      54.16  +      3.57
  7.Starka Frantisek         SK Chrast            CHT4801 C      55.17  +      4.58
  8.Trzpil Lech              Polish Orienteering  PL2            55.34  +      5.15
  9.Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C      56.15  +      5.56
 10.Knobloch Jindrich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C      56.59  +      6.40
 11.Mikan vladimir           Sportcentrum Jicín   SJC4805 C      57.11  +      6.52
 12.Koc Zdenek               SK Meteor Kacerov Pr MKP4700 C      58.14  +      7.55
 13.Svec Zdenek              SKOB STAVIMAT Slany  SLA4700 C      58.46  +      8.27
 14.Dolezal Libor            TJ Baník Ostrava OKD BOV4801 C      59.59  +      9.40
 15.Babicky Tomás            OB Rozmaryn Litomeri DLT5001 C      60.18  +      9.59
 15.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C      60.18  +      9.59
 17.Vítek Josef              SK Chrast            CHT4802        61.38  +     11.19
 18.Hamácek Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C      63.17  +     12.58
 19.Svadlena Jirí            KOB Chocen           CHC4601 C      63.24  +     13.05
 20.Rychtecky Josef          TJ OB Ceské Budejovi VCB4801 C      63.43  +     13.24
 21.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slany  SLA4600 B      65.28  +     15.09
 22.Kubícek Zdenek           OOB TJ Turnov        TUR4802 C      66.02  +     15.43
 23.Novák Karel              SK lyzování a OB Nov NPA5001 C      67.25  +     17.06
 24.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4711 C      68.02  +     17.43
 25.Fiala Milos              TJ Kasperské Hory    KSH4801 C      70.19  +     20.00
 26.Zlesák Zdenek            OK Jilemnice         JIL4701 C      73.06  +     22.47
 27.Sokolár Zdenek           TJ Start Náchod      SNA4501 C      73.24  +     23.05
 28.Tousek Miloslav          SK Meteor Kacerov Pr MKP5000 C      73.40  +     23.21
 29.Tvrdek Vojtech           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C      73.47  +     23.28
 30.Rysavy Vit               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C      84.08  +     33.49
 31.Paulícek Jirí            OK Jihlava           SJI4911        86.23  +     36.04
 32.Cepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C      88.01  +     37.42
 33.Cenovsky Jirí            SK Meteor Kacerov Pr MKP4900 C      93.17  +     42.58
   .Zeleny Vladimir          SK Praga Praha       PGP4800 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55C        5.7km  125m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vodrázka Oldrich         SK Hlinsko           HVC4701 C      60.17  +      0.00
  2.Dufek Jan                TJ Tesla Brno        TBM4231 C      68.06  +      7.49
    Mach Milan               Klub turistu a lyzar YBM3519 C  DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        5.5km  135m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cadil Jan                VSTJ Stavební fakult FSP4300 C      44.40  +      0.00
  2.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C      45.57  +      1.17
  3.Procházka Zdenko         SK Kotlárka Praha    DKP4300 C      47.20  +      2.40
  4.Fisák Jan                MLOK Mariánské Lázne MLA4401 C      47.43  +      3.03
  5.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C      48.29  +      3.49
  6.Nemec Vladimír           SKOB STAVIMAT Slany  SLA4202 C      54.25  +      9.45
  7.Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401 C      55.12  +     10.32
  8.Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C      55.42  +     11.02
  9.Grundel Ivan             TJ Slovan Jindrichuv SJH4201 C      58.38  +     13.58
 10.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C      60.50  +     16.10
 11.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C      62.18  +     17.38
 12.Stary Bretislav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C      63.14  +     18.34
 13.Smrha Frantisek          OK Jihlava           SJI4138 C      66.10  +     21.30
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        5.7km  125m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jicín   SJC3601 C      56.17  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C      59.15  +      2.58
  3.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C      62.24  +      6.07
  4.Mikulecky Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C      62.25  +      6.08
  5.Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU4001 C      63.23  +      7.06
  6.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C      63.48  +      7.31
  7.Krtensky Jaroslav        OK Jiskra Novy Bor   BOR3600 C      64.04  +      7.47
  8.Stindl Vladislav         TJ Sokol Kremze      KRE3701 C      70.50  +     14.33
  9.Langr Jan                OK Jiskra Novy Bor   BOR3601 C      73.41  +     17.24
 10.Durcat Jozef             SK Kotlárka Praha    DKP3800 C      74.01  +     17.44
 11.Pich Josef               TJ CZ Strakonice     CST4002 C      74.59  +     18.42
 12.Kalivoda Vladimir        Sokol Kostelec n. C. KNC3800 C      79.29  +     23.12
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        4.3km   90m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Reidinger Antonin        TJ Sokol Prazák      PVD3101 C      56.01  +      0.00
  2.Vondra Jaroslav          VSTJ Stavební fakult FSP3300 C      62.05  +      6.04
  3.Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. C. KNC3300 C      62.53  +      6.52
  4.Hanak Milan              VSTJ Stavební fakult FSP3400 C      66.28  +     10.27
  5.Semorád Milos            AC Sparta Praha      SCP3300 C      76.42  +     20.41
 
Konečné výsledky kategorie: H75B        3.7km   85m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Macoun Jindra            SK Praga Praha       PGP2700 C      48.39  +      0.00
  2.Mack Zdenek              Slavoj Praha         SJP2700 C      51.43  +      3.04
  3.Petr Miroslav            Trakce Praha         TKP2700        68.21  +     19.42
  4.Samohyl Richard          SK Praga Praha       PGP2800 C      68.43  +     20.04
  5.Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobrichovic DCE2200 C      73.23  +     24.44
  6.Kreisinger Vladimir      USK Praha            VSP2900 C      87.10  +     38.31
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.7km   75m 5k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ludvík Matyás            TJ Stadion Novy Bor  STB9801 C      17.17  +      0.00
  2.Hirs Otakar              VSK MZLU Brno        VBM9801 C      20.29  +      3.12
  3.Soska Marek              Klub turistu a lyzar YBM9801 C      22.18  +      5.01
  4.Hirsová Gabriela         VSK MZLU Brno        VBM9651 C      22.41  +      5.24
  5.Svec Petr                SK Chrast            CHT9901 C      22.42  +      5.25
  6.Svec Martin              SK Chrast            CHT9902 C      22.45  +      5.28
  7.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva-Ingsta LBM9898 C      22.55  +      5.38
  8.Bohatá Sárka             USK Praha            VSP            23.30  +      6.13
  9.Blatny Jan               KOB MOIRA Brno       ABM0008 C      23.38  +      6.21
 10.Kafka Matej              OK Jihlava           SJI            24.37  +      7.20
 11.Voborník Jakub           SK Chotebor          CTB0001        26.01  +      8.44
 12.Roudny Vemartin          OK Lokomotiva Pardub LPU            28.57  +     11.40
 13.Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C      29.10  +     11.53
 14.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobrichovic DCE0150        29.48  +     12.31
 15.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C      31.24  +     14.07
 16.Nechanická Klára         SK Orientacní sporty OSN0050        35.20  +     18.03
 17.Svanda Dalibor           KOB MOIRA Brno       ABM9911 C      35.36  +     18.19
 18.Hlavátová Anezka         TJ Tesla Brno        TBM            36.12  +     18.55
 19.Nespor Jan               OOB Trebíc           TTR0101 C      37.07  +     19.50
 20.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM0151 C      42.55  +     25.38
 21.Radova Katerina          KOB MOIRA Brno       ABM0199 C      45.25  +     28.08
 22.Svecová Veronika         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB9952 C      48.17  +     31.00
 23.Mulícková Zuzana         KOB MOIRA Brno       ABM0157 C      74.17  +     57.00
 24.Adámek Filip             KOB MOIRA Brno       ABM0101 C      74.41  +     57.24
 
Konečné výsledky kategorie: T1          4.4km  115m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jedlicková Renata        OK Lokomotiva Plzen  LPM7854        47.27  +      0.00
  2.Suchá Eva                OK Jihlava           SJI6851 C      58.44  +     11.17
  3.Obrátil Miroslav         KOB MOIRA Brno       ABM6502 C      63.39  +     16.12
  4.Rulc Zdenek              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C      64.01  +     16.34
  5.Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C      69.26  +     21.59
  6.Zrostlíková              TJ AERO Odolena Voda ODV            82.15  +     34.48
  7.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobrichovic DCE6452 C      84.27  +     37.00
  8.Blatny Martin            KOB MOIRA Brno       ABM6804 C      92.46  +     45.19
  9.Sue Elliott              TJ AERO Odolena Voda ODV            95.12  +     47.45
 10.Frey Eduard              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5800 C     101.20  +     53.53
 11.Obratil Vilem            KOB MOIRA Brno       ABM9209 C     139.37  +     92.10
    Orlická Marie            neznam               XXX        DISK-LIM.         
 MS Pintera Jan              VSK MZLU Brno        VBM9306 C MS   43.40  +     -0.91
   .Bíllcová                 TJ AERO Odolena Voda ODV        DISK              
   .Shiva                    TJ AERO Odolena Voda ODV        DISK              
   .Pulec Vojtech            VSK MZLU Brno        VBM8902 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T2          7.0km  160m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Silny Ondrej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C      60.20  +      0.00
  2.Hrstkova Dana            TJ Jiskra Havlíckuv  JHB6051 C      63.14  +      2.54
  3.Bergl Tomás              SK Praga Praha       PGP            68.47  +      8.27
  4.Tejkal Vojtísek          TJ Spartak Adamov    ADA8111        70.47  +     10.27
  5.Tejkal Jan               TJ Spartak Adamov    ADA8110        71.06  +     10.46
  6.Chmelík                  VSK MZLU Brno        VBM            76.56  +     16.36
  7.Dokoupil Vladimir        VSK MZLU Brno        VBM4806 C      79.27  +     19.07
  8.Rusy Pavel               TJ Sokol Dobrichovic DCE6400 C      86.26  +     26.06
  9.Svecová Marcela          TJ Jiskra Havlíckuv  JHB7351 C     102.26  +     42.06
 10.Odstrcilová Hana         Odstrcilovi          ODS           116.48  +     56.28
 11.Krejcí + Krecová         neznam               XXX           117.54  +     57.34